Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- 27

  • 57 792
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 110
Запис и късмет Peace

# 61
  • Мнения: 9
след като  репродуктивните лекари няма да работят, по телефона ли ще можем да комуникираме с тях, защото предполагам много хора ще им се наложи?

# 62
  • София
  • Мнения: 23 197
остевете ги тия лекари да си починат малко, какво толкова спешно има за консултиране  newsm78
за наистина спешни случаи болницата си работи.

# 63
  • Мнения: 9
нямам против да си починат, те са си го заслужили, но не съм съгласна че няма за консултиране... лично аз минах през доста неща и нямам намерение накрая да седя в неведение и да се притеснявам...

# 64
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Каква е толкова неотложната консултация?  newsm78

# 65
  • Мнения: 9
задължително ще питам лекаря, но който има опит да сподели, докога е пил естрофем и медрол и утрогестан вагинално след положителен резултат.

# 66
  • Мнения: 703
остевете ги тия лекари да си починат малко, какво толкова спешно има за консултиране  newsm78
за наистина спешни случаи болницата си работи.
Подкрепям напълно  Peace . А относно това дали да продължаваш да пиеш тези лекарства на мен Стаменов ми каза, ако резултата е положителен да се обадя на спешния и те ще ми кажат какво да правя.
Алекс, да Шефкетова ще ти прави пункция или трансфер, ако станеш неин пациент освен ако в същия ден не почива.

# 67
  • Мнения: 403
И аз да споделя огорчението си от предадената вяра и надежда оставена в ръцете на тези лекари. Загубих мин седмица на 22ри момиченце говото отгледано 30 гс 1.400кг. Без някой да вземе мерки да ни каже какво да правим да ни следят по отблизо да проверят имунолозите и други варианти за да съм спокойна, защото съм много рискова бременност и със много фактори, които им дават ясна представа къде може да се направи пропуск. Абе недовършена работа. Недоглеждане и от ЖК и от страна на имунолозите. Наляхме толкова пари колкото за 3 инвитрота и накрая изкараха мен виновна и аз пътувам 3часа път до там. Нямам думи от огорчението разочарованието чувствам се предадена и вече им нямам доверие. Ако имат толкова много пациенти те не могат да обърнат никакво адекватно внимание, а какво да кажем  да те лекуват адекватно.
Всичко е оставено на самотек ако уживее уживее ако ли не така му било писано на детето или прехвърлят грешката на нас родителите. Ние не сме медицински лица че да можем да вземем мерки ,затова разчитаме на техните знания и опит.
Имаше  начини да предотвратят случващото се. Плащаме си пре-скъпо, но защо не правят всичко възможно. Нямам думи просто съм в шок никой не очаква да изгубиш дете без контракции без болка без разкритие просто изтекоха водите и то вече са били зелени и това не знаехме какво е. Абе да ни казват че ние сме виновни това е отврат след като се вижда че те имат големи пропуски и грешки та и си плащаш прескъпо за мъртво родено дедте. #Cussing out #2gunfire
Категорично не могат да се справят с рискови бременности и автоимунни заболявания.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 801
запис

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Привет момичета, опитвам се да проумея как и какво се е случило, за да почине това бебенце, още неродено, голяма трагедия е това, искрено съчувствам на родителите!
При мен резултата от микробиорогията излезе и го споделям с вас "Резултат от посявка:
Нормална аеробна бактериална флора; Candida spp. (-)отр.
Микроскопски резултат:
Преобладават lactobacilli; <1 Leuco/поле; Плоски епит. клетки". Така както го разчитам ми се струва всичко нормално, вие как мислите? Чак утре ще мога да го коментирам с док.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
vtvt , съжалявам много  Sad Sad не ми се мисли какво е да загубиш бебе в толкова късна седмица. Дано намерите сили да се съвземете и да продължите напред.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Здравейте!
Аз също не бих притеснявала д-р Персенска по време на отпуската й....И те са хора и просто не знам как издържат....поне по време на отпуската да не ги притесняваме....защото все пак ще ни трябват свежи и отпочинали след 2-ти август...
Аз по принцип избягвам да й звъня, защото знам, че по цял ден е с пациенти и ще отнемам и нейното, и на пациентките времето, но в много редки случаи съм звъняла...Питам за по-леките неща във форума...
Сега нали спешния ще си работи? Предполагам, че ако има нещо сериозно по-добре от спешния да комуникират с лекарите, отколкото ние да ги притесняваме постоянно...
Дани, да разбирам, че резултатът ти е положителен? Това е прекрасно и е най-важното!!! Специално за приема на лекарства и от спешния със сигурност ще ти отговорят...Ти сега се пази и не мисли, че ще се налага да звъниш на лекаря си!   bouquet
На мен също ми предстои тест по време на отпуската им, ще се моля да е сиилно положителен  Praynig и дай Боже да звъня, за да кажа за положителния резултат и ще ми кажат какво да правя с лекарствата...

Хубав и усмихнат ден, момичета!
  bouquet

# 72
  • Мнения: 2 140
Здравейте мили момичета, на регистратура и на мобилната линия не ми вдигат от 2 дни а вече 22 дни чакам епикриза и искам да се свържа да ги питам какво става. Възможно ли е да са излязли там вече в отпуска или просто такъв ми е късметът тези дни?

# 73
  • Мнения: 20
Хайде,помагайте!Някой може ли  да ми каже от опит, при подписването на договор за замразяване на ембриончета веднага ли тр.да се плати,или може при следващо посещение в клиниката?

# 74
  • Мнения: 4 954
Аз бях оперирана на 4-ти, изписана на 5-ти този месец, епикриза получих вчера след обаждане от тяхна страна, че е готова. Срокът, който ми дадоха при изписване, е 14 работни дни, ако са минали - звъни до откат или отиди на място, болницата не е спряла да функционира, така че има хора на телефоните и лекари в отделенията.

Общи условия

Активация на акаунт