"KIRAZ MEVSIMI"-"ВИШНЕВ СЕЗОН" новия турски сериал по FOX-тв-тема 1

  • 78 813
  • 744
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 297
Привет! Hug

Мишел, добре дошла! Радвам се, че не си загубила интерес към Даахан. Peace

Тези луди ли са, кой ще им гледа всички тези сериали, още до декември половината ще са аут.

От новите попълнения специално аз няма да гледам нито едно, имам си 3  и си ми стигат, даже в петък ще трябва да избирам. Mr. Green

# 736
  • Мнения: 2 449
 A..Зори  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes само ти да си на този хал  Joy Joy Joy
аз с 2 сега едва смогвам Hug Hug,че и летни Grinning Grinning все се разтоварвам и не зная дали изобщо ми се иска да се натоварвам и през септември newsm78 newsm78но за "Гюлтепето"-там определено си имам интерес Hug Hug

# 737
  • Мнения: 1 297
От една страна е хубаво, че правят сериали и в този бранш се развиват ( ние в това отношение сме пълна скръб), ама от друга - всяка есен да се бълват толкова проекти ... лудост си е.
Но като гледам как процедират - пускат, не се харесва, айде пада от екран аламинут.
А и вече изискванията на зрителите се покачиха доста ( в това няма лошо де  Stop), ако преди претенциите на драгия зрител са били едни, сега са съвсем други. Хората се нагледаха на стандартните неща и искат нещо повече. Почват се мрънканията, че тази сцена виж ти била копирана от еди кой си сериал и тем подобни. В крайна сметка нека по - добрите да спечелят. Peace Ще поживеем, ще погледаме и ще видим какво ще стане. Simple Smile
На мен ми се гледа новият на Сечкин, ама едва ли ще мога да го следя...ще си остана на ПО, Фатих Харбие и Черешките. Flutter

# 738
  • Мнения: 2 449
  Зори Hug Hug не мога да следя всичко  ooooh! но имам и някакъв горчив вкус в устата  Hug Hug,че доста често не гледат и не харесват сериали заради проблем,който не се вписва в техните културни и религиозни разбирания ooooh! ooooh!макар и да е поднесен интересно.По-скоро проблем общочовешки,който може да се случи на всеки човек независимо от географската ширина.Ами така ще е докато кафенето в квартала, е парламента за определяне на поведение и велик законодател #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 739
  • Мнения: 2 449
ЧЕРЕШКИ можем да се местим в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=795042.0;topicrefid=19

# 740
  • Мнения: 2 449


 ха..някаква девойка е хванала Серкан в кадър Hug Hug HugНаистина има много хубава усмивка и излъчва много положителна енергия Grinning

# 741
  • Мнения: 8 466
СистърHug абсолютно си права за турската дизи индустрия.  Peace


 ... "Ей,Истанбул"-също много забавен сериал и според моето мнение с изненадващо добър каст особено сред младежите Hug Hug

Доста го е закъсал с рейтинга, местят го от 22, 30 часа. Sad ooooh!

_Mishel_, добре дошла.  bouquet

# 742
  • Мнения: 2 449


 Снежи,за Ей,Истанбула сигурно ли е и от кога ooooh! #2gunfire #2gunfireРейтинга му е добър за лятото и е над 5 ,а за вечерта е на 1-во място:hug: HugТова е пак резултат от малоумната политика на канала и сам да си затрива сериалите ooooh! ooooh!

# 743
  • Мнения: 8 466


 Снежи,за Ей,Истанбула сигурно ли е и от кога ooooh! #2gunfire #2gunfireРейтинга му е добър за лятото и е над 5 ,а за вечерта е на 1-во място:hug: HugТова е пак резултат от малоумната политика на канала и сам да си затрива сериалите ooooh! ooooh!

Да, даже последно от толкова ги излъчваха. Peace Ама те и в петък ги даваха, бяха доста назад с процент и нещо, не мога да ги разбера. Може да са някакви повторения.  newsm78 От вчера са трети, ама с 2%. newsm78

http://www.tvdenelervar.com/kanald/ulan-istanbul-125372.html

# 744
  • Мнения: 8 466
Мариолка,  Heart Eyes  за "Ей, Истанбул" малко съм те подвела, за което се извинявам.  Hug Значи явно епизода от понеделник го повтарят в петък и неделя, защото неделния го излъчваха в 22,30 часа, а петъчния в 20 часа с "черешките". Та в тези два дни рейтингът му беше нисък!  Peace Обаче аз не бях наясно в кой ден го излъчват, мислех, че е в петък и оттам дойде объркването ми. В събота прочетох, че следващият път ще го дават от 22,30 часа, но не прочетох кой ден и помислих, че ще е при официалното му излъчване (петък), но не било така, ставало въпрос за неделя и за ново повторение. Peace Абе, не знам дали ме разбра, ама с една дума - издъних се, и още веднъж ти се извинявам. Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт