След края на Çalıkuşu с Бурак и Фахрие, актьорите преди и сега - *Тема 23*

  • 32 418
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 785
Анджи заповядай  Peace Джейда Атеш участваше в Огледален свят,а Джан е собственик на ресторанта или съдружник... не помня с точност  Peace
но не е стока поне така се говореше за него когато дружеше с Чаатай Улусой  Peace

Систър ти ако помниш за Джанчо Патладжанчо може да споделиш  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 11 820
Сис,мисля,че беше негов те всъщност са 2 3 в Станбула Гюнайдъните  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 18 785
За тоя в Етилер става на въпрос  Mr. Green

Язък язък не ми се искаше да се познават с Бу ама карай ... Все пак и Бу не е света вода ненапита Joy

# 18
  • Мнения: 11 820
За тоя в Етилер става на въпрос  Mr. Green

Язък язък не ми се искаше да се познават с Бу ама карай ... Все пак и Бу не е света вода ненапита Joy
ем чи кво ще му прави Патладжанчи пици на Бу  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 18 785
За тоя в Етилер става на въпрос  Mr. Green

Язък язък не ми се искаше да се познават с Бу ама карай ... Все пак и Бу не е света вода ненапита Joy
ем чи кво ще му прави Патладжанчи пици на Бу  Mr. Green
Joy Joy Joy 
Бе то да няма рибки само другото не ми е проблем Joy

# 20
  • Мнения: 11 820
За тоя в Етилер става на въпрос  Mr. Green

Язък язък не ми се искаше да се познават с Бу ама карай ... Все пак и Бу не е света вода ненапита Joy
ем чи кво ще му прави Патладжанчи пици на Бу  Mr. Green
Joy Joy Joy 
Бе то да няма рибки само другото не ми е проблем Joy
е то не може без някоя пушена скумрия  Mr. Green ма в по редки случаи  Mr. Green пък и тя е специалитет на Чачи  Mr. Green

# 21
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Цитат
Bonya Qasanova
Burak polojil konec etim predpolojeniyam..Burak kotoriy priexal v Gunay restoran ujina bezpererivno pokuriv privlek vnimanie.. V tecenie casa zakonciv paketu siqaret v dobavku esho pokuril siqaru..Burakzaxotel pereubidit jurnalistov ctobi ne opublikovali eqo fotoqrafiyi..Viqlyadevshiy nemnojko qrustnim(zadumchivim) pri voxode naoborot pokazal vsem berejnoe otnoshenie ..Poqovoriv o sluxax o lyubvi s Faxriyoy on skazal net druzya net takoqo to cto pishut nepravda..O statyax o tom cto yakobi on uexal iz Ceshmi ctobi ne pokazatsya(ne popatsya)s Faxriyoy on skazal cto ya tuda ne radi otdixa s Faxriyoy syezdil a dlya maqazina(mojna i kafe)dlya biznesnix del

http://www.sesdergi.com/magazin/oyle-bir-ask-yok-h1554.html


# 22
  • Мнения: 5 781
Цитат
Bonya Qasanova
Burak polojil konec etim predpolojeniyam..Burak kotoriy priexal v Gunay restoran ujina bezpererivno pokuriv privlek vnimanie.. V tecenie casa zakonciv paketu siqaret v dobavku esho pokuril siqaru..Burakzaxotel pereubidit jurnalistov ctobi ne opublikovali eqo fotoqrafiyi..Viqlyadevshiy nemnojko qrustnim(zadumchivim) pri voxode naoborot pokazal vsem berejnoe otnoshenie ..Poqovoriv o sluxax o lyubvi s Faxriyoy on skazal net druzya net takoqo to cto pishut nepravda..O statyax o tom cto yakobi on uexal iz Ceshmi ctobi ne pokazatsya(ne popatsya)s Faxriyoy on skazal cto ya tuda ne radi otdixa s Faxriyoy syezdil a dlya maqazina(mojna i kafe)dlya biznesnix del

http://www.sesdergi.com/magazin/oyle-bir-ask-yok-h1554.html




E, може ли да е толкова хубав? newsm78 Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 18 785
и ко ...няма любов тъй ли  newsm78 сливи ли има у устата толко време да го каже това нещо та толко чакахме  ooooh!

# 24
  • Мнения: 22
То беше ясно, че между тях няма нищо.

# 25
# 26
  • Мнения: 36
и ко ...няма любов тъй ли  newsm78 сливи ли има у устата толко време да го каже това нещо та толко чакахме  ooooh!

Те сливите са му останали от "Чучулигата" Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 18 785
и ко ...няма любов тъй ли  newsm78 сливи ли има у устата толко време да го каже това нещо та толко чакахме  ooooh!

Те сливите са му останали от "Чучулигата" Joy Joy Joy
бая време ги държа  Joy
те на компот са станали вече  Joy

# 28
# 29
  • Мнения: 11 820
и ко ...няма любов тъй ли  newsm78 сливи ли има у устата толко време да го каже това нещо та толко чакахме  ooooh!

Те сливите са му останали от "Чучулигата" Joy Joy Joy
бая време ги държа  Joy
те на компот са станали вече  Joy
къв компот на ракия са станали  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт