Отговори
# 15
  • Мнения: 7 538
Тук на 1.34. Химена защо така потупва по крака Уилям.. защо са толкова ентусиазирани Praynig

и на 4.33....?



Тук са ми страхотни като визия...    love001

Последна редакция: нд, 03 авг 2014, 22:29 от iss0o

# 16
  • Мнения: 2 474
Тук на 1.34. Химена защо така потупва по крака Уилям.. защо са толкова ентусиазирани Praynig


обсъждат актьорския талант на химе..тя се справяла страхотно но не можело да се чака от футболист който за първи път играе мач на световно..веднага да вкара гол...спортния коментатор Уилям Леви  hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 2 474
Thinking Thinking това защо ..Хайме да не са го зарязали...пак  Thinking Mr. Green
Retweeted by Jaime Mayol
50 Sombras @_50Sombras_  ·  10h

Las mejores personas llegan sin buscarlas.
най-добрите хора си тръгват без да го искаш.
ей не е хубаво така ...изобщо не е това което ти си мислиш  Peace ...честно ще започна да се обиждам вече  Thinking Mr. Green

# 18
  • Мнения: 8 533
значи новобранец на световно  Thinking абе най-добре си му вкара головете...на уили..той горкия нали не става за вратар hahaha hahaha нито на световно нито другаде hahaha

Кате,проверката е висша форма на доверие,аз инспектирам само hahaha не друго,но съгласи се,че е леко странно  Mr. Green ама само леко

# 19
  • Мнения: 7 538
Brenda Acevedo ‏@bac_sb90  40m
@willylevy29 gracias por ser humilde y amable con mis hermanas de la universidad en su visita a Miami! 😍 que bon bon!




Brenda Acevedo ‏@bac_sb90  43m
De verdad que ese hombre #Cubano es un deleite!   Su sonrisa DIOSSSSSSSS

# 20
  • Мнения: 7 538
Кате,щеше да питаш колегата  какво си мисли за ситуацията...чисто по мъжки,....и за  държанието на Уилям...!

# 21
  • Мнения: 2 474
аа говорихме си...и той смята,че не би трябвало да се държи така с жена като Химе..разбира се...но смята че тази работа си е между двама...и това трябвало да се уважава Mr. Green принципно не намира за много правилно,че ние тук им обсъждахме решенията Mr. Green той затова и ни се караше вчера като се опитвахме да разберем нещо от Химе hahaha смята че трябва да им обсъждаме професионалния им живот Joy Joy

# 22
  • Мнения: 8 533
ее че ние нищо лошо не правим.. hahaha ние не ги обсъждаме...анализираме ги...ти кой знае как си ни изкарала Mr. Green hahaha

# 23
  • Мнения: 2 474
оо нищо невярно не съм казала hahaha но прав е...просто тук така се изучихме някак Mr. Green ..аз иначе ...реално изобщо не съм по клюките наистина...но тези двамата...са доста колоритни за наблюдение hahaha изключение са ми наистина Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 690
Значи Хайме е бил тактичен и дипломатичен !!! Naughty...не е редно и според мен да обсъжда личния живот на бившото си гадже...а колкото до нас,ние само се забавляваме,като следим и професионалните им изяви hahaha

# 25
  • Мнения: 7 538
 Shocked Thinking
 ‏@Levy_adicta  13m
🎧 Svaku oluju isprati grom, a onda eto vedrih, eto lijepih dana. 🎶 Volim te, povjeruj srcu mom.... 🎶😍

Тази дама/ информираната/,... newsm78 два дена песнички...на хърватски,и преди това от ЛА..../досега изключително рядко си го е позволявала...даже не знаех на коя   симпатизира/Химе...песнички...Уилям сияе.... newsm78 Thinking Thinking Thinking

# 26
  • Мнения: 2 474
Значи Хайме е бил тактичен и дипломатичен !!! Naughty...не е редно и според мен да обсъжда личния живот на бившото си гадже...а колкото до нас,ние само се забавляваме,като следим и професионалните им изяви hahaha
на него и без това с ченгелче му се вадят думички hahaha много трудоемка дейност hahaha

аа проблема с професионалните изяви...е че те не са така изявени в момента... hahaha аз гледах този филм на уилям клуба на майките...ама то няма какво толкова интересно да се каже...виж...пристрастен е по друго нещо  Mr. Green но това чак октомври...от химе видима инициативност няма..и какво ни остава накрая  hahaha ....

# 27
  • Мнения: 8 533
в такъв случей нека си направят още една обща теленовелка...и ще си гледам и само нея ще  си обсъждам hahaha гък няма за друго да кажа hahaha ама с някакъв по свеж сюжет..без много пречки...може и нещо комедийно hahaha или еротично...но без много усложнения Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 474
защо и ти не си пуснеш имейла на уилям... hahaha може да го уцелиш пък в добро настроение..и да ти изпрати някой филм от личната колекция hahaha

ако наистина е ценител на записите  Thinking ..нищо чудно и да е  Thinking

# 29
  • Мнения: 2 690
в такъв случей нека си направят още една обща теленовелка...и ще си гледам и само нея ще  си обсъждам hahaha гък няма за друго да кажа hahaha ама с някакъв по свеж сюжет..без много пречки...може и нещо комедийно hahaha или еротично...но без много усложнения Mr. Green
+1 PeaceКате,защо ни се подиграваш hahahaние сме фенове и на двамата,не само на Уили,а общите им проекти ги нямааа hahaha

Общи условия

Активация на акаунт