Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- 27

  • 57 819
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 239
Amini, това регламентирано ли е някъде или е просто практика в повечето фирми?

# 706
  • Мнения: 87
gergana1989,
Щом още не си получила обаждане от ембриолозите, звънни на телефоназа записване на часове и обясни каква е  ситуацията.
 И аз имах случай, в който ме пропуснаха, и след неколкократни разговора, най-накрая някой им се беше обадил и те ми знъннаха.


Вчера звънях 2 пъти,днес още веднъж,последно ми казаха,че ще се свържат с мен довечера,или утре сутринта....сега остава да чакам отново,но ме притеснява,че вече е 6- ти ден откакто са оплодени яйцеклетките...

# 707
  • Мнения: 2 140
Трябваше да имам час за 10.09 за коментар за - ин витро, но ми се обадиха, че графика е препълнен и ме отложиха за 24.09.14г. Впоследствие се сетих за поет ангажимент - часа ми е от 17.30, но от 19.00 имам уговорка. Понеже знам, че има винаги закъснения, дали ако ги помоля да мина точно /или с малко закъснение от тяхна страна/ ще го уважат.  Thinking

# 708
  • Мнения: 13 978
Красимило, регламентирано е.

# 709
  • Мнения: 670
Съпужка едва ли ще ти уважат молбата. Моят съвет е да отидеш да си свършиш работата в 19 и после да отидеш да почакаш в клиниката. Последния път едно момиче беше за 2 и 20 и влезе в 17.00 Simple Smile
и това момиче имаше полет същия ден - изобщо никой не го уважи.

# 710
  • Мнения: 1 000
Bamba, вчера записвах час за края на месеца при док Стаменов и изрично попитах дали ще отсъства, казаха не, но може би това е било само за тези дни. А ти за кога си чула, за началото ли на октомври? (пак не мога да си планирам  ooooh!)

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 16:41 от inca

# 711
  • на морето
  • Мнения: 239
gergana,

Ако утре не ти се обавят, отново пробвай и обясни какъв е случая.
При мен се обадиха едва на 5-ия ден, като ми казаха, че ембриона е замразен на 3-ти ден.
Надявам се всичко да е ОК!

# 712
  • Мнения: 99
Момичета, колко дни най-много дават болничен след пункция?

# 713
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
До 30 дни

# 714
  • Мнения: 99
Благодаря tan4eto....Wink

# 715
  • Мнения: X
Не знам дали тук е мястото да пиша, но някой може ли да даде съвет за ПИБ, предимплантационната диагностика, каква е целта й,по кое време се прави, как е като цена?

# 716
  • Мнения: 19 733
съпружка, когато аз се опитах да запиша час за коментар, директно ме пратиха за следващия месец. Съответно запазих час за проследяване, за да мога да задам всичките си въпроси. Пациент съм на д-р Стаменов. Не ми беше приятно, че трябваше да прибегна до това, но ми омръзна от регистратурата да ме пращат в трета глуха Crossing Arms Иначе и аз не мисля, че ще успееш да минеш по-рано.

gerda1, аз ще правя такава. Целта е да се трансферират възможно най-хубавите ембриончета. Обикновено се назначава при лош резултат от кариотип или повтарящи се неуспехи при ин витро. Прави се след пункция и оплождане. Има два вида ПИД, едната е ориентировъчно около 2500, а другата двойно по-скъпа. Това е мисля за 4 ембриона.

# 717
  • Мнения: 87
gergana,

Ако утре не ти се обавят, отново пробвай и обясни какъв е случая.
При мен се обадиха едва на 5-ия ден, като ми казаха, че ембриона е замразен на 3-ти ден.
Надявам се всичко да е ОК!
Звъннаха преди малко,не се делят добре и няма смисъл да се замразяват....дано двечките върнати да се развият както трябва...Sad

# 718
  • Мнения: 1 000
За качеството на върнатите въобще не прави изводи от тези, които не са се развили добре, защото първите се намират в най-оптималните и комфортни за тях условия - майчините ! Още повече, че те са селектирани от ембриолозите като по-добрите, за да бъдат трансферирани, т.е. те ще са успешните.

# 719
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
gerda1, аз ще правя такава. Целта е да се трансферират възможно най-хубавите ембриончета. Обикновено се назначава при лош резултат от кариотип или повтарящи се неуспехи при ин витро. Прави се след пункция и оплождане. Има два вида ПИД, едната е ориентировъчно около 2500, а другата двойно по-скъпа. Това е мисля за 4 ембриона.


[/quote]

Тази информация от кога е? На мен преди 3 месеца д-р Персенска ми каза ориенировъчна цена около 3000-3500 за 2 ембриона на 5 ден, като понеже ми беше обяснявала преди, че е около 2500, сега цената щяла да е по-висока, защото генетичката искала да се презастрахова и правела повече проверки, ако мога така да ги нарека Simple Smile но никога не сме говорели за оринтировъчна и друга диагностика

Общи условия

Активация на акаунт