Боя за коса - Вlond 36 - Клуб на блондинките

  • 153 778
  • 734
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 38 985
Малко са ми се пооръфали краищата - то и на снимката се вижда.
Но не е изгорена.

# 331
  • Мнения: 14
Много ти Благодаря!   bouquet  Hug  Още  утре мисля да се боядисам пък дано ми се получи този път.  Thinking  http://prikachi.com/images/856/7700856S.png

# 332
  • Мнения: X
Много ти Благодаря!   bouquet  Hug  Още  утре мисля да се боядисам пък дано ми се получи този път.  Thinking  http://prikachi.com/images/856/7700856S.png
Това твоя цвят ли е? Как е постигнат? Peace

# 333
  • Мнения: 14
  Naughty Не, не е моят цвят

# 334
  • Мнения: X
Твоя казваш е платинено рус. Как го постигаш и при каква основа? Peace

# 335
  • Мнения: 774
Много ти Благодаря!   bouquet  Hug  Още  утре мисля да се боядисам пък дано ми се получи този път.  Thinking  http://prikachi.com/images/856/7700856S.png
Успех, гледай в огледалото колко тъмно ще стане.
Тази от снимката е направена с блондор, а корените не са изсветлени достатъчно. По принцип фризьорите правят златно-руса основа и после добавят кичури за да изглежда косата колкото се може по-руса и да не се изтощава и накъсва цялата.

L'Agent-нищо им няма на краищата ти, добър резултат.

# 336
  • Мнения: 14
  С боя на L'oreal(extreme platinum)  Много Благодаря на всички!  Hug Дано успея утре да я направя такъв цвят  newsm17 иначе, ще се наложи да мина пак на платинено русото..   #Crazy

# 337
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Аз се боядисах с Вела Колестон перфект 9.16 и цветът стана точно, както ми се искаше - натурален, бежов, без жълто, без сиво - просто прелест  Heart Eyes Косата ми не е увредена, макар че я намазах цялата / преди това 2 пъти се правих с 8.05 на Гарние Олиа - и с нея става хубав цвят, но някъде след 2 седмици става грозно жълт и някак на слепоочията и от вътрешната страна на косата остава по-тъмно, отколкото отгоре на темето /.

Надявам се резултатът да е траен и да правя за напред само корени  Peace

# 338
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Lady Brinne, може ли снимки  Peace

# 339
  • BG-DE
  • Мнения: 5 116
Аз пък миналата седмица се направих с 12.16 на Колестон и никак не съм доволна, корените ми станаха ярко пшенични ( да не кажем отровно жълти)  Sick Започвам да се замислям за леко потъмняване, (макар че никак не ми се иска Sad ) защото вече взе да ми писва тази битка с жълтеенето. И на мен ще ми е много интересно да видя как седи 9.16, а с какъв процент се прави?

# 340
  • Мнения: 1 165
Взех си боята на Inebrya , но взех номер 8.13 много ми хареса цвета в каталога и утре ще покажа резулгата.Боята излезе 11лв. Peace
за 1/4 от боята ,която ще оставя за корените после ,кoлко окислител да оставя при положение ,че боята е дават 1:1,5

# 341
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Lady Brinne, може ли снимки  Peace

Може, но довечера, че сега съм на работа  Mr. Green

И на мен ще ми е много интересно да видя как седи 9.16, а с какъв процент се прави?

С 6%, но естествената ми коса е около 7-ца.

# 342
  • Мнения: X
преди това 2 пъти се правих с 8.05 на Гарние Олиа
Олиа нямат номер 8.05 Peace Сайъс Олео имат Peace

Аз пък миналата седмица се направих с 12.16 на Колестон и никак не съм доволна, корените ми станаха ярко пшенични ( да не кажем отровно жълти)  Sick Започвам да се замислям за леко потъмняване, (макар че никак не ми се иска Sad ) защото вече взе да ми писва тази битка с жълтеенето.
Не си избрала правилния тон. Peace

Взех си боята на Inebrya , но взех номер 8.13 много ми хареса цвета в каталога и утре ще покажа резулгата.Боята излезе 11лв. Peace
за 1/4 от боята ,която ще оставя за корените после ,кoлко окислител да оставя при положение ,че боята е дават 1:1,5
Боята е 100 милилитра. Оксиданта - 150 милилитра. Ти искаш да си оставиш 1/4 за следващия път?
Значи сега ще направиш 75 милилитра боя с 113 милилитра оксидант.
И за следващия път ще имаш 25 милилитра боя с 37 милилитра оксидант. Peace
Само ме притеснява това 8.13 да не ти жълтее...

# 343
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Аз с Иноа 8.13+7.1 и 9.2 смесих.... еми усеща се златното и не ми допада честно казано в корена.Другия път ще пробвам само 8.1.Глаедам има 7.08 руса мока...що за цвят е не знам.В нета го гледах доста е тъмен.

# 344
  • Мнения: 1 165
Благодаря ти wdv за съвета за боя
много ми харесва резултата  Heart Eyes получих точно цвета от каталога който харесах ,не ми жълтее ,напротив преобладава пепелявото,точно с един тон се потъмни косата,както  исках да стане защото когато се боядисвам деветки  ,корена така да се каже "свети" и това не ми харесва.
Пробвах да правя снимки ,но не можах да хвана цвета който аз виждам ,когато успея непременно ще сложа снимки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт