Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 40 ~

  • 37 464
  • 746
  •   0
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 007
Една нова снимка и от Ипек , която пусна преди малко. Тя е заедно с кученцето си. Сладурана! Two Hearts newsm76 newsm76

# 361
  • Мнения: 3 007
Още една нова снимка , но от Гамзе , докато тренира. Много е красива! Heart Eyes  Kissing Heart  Kissing Heart Heart

# 362
  • Мнения: 11 766
Ето и една невероятна снимка, която Берк пусна преди малко. Показва татуировката си на орел - нали е от отбора на Бешикташ, а днес празнуват нещо свързано с него. Берк е прекрасен - супер сладък и готин. Обожавам го ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Лелее , прекрасен е! Колко е готин и хубав само! Mr. Green Mr. Green txtloves txtloves txtloves

Скрит текст:
Ама жалко пък , че Бешикташ загубиха от Арсенал с 0:1 , а доста се стараха до последно ..  Cry Cry Нищо , на следващия мач с друг отбор ..  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes

Така е! За съжаление Бешикташ загуби - но какво да се прави. Това е спорта - другия път ще спечелят. Хубавото е, че нашите Лудогорец победиха и се класирахме за Шампионската лига. Много се радвам ...  newsm44 newsm76 Two Hearts

# 363
  • Мнения: 11 766
Една нова промо снимка на Берк от новия сериал .. Каква усмивка само , невероятен е! txtloves txtloves newsm76 lovekiss Kissing Heart Two Hearts



Просто нямам думи за тази уникална снимка на Берк! Не мога да отлепя поглед от него - толкова е готин, сладък, прекрасен и чаровен. Усмивката му направо ме разтапя. Много го обичам ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 364
  • Мнения: 11 766
Старта на 9 сезон - 05.09.14 Петък. Успех!

Скрит текст:
ARKA SOKAKLAR
Sürpriz oyuncu kadrosuyla 9. sezonuna girecek olan Arka Sokaklar dizisi yeni gününde ekranda olacak. Rıza Baba ve ekibinin maceraları yeni gününde 5 Eylül Cuma akşamı başlıyor


Тара , благодаря за информацията! Hug Hug


Значи вече сериала ни ще се излъчва в Петък. Остава и съвсем малко до старта - много съм щастлива! Heart Eyes Heart Eyes

И аз ти благодаря Тара! Остава много малко до старта на сериала. Да видим какво ще ни приготвят този сезон ... smile3525 newsm76 Two Hearts

# 365
  • Мнения: 11 766
Габи искам специално да ти благодаря за всички невероятни снимки, които си пуснала. Hug Hug Hug

Ето и от мен една нова снимка на Зейнеп и съпруга й - страхотни са ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 366
  • Мнения: 11 766
Уау, Преди малко Берк пусна нова невероятна снимка! Няма такъв сладур - толкова е готин и прекрасен. Много хубаво е застанал и пак с неговите уникални физиономии. Обожавам го ... newsm44 Two Hearts  love001 Two Hearts txtloves lovekiss

# 367
  • Мнения: 3 007
Преди минути , Берк пусна в личния си Twitter втория фрагман от новия му сериал. Изглежда много интересно , обещаващо един страхотен проект. Вече нямам търпение да започне! Берк , както винаги е удивителен , очаква го различна от останалите му роли .. txtloves txtloves txtloves newsm76



http://www.tvyo.com/video/asktan-kacilmaz-2-tanitim?utm_campaign=moduller

# 368
  • Мнения: 3 007
Уау, Преди малко Берк пусна нова невероятна снимка! Няма такъв сладур - толкова е готин и прекрасен. Много хубаво е застанал и пак с неговите уникални физиономии. Обожавам го ... newsm44 Two Hearts  love001 Two Hearts txtloves lovekiss




Както ти каза - няма такъв сладур!  txtloves txtloves
Обаче от Берк така съм се нагледала на физиономии , страшен е , много ме радва ..   mrstraetz ppp Kissing Heart Kissing Heart

# 369
  • Мнения: 2 177
Една нова снимка и от Ипек , която пусна преди малко. Тя е заедно с кученцето си. Сладурана! Two Hearts newsm76 newsm76


Страхотна е.

# 370
  • Мнения: 2 177
Преди минути , Берк пусна в личния си Twitter втория фрагман от новия му сериал. Изглежда много интересно , обещаващо един страхотен проект. Вече нямам търпение да започне! Берк , както винаги е удивителен , очаква го различна от останалите му роли .. txtloves txtloves txtloves newsm76



http://www.tvyo.com/video/asktan-kacilmaz-2-tanitim?utm_campaign=moduller
Много ти благодаря за фрагмана Габи.   bouquet

# 371
  • Мнения: 2 177
Уау, Преди малко Берк пусна нова невероятна снимка! Няма такъв сладур - толкова е готин и прекрасен. Много хубаво е застанал и пак с неговите уникални физиономии. Обожавам го ... newsm44 Two Hearts  love001 Two Hearts txtloves lovekiss


Невероятен е.

# 372
  • Мнения: 2 177
Габи искам специално да ти благодаря за всички невероятни снимки, които си пуснала. Hug Hug Hug

Ето и от мен една нова снимка на Зейнеп и съпруга й - страхотни са ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts


Страхотни са.

# 373
  • Мнения: 2 177
Още една нова снимка , но от Гамзе , докато тренира. Много е красива! Heart Eyes  Kissing Heart  Kissing Heart Heart


Страхотна е.

# 374
  • Мнения: 2 177
Ето и едни прекрасни снимки на Чаала от вчера и днес - първата е от тренировката й за състезанието. Втората е от самото състезание. Като първо състезание - толкова скоро след раждането Чаала е завършила 7-ма. Това е само първия ден - състезанието продължава няколко дни. Много се гордея с Чаала - пожелавам й успех. Тя споделя, че е много щастлива и развълнувана толкова скоро да се върне на такова голямо състезание. Страхотна е ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 txtloves  Kissing Heart newsm44




Страхотна е- Пожелавам и успех.

Общи условия

Активация на акаунт