Отговори
# 705
  • Мнения: 4 381
Здравейте, момичета!

KraLeva66, добре дошла в темата!

За колажите ти  smile3525 smile3525 smile3525
Този е много хубав.

Привет, keii и благодаря....за всичко, което правиш из ..където е възможно за любимката си....както и аз за нашият красавец! Embarassed
Чета и наистина се възхищавам на труда ти..понеже ми е известно, че отнема време...от почивката ти, от забързаото ни ежедневие, от семейни задължения...от съня ти, дори...
Незнам, дали към теб трябва да е въпросът ми...но, имам една питанка...ще се превежда ли нашето филмче???
И ако е така..навярно в твоя канал...ти ще качваш ..записите или някъде другаде и други..ще го правят??? newsm78
Надявам се, да коментираме..всички, с удоволствие и то....вълненията си...дали при вас, при нас...или навсякъде...е без значение...нали?
С пожелание и просветление още кой ще участва в проекта ни...засега ви оставям... Hug Hug Hug



# 706
# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте, момичета!

KraLeva66, добре дошла в темата!

За колажите ти  smile3525 smile3525 smile3525
Този е много хубав.

Привет, keii и благодаря....за всичко, което правиш из ..където е възможно за любимката си....както и аз за нашият красавец! Embarassed
Чета и наистина се възхищавам на труда ти..понеже ми е известно, че отнема време...от почивката ти, от забързаото ни ежедневие, от семейни задължения...от съня ти, дори...
Незнам, дали към теб трябва да е въпросът ми...но, имам една питанка...ще се превежда ли нашето филмче???
И ако е така..навярно в твоя канал...ти ще качваш ..записите, навярно???
Надявам се да коментираме..всички, с удоволствие и то....вълненията си...дали при вас, при нас...или навсякъде...е без значение...нали?
С пожелание и просветление още кой ще участва в проекта ни...засега ви оставям... Hug Hug Hug


Здравей! Благодаря!  Hug Hug Hug

За сега не мога да кажа, дали ще се заема по някакъв начин с превода.
Мисля да изчакам, да видим как ще се приеме, ще има ли достатъчен рейтинг
да се засържи на екран. Ако има някакъв успех,
каквото мога ще направя, да имаме сериите преведени.
Ще се радвам да коментираме сериала, независимо къде.
Смятам, че Нургюл и Еркан ще са много хубава екранна двойка.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Актрисата Nursel Köse ще участва в сериала "Paramparça".

Два от по-известните сериали, в които е участвала:
2011: Al Yazmalim (TV Serie)
2012: Kötü Yol (TV Serie)


Освен това, тя е екранната майка на героинята на Нургюл във филма "На прага на рая"

# 709
  • Мнения: 4 381
Здравейте, момичета!

KraLeva66, добре дошла в темата!

За колажите ти  smile3525 smile3525 smile3525
Този е много хубав.

Привет, keii и благодаря....за всичко, което правиш из ..където е възможно за любимката си....както и аз за нашият красавец! Embarassed
Чета и наистина се възхищавам на труда ти..понеже ми е известно, че отнема време.
Скрит текст:
..от почивката ти, от забързаото ни ежедневие, от семейни задължения...от съня ти, дори...
Незнам, дали към теб трябва да е въпросът ми...но, имам една питанка...ще се превежда ли нашето филмче??? newsm78
И ако е така..навярно в твоя канал...ти ще качваш ..записите или други, някъде другаде ще ..става тов???
Надявам се да коментираме..всички, с удоволствие и то....вълненията си...дали при вас, при нас...или навсякъде...е без значение...нали?
С пожелание и просветление още кой ще участва в проекта ни...засега ви оставям... Hug Hug Hug[/i][/size][/color]

Здравей! Благодаря!  Hug Hug Hug

За сега не мога да кажа, дали ще се заема по някакъв начин с превода.
Мисля да изчакам, да видим как ще се приеме, ще има ли достатъчен рейтинг
да се задържи на екран. Ако има някакъв успех,
каквото мога ще направя, да имаме сериите преведени.
Ще се радвам да коментираме сериала, независимо къде.
Смятам, че Нургюл и Еркан ще са много хубава екранна двойка.
Страхотна новина, благодаря ти  Hug...няма начин да не се гледа, според мен! bowuu
Виждаш, навярно реакциите как се прие...трея, само..засега... newsm78
Поне се надявам, де и аз...толкова съм "зажадняла" да гледам Еркан, че нямам търпението...
Макар с Нюргюл, нещо да не съм гледала..досега..изборът, който Еркан...казва, че отдавна е направил за нея...а,, аз вярвам на преценките му за партньорките му...и сега след трея, направо съм възхитена...как стоят на екран..двамата!
Незнам защо съм така развълнувана за този сериал..очакванията ми са големи....и съм така нетърпелива, вече....
Разбира се, за мен ще е удоволствие да коментираме..както, вече казах по-горе..заедно сериала...независимо в кои форуми и теми! bowuu bowuu bowuu

# 710
  • Мнения: 4 381
Актрисата Nursel Köse ще участва в сериала "Paramparça".

Два от по-известните сериали, в които е участвала:
2011: Al Yazmalim (TV Serie)
2012: Kötü Yol (TV Serie)


Освен това, тя е екранната майка на героинята на Нургюл във филма "На прага на рая"
Определено..нищо не ми говори това име..пък и сериалите за които ..подаваш инфо, че е участвала...за мен са тъмна Индия, дето се казва...
Не е ли прекалено млада /или снимката е от ранните й години, тази/ да е играла..екранна майка на героиня на Нюргюл?

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Не е младичка, родена е на 1 януари 1970 г.
Това е сайт за нея - http://www.nurselkoese.com/

Гледала съм я само във фирма с Нургюл.
Нямам конкретни впечатления, но пък има богата филмография.

# 712
  • Мнения: 4 381
Един страхотен колаж от Фунда...

Тя Фунда харесва Нургюл, ако пък хареса новия сериал,
ще се насладим на доста нейни колажи.
Да, още сутринта го видях и аз в темата на сериала и в другите две теми в дизито, на Еркан и Нюргюл..и писах, дори при нас..в нашата тема, че Фунда..демек, се завръща...и много ме радва...това, че е започнала да прави колажи...отново, определено ще е заинтригувана от проекта им!  Thinking Щом харесва и Нюргюл..отпреди..като Еркан..това ще да е... Mr. Green
Само ще ни радват...колажите й, прекрасни са....определено! bowuu bowuu bowuu


Не е младичка, родена е на 1 януари 1970 г.
Това е сайт за нея - http://www.nurselkoese.com/

Гледала съм я само във филма с Нургюл.
Нямам конкретни впечатления, но пък има богата филмография.
...и благодаря за светкавичният ти отговор..ще надникна ...да разбера! Hug

# 713
# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Фрагман на филма "На прага на рая"
в началото има кадри с Нурсел

# 715
# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Нещо от времето на Султан...

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Султан и Шеймус - Ти си единственият - с Бг превод


http://www.vbox7.com/play:9203f46dc2

# 718
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Бахар и Сеймен - "Ти си ми душата" - с Бг субтитри

# 719
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Бахар и Сеймен - "Искам да съм..." - с БГ субтитри

Общи условия

Активация на акаунт