Работата остави и в Ямболската тема се включи 24

  • 99 421
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 811
Здравейте, включвам се с въпрос: Знаете ли дали в Ямбол може да се намери под наем машина за циклене на паркет/дюшеме?

# 541
  • Мнения: 2 141
Да се отдаде под наем не знам, но мисля, че мога да ти дам 2 номера на хора, които се занимават с това.
Или искате сами да си го изциклите?

# 542
  • Мнения: 811
Ами, искаше ми се... Очаквам, че ще е голямо главоболие, защото има няколко слоя боя ooooh! на някои места и ще е доста работа, а и не съм сигурна в какво състояние ще е отдолу, та да си струва упражнението. Всъщност не знам дали някой въобще ще се навие, искам по-скоро да проверя има ли смисъл да се цикли.
Все пак ще помоля за номерата, може и на лични. bouquet

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 08:36 от MEERA

# 543
  • Anywhere
  • Мнения: 1 164
Извинете, че нахлувам в темата, но бихте ли ми казали дали в Ямбол има нотариус, който работи в събота, харесах си кола, а в делничен ден ми е невъзможно да дойда.
Благодаря предварително!

# 544
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
pretty shy с предварителна уговорка евентуално да,продавача би могъл да го уговори.

# 545
  • Anywhere
  • Мнения: 1 164
Мерси, никид, разминаха се нащата Simple Smile
Поздрави

# 546
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
pretty shy късмет следващия път,за хубаво е станало така  Peace   


Имам за раздаване кефирена гъба,ако има желаещи,пишете ми.

# 547
  • Мнения: 68
Момичета някой да знае къде в Ямбол извършват ремонт на слънчеви очила?

# 548
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
110810 всяка оптика.

# 549
  • Мнения: 811
Помагайте, съсипах скъп памучен панталон, любимият на дъщерята. Shocked
Боядисват ли някъде дрехи?

# 550
  • Мнения: 210
Моля,спешно да ми кажете зъболекар,който работи в събота...!Мерси.

# 551
  • Мнения: 10
Здравейте мами, бих се радвала ако някой сподели някакви отзиви за детска ясла Щурче в Каргона Simple Smile

# 552
  • Мнения: 2 489
Късно виждам.. но за зъболекар в събота - няма ли дежурни в зъболекарска? Иначе ако се уговорите предварително с някой, може да приеме и в събота.

# 553
  • Мнения: 1 833
Късно виждам.. но за зъболекар в събота - няма ли дежурни в зъболекарска?

Не.

# 554
  • Мнения: 317
има детски Peace

Общи условия

Активация на акаунт