Най-добрият пластичен хирург в България?

  • 14 374
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Искам да попитам някой има ли представа кой е най добрият пластичен хирург в България..понеже искам  от много време да си оперирам носа ,но нямам идея при кой мога да го направя Simple Smile  Simple Smile Колко струва долу горе една операция на носа ?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 839
Няма хирург, който да е еднакво добър във всички области на пластичната хирургия. Някои са добри на бюстове, тъй като това е най-често правената операция, други на нещо друго. Аз лично съм доволна от д-р Ильо Стоянов, но не съм си оперирала носа, а бюста.

# 2
  • Мнения: 368
Точно така е.
Един прави носове, друг липо, трети бюстове.
За носове май Джамбазов беше най-търсен.

# 3
  • Мнения: 5
Добре..на фолк певиците кой доктор им оправя носовете ?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 839
Коя по-конкретно фолкпевица с коригиран нос ти харесва? Аз само за Таня Боева се сещам, че е споделяла за такава операция.

# 5
  • Мнения: 5
Николета Лозанова и Алисия ..техните носове не са лоши.. а са коригирани

# 6
  • Мнения: 15 379
Иди при Ильо Стоянов и екип, в Есте клиник - нямат равни.

# 7
  • Мнения: 814
Добре..на фолк певиците кой доктор им оправя носовете ?
На Алисия точно Джамбазов и го е правил,много пъти е казвала. Peace

# 8
  • Мнения: 13
Доц. Цветков от Военна болница. Той има специалност уши, нос и гърло и наистина е много добър за нос.

# 9
  • Мнения: 4 500
Записвам се да следя темата. Носа ми е с гърбица, аз не го харесвам, особенно в профил  Embarassed Но ме е е страх да си го оправя, именно защото не зная къде и на кого ще попадна. Бюста ми е малък, ама там не пипам, няма оплаквания  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5
А Джамбазов колко взима за носа ..като цена?

# 11
  • някъде
  • Мнения: 979
И аз исках да се запиша за консулт при Джамбазов,но от приятелка разбрах,че часове свободни има доста далеч в бъдещето Confused

# 12
  • Мнения: 5
Не знам ,но ако може да ми направи носа http://photos-a.ak.instagram.com/hphotos-ak-xpa1/923674_26141080 … _1256657696_n.jpg такъв ще съм много доволна !! Grinning http://photos-e.ak.instagram.com/hphotos-ak-xpf1/10502595_556624 … _1124891047_n.jpg такъв нос искамм !!

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 339
Виктория555, незнам дали си наясно, че това, което ти харесва при друг, може да не е възможно да се получи при теб. Пластичните хирурзи не са магьосници все пак, крайния резултат зависи и от твоята анатомия, т.е. от костната структура на носа ти в момента.
Най-добре е да направиш консултация с хирург, за да си наясно възможно ли е да се получи това, което искаш, за да не си разочарована от резултата.

# 14
  • в белята
  • Мнения: 536
Джамбазов мисля е най-добър в носовете.Има само един проблем, часове за консултация се записват горе долу с половин година ,а при късмет 3-4 месеца напред.За операция пък се чака близо година  след консултацията.Има прясна информация ,защото април месец оперира носната преграда на сина ми.Сумите които чух за рино пластика да се плащат пред нас на рецепцията бяха в порядъка на 3 хил. лева. Peace

Общи условия

Активация на акаунт