IPL фотоепилатор Philips Lumea ви осигурява перфектно гладка кожа до 6 седмици!

  • 47 741
  • 510
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48 035
Искам да попитам при хора с разширени вени може ли да се правят процедурите

# 61
  • София
  • Мнения: 4 051
Мисля, че са зададени достатъчно въпроси от останалите включили се потребителки. Когато отговорите на тях, ще намеря отговорите и на моите въпроси.
Затова сега се включвам с надеждата, късметът ми да е на моя страна  Peace

# 62
  • Мнения: 1 479
Благодаря за отговора, д-р Павлова   bouquet.

# 63
  • Мнения: 401
Искам да попитам при хора с разширени вени може ли да се правят процедурите

Здравейте и мен ме вълнува въпроса за раширените вени, както и каква е  разликата между уреда за домашна употреба и професионалнити?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 079
Здравейте, от около 2 седмици проучвам уредите за фотоепилация в домашни условия и изчетох предишната подобна тема от 2013г.
Освен, че се надявам да спечеля, бих искала да ви попитам:
- IPL може ли да се прилага при хора с установен и лекуван базоцелуларен карцином, който не е в участък за епилация.
- до колкото разбрах, преди процедурата се изисква бръснене, това означава ли, че дори, когато има постигнато трайно обезкосмяване и трябва да се правят т.нар. "поддържащи процедури" участъците отново трябва да се бръснат.
Благодаря!  bouquet

# 65
  • Мнения: 617
Здравейте д-р Павлова,
Интересувам се уреда може ли да се ползва за обезкосмяване на всички зони? Също така съвсем безболезнен ли е или има усещане на парене по кожата? Колко дълготраен е ефекта на обезкосмяването с този уред?

# 66
  • Мнения: 15 379
От доста време съм се замислила за подобна машинка.
Абсолютно си стискам палци Grinning.

Не мога да задам въпрос, тъй като това, което исках да попитам вече е коментирано.

# 67
  • Мнения: 1 640
Намерих някои отговори  тук , в темата. Интересува ме дали би имало рецидив след 3-4 год.примерно

# 68
  • Русе/Варна
  • Мнения: 11
Записвам се и аз в темата.Отдавна се интересувам от подобни уреди,но все още нямам.

# 69
  • Мнения: 472
Здравейте д-р Павлова,

Интересуваме дали апаратът може да се ползва от хора със по-светла кожа, имам предвид с лунички и поява на лишеи от слънцето през лятото?

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Въпросите, които ме интересуваха вече са зададени от това, което прочетох до тук, затова няма да се повтарям.

Включвам се с надежда късметът да е с мен Grinning

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 801
Здравейте, д-р Павлова, имам два въпроса към Вас:)
Може ли да се ползва уреда през периода на кърмене и дали би могъл да въздейства на обърнати косъмчета в следствие на бръснене?

Благодаря и прекрасен ден:)

# 72
  • Мнения: 1 972
Мен ме интересува може ли в домашни условия, понеже не сме специалисти, да допуснем някакво "предозиране" на лъчите, което да е вредно за кожата? Тоест има ли някакъв защитен механизъм устройството? И другото което ме интересува е как се предотвратява ужасно неприятното пигментиране, пак подобен въпрос, но не съвсем. Виждала съм такива пигментни петна над горната устна, но не съм сигурна от кое от двете - IPL или лазерно обезкосмяване. Благодаря!  Simple Smile

# 73
  • Кюстендил
  • Мнения: 49
След неколкократно направени процедури в козметичен салон се убедих , че борбата с космите е възможно да бъде спечелена благодарение на фотоепилацията.Тъй като нямам финансова възможност да продължа посещенията в салона се надявам да спечеля.

# 74
  • Мнения: 427
Здравейте,

извинявам се ако вече сте отговорили, може ли да се ползва уредът от бременни?

Поне за крака и  ръце?

Общи условия

Активация на акаунт