Магията на изтока - тема 34

  • 29 071
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 202
Сосче,защото няма какво толкова да се пише за Стрелеца.Стана толкова банален и предвидим,че Sick Нямаше нужда толкова да разтягат и да тъпчат на едно място.
Само ме е яд,че
Скрит текст:
убиха японеца.Не го заслужаваше Crossing Arms
Добре,че тази седмица му е финала.

# 706
  • MJF
  • Мнения: 8 603
It's Ok, This is Love 11 raw  прегледах и на края имаше реклама на Рейнския сериал и баш кучо излая  Laughing.

Love Me Not е при мен от корейската класика, беше един от първите филми като започнах да гледам масово кино от там. Още си спомням с добро музиката и как бях впечатлена от сюжета, именно за "нестандартните" решения.
That Winter, The Wind Blows е преведен и на български. Аз от сценариста му гледам в момента следващото му заглавие- It's Ok, This is Love. That Winter, The Wind Blows го изгледах задочно тук от писанията на другарчетата и реших че ми стига толкоз и си спестих гледането  Mr. Green.

Обаче определено трябва да наградят хората от екипа замесени с музикалното озвучаване на It's Ok, This is Love. И в 11-а серия бяха чудесни.

# 707
  • София
  • Мнения: 562
Скрит текст:
И мен ме е яд за японеца, много ми беше симпатичен, не можа да прости предателството на шефа си и мина на страната на стрелеца.
Cry

Discovery of Love - 3-та серия изгледана.А Ерик е много секси, да си призная като го видях за пръв път си помислих - "леле какво грозничко и черничко корейче", но после така ми хареса!Много е готин Two Hearts.

Temptation - 13-ти епизод - еми  колкото и да се напъвам, това леке - плейбоя не може да ми хареса като характер.Голям мръсник, голям женкар. Вече успя да се изложи, а  е все още младоженец.А бившата му жена е много хитра.

What Happens to My Family? - като цяло ми харесва, Hyungsik от ZEA е чудесен, ама и това момиче - изтърси се в къщата на героя на Шики, който като дете и бил обещал да се ожени за нея след 12 години, супер наивна и малко нахална ми се стори.Но е добричка.

Все още не съм изгледала 3-4 еп. на My Secret Hotel, но виждам, че имат вече руски превод.

Двама сладури Embarassed

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 22:58 от freedoms

# 708
  • Мнения: 14 424
Tuon така си и мислех-разтягане и тъпчене.Но поне края ще го погледна.
Шош,
That Winter, The Wind Blows ще погледна края му-не какъв е ,а по-скоро как е показан ,ако е същия де.

# 709
  • MJF
  • Мнения: 8 603
Love me not ме подсети за една от първите ми почуди на нашия фронт " какво току се занимават сценаристите със светулки  Thinking Whistling" . Понеже тогава изгледах няколко неща горе долу едно след друго и все нацелих заглавия , където по вякое време се прехласваха по светулки. Сега се сетих и за Хотару  Mr. Green.

Героя на Ерик
Скрит текст:
за сега не показва че се е поучил и явно му трябва "удар с мокър парцал" още.  Между другото в края на 4 серия малко множко ми дойде екшъна, при такъв бой ако е реален бая повреди трябва да има, та можеше по -реалистичен да напишат тез  knit. Това е едно от нещата за дето си изхпосиха критиката ми в този епизод, мда.
Sause baus!
, помня че края бе много нееднозначен. Имаше 1001 теории какво значи края, т.е. типичен "корейски край"  Mr. Green. Моя еталон за такъв край е BIG


 ooooh! сега загрях че обърках филмите със светулките, ама това е защото като видя Moon Geun-Young се сещам за Innocent Steps. То и за музиката имам предвид този филм.  Blush

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 23:13 от Шошулчо

# 710
  • Мнения: 6 792
Сосче, на мен драмата ми хареса повече от филма. Ето тук я има онлайн, ако не ти се сваля.


Стрелецът ми дойде в повече патетиката в последните 4-5 епизода. Джун Ки доста преиграваше в тях и това никак не ми хареса, защото знам колко добър актьор е по принцип. Жалко за Канемару, но все си мисля, че до края ще си имаме още някой труп.


