GB-В очакване на слънцето тема 126 - Приказката, която самите те сътвориха!

  • 15 660
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 30 272

Тази кола не си я спомням.  newsm78 Това Ханкер ли са или Зейкер?

# 46
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Това е първата червена кола на Кирето, аз мисля, че е Ханкер  Thinking

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 30 272
Мише, ето това не мога да разбера-значи не уронване, а даже престижно султанът да има харем с 30- 40 наложници, но ако се влюби в една от ханъмите, да я направи втора жена, тя да му роди две деца,  е голямо престъпление  newsm78 #Crazy

Ели, аз доколкото схванах протестите са били затова, че султанът е бил даван по долна риза, с чаша в ръка и наоколо са танцували наложници т.е. неговите подвизи са били на бойното поле и в политиката, а в сериала са давали само любовния му живот и това е възприето като подигравна с историческия образ.

А, ние се чудим за 1-2 целувки в пицарията и в шатрата.  ooooh! Аз не намирам нищо лошо в това, една такава любов да бъде подплътена с кекс, ама явно има проблем. Ето, станаха на 19г. и пак няма.  Crossing Arms Става дума, че това е чакан момент и от двамата и предполагам, че би се изиграл перфектно, но уви.

# 49
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Аз пък например, бих искала да гледам филм/сериал за любовния живот на Симеон Велики, напр.Би ми било интересно какъв мъж е бил, как се е държал с любимата  си  жена, имал ли е любовници и т н. Защото за военните му подвизи всички знаем, знаем за битките му и победите му, но нищо за личния му живот  Thinking

# 50
# 51
# 52
# 53
# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 4 314

Рич Форестър, паста да яде с неговите лимби  ooooh!

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ирка , няма такова сравнение

ама на мен пак си ме е сладък
Мише ,явно и на теб , що се криеш    , аз без бой си признах .....Сладък ми е  ще гледам филма на 100%

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 15:57 от Katja K.

# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 3 917
Вай беее, ще ми  липсва  това  момчее


 Дани, излезе и аз почнах с молозите

Общи условия

Активация на акаунт