В какво се превръщат мечтите?

  • 3 119
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
... отговорът беше -"Аз съм си такъв" ...

Няма такъв мъж, някои може да имат нужда от 1 път в седмицата, но 1 година- не, не е нормално  Naughty

# 16
  • Мнения: 3 394
направо го приклещвай в някой ъгъл и............ти си знаеш smile3508

И при нас напоследък е нарядко,но толкова уморени не сме се чувствали никога newsm11 Кво да праиш-сиго и така

# 17
  • Мнения: 1 006
Няма рецепта.  Питай го направо.  Кажи му, че за теб това е проблем и "аз съм такъв" подлежи на промяна.  Ако има желание, има и начин.  Ако няма начин има причина.
Силно подкрепям това мнение. Всички възникнали проблемни ситуации при нас се решават така!
Успех Peace

# 18
  • Мнения: 3 760
Пробваи с романтичния укенд. Ако не помогне-разговор. Ако и тогава няма развитие-значи си има любовница.

# 19
  • Мнения: 2 863
Във всяка подобна тема ми прави впечталение, че жената е съветвана да приласакае мъжа си, да се  старае да го прелъсти едва ли не и какви ли не гимнастики...Мъжът,да допуснем, че няма любовница, а си има други притеснения относно секса) ако бъде подложен на такава очевадна атака с цел секс, само още повече ще се отдръпне.
Тъжната истина е, че ако един мъж не посегне към жена си ПО СВОЕ СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ, БЕЗ ДА БЪДЕ ПОДКАНЯН ДА ГО ПРАВИ... има сериозна причина жената да иска да говори по този въпрос, защото не става въпрос за месец или два. Най-важното за което става въпрос е, че ако този мъж има отношение към жена си със сигурност ще се сети че липсата на секс е проблем за нея и следователно отговори от типа " такъв съм" могат да говоря за проблеми от съвсем друго естество- психологически или не дай боже здравословни.
Обаче какъвто и да му е проблема на мъжа, той не може да се държи така сякаш жената това не я засяга, а тя не бива от страх, че ще влоши нещата да си страда тихо ни да се надява да стане чудо. Както беше казал някой по-нагоре заобикалки в такъв случай изобщо няма да помогнат, а  аз лично твърдя че всякаки секси номера само унижават жената и карат я да се чувства още по нежелана и вместо да създадат близост, само увеличват дистанцията между партньорите.

Не знам защо с почти никога не се допуска, че един здрав и прав мъж може да има проблеми с потентността си. А това е толкова болезненна и деликатна тема за един мъж, че той по-скоро ще си съсипе брака, откокото да си признае и да започне да търси решение. А факта, че въпросния татко се грижи за детето си  и се отнася добре с жена си, на мен ми говори за нещо подобно.

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
rage, няма ли да се включиш и да кажеш какво става

Jaly1, това е цяла година все пак, ако има здравословен проблем, защо да не го сподели, пък това, че се грижи за детето не го прави автоматично човек, който не би могъл да изневери.

Пък от друга страна дори и да изневерява, защо пък да не спи и със жена си  Thinking
Много оплетена история ми се струва

# 21
  • Мнения: 1 202
А поговори с него каква е причината ?Направо не мога да повярвам мъж да не иска секс цяла година.Ами вземи да го съблазниш ти !Направи така,че да останете само двамата облечи нещо секси и действай 1dating luvbed!

# 22
  • Мнения: 2 863
Ами точно това се опитах да кажа- аз не познавам нито един мъж, който доброволно ще дойде и ще сподели, че има проблем със сексуалността си... Както казах и преди, този проблем може да има психологически измерения...например как да споделиш на жена си, че я обичаш, но вече не я желаеш както преди newsm78 колко хора могат да понесат хладнокръвно такова нещо....хората ужасно се заблуждават като мислят, че сексуалното чувство е непременно свързано с обичането....по-скоро е обратното- хората харесват секса и после почват да обичат или поне си мислят, че го правят:)))Но е напълно възможно сексуалното да изчезне, а все още да има обич.
И именно, защото ако си беше ОК и просто си има любовница, щеше поне от време на време да си направи труда да спи с жена си.... освен ако не е решил да се развежда....или ако има сериозен здравословен проблем и пак се връщаме на точка А- разговор!
А авторката не пише повече, което означава сигурно, че ще продължи да живее така... между пренебрежението и съмнението....

# 23
  • Мнения: 843
Няма рецепта.  Питай го направо.  Кажи му, че за теб това е проблем и "аз съм такъв" подлежи на промяна.  Ако има желание, има и начин.  Ако няма начин има причина.

  Питай го, но  не чак толкова направо... иначе подкрепям мнението на Гейминг...Simple Smile
  след раждането на детето ни имаше период /след 2-рия месец// при положение ,че на 45-ия ден и всеки следващ, се любихме/  в който настъпи едно затишие.. не ти е майко работата. Разминавахме ли се, какво ли..Отделихме се за един уикенд  и 5 дни море и лечение / съпругът ми/ / инициаторът съм аз, нищо че съпругът ми мисли обратното/ и се  "отпуши"... някак си.

 не се притеснявай.. обича те  човекът.. Нещо го плаши.
    Или го умилява/радва/ паникьосвар  дотолкова... че се плаши.

# 24
  • Мнения: 481
И при нас положението не е розово на тази тема.
Докато бях бременна лекаря ми беше забранил да правим секс, тъй като имах много чувствителна матка и правех контракции от четвъртия месец. След като родих лохиите ми спряха чак около края на втория месец, след това няколко пъти се е случвало, ама май се броят на пръстите на двете ми ръце.
Ние си говорим обаче на тази тема. Решили сме, че ще го оправяме това положение. При нас малко и в мен е причината, тъй като кърмя и ме е страх от забременяване, а презервативите нещо не ги долюбваме...
Но както те посъветваха и другите момичета и ние сме решили да си направим един уикенд без децата извън града! newsm44
И там   1dating  luvbed

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
  Ако има желание, има и начин.  Ако няма начин има причина.
Това е истината.Поговорете  Hug

# 26
Благодаря на всички за съветите! newsm51
И аз си мисля, че един уикенд може би ще промени нещата,стига да се престраша да оставя детенце с баба му.

# 27
Ето, минаха повече от 4 месеца и нещата не се промениха  newsm12 .Възможно ли е да има и такива мъже????Да нямат нужда от секс?Цифром и словом за последната година и три месеца сме били , хм... заедно не повече от 10 пъти, все по моя инициатива smile3506

# 28
  • Мнения: 8 917
Както са ти казали по - горе мъжете също карат някаква депресия. Опитай да останете една вечер сами или някой уикенд , ако не подейства постави въпроса и искай промяна.
Peace

Поговорете - няма начин да има някакво следствие без причина. Може би е уморен, отегчен, липсва му "тръпката", но това си го знае той и ако не ти го каже, няма как да го налучкаш Peace

# 29
  • Мнения: 619
Ето, минаха повече от 4 месеца и нещата не се промениха  newsm12 .Възможно ли е да има и такива мъже????Да нямат нужда от секс?Цифром и словом за последната година и три месеца сме били , хм... заедно не повече от 10 пъти, все по моя инициатива smile3506
задай му въпроса дирекно защo не иска сеkc???
има нещо нередно в цялата тази работа

Общи условия

Активация на акаунт