Mama - до сега май не бях гледала подобен сюжет в корейски сериал.
Скрит текст:
Известна художничка, която е самотна майка и живее със сина си в Канада, се връща в Корея след като разбира, че й остават 6 месеца живот. Бащата на детето й е женен и има дъщеря. Той не знае за съществуването на сина. Художничката се сприятелява с жена му с тайната мисъл да разучи какъв човек е тя и дали може да й повери синът си след като напусне този свят. Взаимоотношенията майка-син не са от най-добрите. На всичкото отгоре тя се държи доста дръпнато с него, за да не разбере той за болестта й. В същото време в ателието, което е наела се сблъсква с млад мъж. Той е син на богаташ и там е живял с майка си преди тя да почине. Баща му притежава компанията, в която работи бащата на момченцето. Първата им среща не е от най позитивните, но се случва така, че той разбира за болестта й и се оказва единствения човек с когото тя споделя притесненията си.
Има си и странични досадници като приятелките на настоящата съпруга, чиито деца учат заедно. Поднесена ни е цялата еснафщина на корейско-сериалната майка на подрастващи тинейджъри с всичките екстри на клюкарстване, завист, лицемерие, подмазване и т.н. познати характеристики.
Семействата на съпругът и съпругата начело с майките, които се бъркат навсякъде като типичен корейски родител. Един брат неудачник. Друг успял, но пък женен за усойница. Общо взето пълна програма Mr. Green.
Определено драма за малко по-зрели зрители. Отсъстват идоли или пък супер нашумели в момента младоци. Със сигурност ще има доста драма с тази болест, но поне до момента (8 епизода излезли от общо 24) не наблягат на нея.

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 09:46 от 2в1

# 711
  • Мнения: 6 792
Снощи последна, днес първа  Simple Smile. Добро утро Listen.

# 712
  • Мнения: 9 202
Жалко за Канемару, но все си мисля, че до края ще си имаме още някой труп.
Лошият със сигурност,може по корейски и Joon Ki.
В 19 еп. всички оживяха,де.

Само да попитам придворните дами нямат право да се омъжат,нали?

# 713
  • Мнения: 6 792
Веднъж влязла в двореца като придворна дама, се смята, че тя вече е една от жените на краля и няма право да се омъжва. За мен са си женската версия на евнусите.

# 714
  • MJF
  • Мнения: 8 603
 Thinking е че този Стрелец нещо много бързо му стигнахте края.
Не спешно да ми разкаже някой във Fated To Love You дебелокожото безпардонно  същество- Балерината, какво точно е направила в кор. версия.
Скрит текст:
Помня тай-версията та съвсем по същество и кратко може. Нещо май меко мина спрямо това което си мисля че е натворила но да не би нещо да са изменили в кор. варианта. 
Поне има песен която влезе във фонотеката от туй заглавие - Ailee-Good bye my love

# 715
  • Мнения: 9 202
2в1ц Hug
Аха,значи залагам за напълно корейски край,освен ако не стане нещо с една носилката до двореца.

Шош,бързо ли?Много ми се видяха последните епизоди.20 са му много и с чиста съвест можеше да е 16,дори 15.Поне 8 епизода разтягат едни и същи локуми и тъпчат на едно място.

# 716
  • София
  • Мнения: 562
Не знам защо, но тези трима симпатяги са ми като братчета, много си приличат newsm78

     Henry

 А това са актьора Lee Sang Yeob и певецът JR от GOT7

За Стрелеца - и аз мисля, че няма да се размине без още един труп поне. Sad

Fated To Love You - не съм гледала 19-та серия, а не съм гледала и тайванската версия, но мисля, че тук балерината се държи подобаващо, не е дразнеща персона и не е сътворила някакви нечувани мръсотии.Поне от моя гледна точка. Laughing

# 717
  • Мнения: 6 792
Шош, аз не си я спомнам в тайванската версия, но тук, въпреки че направи някои грешки и донякъде беше виновна за раздялата на двамата главни, се държи доста на ниво.
Скрит текст:
Това, в което се издъни е, че докато Той си беше загубил временно паметта се престори, че връзката им продължава и не му каза, че е женен. И показа на Тя "ремонтираното" съглашение за развод, в което Той се отказва от детето. Но в последствие се оттегли и останаха приятели с Той, а и си призна пред Тя, че всъщност е подправила документа и е спестила някои обстоятелства около решенията на Той.
Мисля и, че тя ще се окаже загубената сестра на "отчето".

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 12:02 от 2в1

# 718
  • MJF
  • Мнения: 8 603
 Hug мерси. Аха, значи и тук игра с документите е направила.
Скрит текст:
За мен е отврат персона и вместо да "поработи над себе си и да се погледне в огледалото", щото е с претенции за това че може, губи ен броя години от живота си в самосъжаление, самозалъгване, гузна съвест и прочие предимно проблеми не от несподелената ѝ любов а от перцепциите към случващото ѝ се в живота до тук- сирак, губи брат, осиновителка и болните ѝ амбиции........... Линията Даниел-сестрата ми е безинтересна, нещо втория герой тук е в девета глуха в сравнение с тай, там бе по- развижен.
От видяното мислех че корейците ще забият в мелодрамата а това не се случва в от  13-а -......серии.
Главния герой е най- силния герой и съответно актьора върши доооста работа за това заглавие. Доооста по-добър и герой и актьор от тай- версията.Браво на Jang HyukThinking ама то не върви да го хваля защото той все си е на висота в актьорството.

Щом пълнят носилките значи Стрелеца си е класически исторически сериал  Mr. Green.

# 719
  • Мнения: 6 792
Хайде ЕЛФ-четата да се нареждат пред екрана newsm68.
 



Хей, мамашита нега ай, ай, ай, ай, я..... Joy

Общи условия

Активация на акаунт