Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 40 ~

  • 37 455
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 642
Здравейте! По коя програма е този сериал

# 676
  • Мнения: 2 177
Здравейте! По коя програма е този сериал
Здравей. Сериалът се излъчва по турския Kana; D всеки петък.

# 677
  • Мнения: 4 642
Благодаря! А после превежда ли се. Всъщност ще ви следя темата.
 

# 678
  • Мнения: 11 766
Благодаря! А после превежда ли се. Всъщност ще ви следя темата.
 

Добре дошла! Не разбрах за кой сериал питаш - ако е за 9-ти сезон на Опасни улици той е всеки петък от 20 часа по Канал Д, а ако питаш за новия сериал на Берк "Не можеш да избягаш от любовта" - него го излъчват всяка неделя в 22.30 по турския канал Star TV. Тази вечер има епизод - за сега няма превод, но и само гледайки го човек разбира доста неща. Освен това в другата тема го коментираме и от коментарите се научават нещата. Ако искаш заповядай и там. Ето линка ... smile3525 newsm76  Kissing Heart

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=796404.0;topicrefid=19

# 679
  • Мнения: 11 766
Макар и с ден закъснение , искам да ти кажа Честит Рожден Ден , Роси! Нека всяка една твоя мечта бъде реалност! Бъди здрава , много щастлива и обичана! Радвай се на малкото в живота! Макар и виртуално , съм много щастлива , че те познавам! Ти си много добър човек! Желая ти всичко най-хубаво и винаги бъди с усмивка на лице! Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts smile3510 newsm59 lovekiss Flowers Bouquet



Благодаря ти от сърце за прекрасните пожелания Габи! Те означават много за мен. Аз също се радвам, че те познавам - макар и виртуално. Снимката на Берк е уникална - толкова е сладък и с тази усмивка. Идеален подарък за мен ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Благодаря ти и за всички невероятни снимки, които пусна ...
Hug Hug Hug

# 680
  • Мнения: 11 766
Ето и от мен една невероятна снимка на Берк от новата му фото сесия. Надявам се да я намерим и с по-хубаво качество. Той е уникален и супер готин ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm44

# 681
  • Мнения: 4 642
Благодаря, Рокси! За Опасни улици става въпрос.

# 682
  • Мнения: 11 766
Благодаря, Рокси! За Опасни улици става въпрос.

Ясно! В момента в Турция снимат 9-ти сезон на Опасни улици, като го излъчват всеки петък от 20.00 часа по Канал Д. Вероятно ти си гледала сериала по БТВ и си имаш любимци. В сезон 9 има доста промени - ако те интересува нещо питай ...   bouquet  bouquet  bouquet

Погледнах рейтинга на 339-ти епизод на Опасни улици по Канал Д и този път сме на 4-то място в общата и най-важна група. Надявам се нещата да се променят и да се вдигне ...  Praynig

# 683
  • Мнения: 11 766
Тази сутрин Берк пусна тази невероятна снимка за добро утро! Дала съм я на предната страница, само че тук е черно бяла. Берк е уникален сладур ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 684
  • Мнения: 4 642

...Ясно! В момента в Турция снимат 9-ти сезон на Опасни улици, като го излъчват всеки петък от 20.00 часа по Канал Д. Вероятно ти си гледала сериала по БТВ и си имаш любимци. В сезон 9 има доста промени - ако те интересува нещо питай ...   bouquet  bouquet  bouquet

   Да, по БТВ гледах до 6 сезон, може би. Директно няма да мога да го гледам по канал Д. Затова питам дали има при вас някой, който да го превежда, но дори и да няма, може ли да ми пуснете адрес на сериите от сезон 7 насам. Предварително благодаря!

# 685
  • Мнения: 11 766

...Ясно! В момента в Турция снимат 9-ти сезон на Опасни улици, като го излъчват всеки петък от 20.00 часа по Канал Д. Вероятно ти си гледала сериала по БТВ и си имаш любимци. В сезон 9 има доста промени - ако те интересува нещо питай ...   bouquet  bouquet  bouquet

   Да, по БТВ гледах до 6 сезон, може би. Директно няма да мога да го гледам по канал Д. Затова питам дали има при вас някой, който да го превежда, но дори и да няма, може ли да ми пуснете адрес на сериите от сезон 7 насам. Предварително благодаря!

Ето тук можеш да гледаш епизодите от Опасни улици на турски! Не знам дали всички линкове са валидни, но поне тези от сезон 8 би трябвало. Сезон 7 по Канал Д е от 251 до 293 еп. Сезон 8 е от 294 до 336 епизод. И сезон 9 е от 337 натам - сега в момента го снимат и излъчват - има само 3 епизода до тук. Надявам се да помогна - ако някои линкове не са валидни кажи и ще ти потърся друг сайт. Иначе има доста промени - ако те интересува нещо за някои герои какво и защо станало - питай: smile3525 newsm76 Two Hearts

http://www.canlidizihd1.com/kategori/arka-sokaklar1/page/4

# 686
  • Мнения: 11 766
Още прекрасни снимки на Уур от сватбата на сестра му Ебру. На някои от снимките ще видите и малкия Муратхан - двамата са страхотни. Много са сладки. Уур определено е с по-къса коса ...   smile3525 newsm76 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart ppp  Hands Clap





















# 687
  • Мнения: 11 766
Нова снимка и на Гюлджан докато плува - супер е ....  smile3525 newsm76 Two Hearts

# 688
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова прекрасна снимка на Алп зад кадър от сезон 9 - много е готин ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 689
  • Мнения: 11 766
На 28 септември агентката на сериала Семин Гюнес е имала рожден ден. До колкото разбрах е навършила 27 години - странно, аз мислех че е по-голяма. Ето малко снимки от там - супер е ... smile3525 newsm76 Two Hearts Two Hearts nbirthday





Общи условия

Активация на акаунт