За соковете на HIPP

  • 6 618
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 464
Аз добавях съвсем малко количество към водичката,беба чист сок не искаше да лизне,независимо Хип или домашен

# 16
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ние от скоро пием сок на Ганчо но на него не пише да се разрежда newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз давам сокове на HIpp от шест и половина месеца и също ги разреждам с вода, иначе ми се струват доста сладки

# 18
  • Мнения: 4 068
Аз пък не давам сокове. smile3534
Смятам, че още ни е рано.
Обаче с интерес ви чета, понеже съм заглеждала соковете на Хип и като му дойде времето мисля с тях да почна.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
Сега като го чета, наистина пишеше така. Но винаги съм смятала, че е по желание. Все съм си мислела, че иначе ще е упомената точна доза за разреждане. Аз съм ги давала и разредени, и неразредени в зависимост от температурата на сока.

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 20:19 от Mamma Mia

# 20
  • Мнения: 4 392
Сега като го чета, наистина пишеше така. Но винаги съм смятала, че е по желание. Все съм си мислела, че иначе ще е опомената точна доза за разреждане. Аз съм ги давала и разредени и неразредени в зависимост от температурата на сока.

Няма нужда да е упомената точната доза,по усмотрение на маиката е ,но колкото по-разредени ,толкова по-добре.Но обикновено се препорьчва да се разреди наполовина с вода.

Общи условия

Активация на акаунт