Обувки за пролетта - какви?

  • 6 092
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз пазарувам от тук www.shoes-bg.com  и съм много доволна
наистина има интересни неща, но цените ми се виждат високи Confused

# 76
  • Мнения: 2 498
аз пазарувам от тук www.shoes-bg.com и съм много доволна

Аз също...вече съм редовна клиентка и ми правят отстъпка.......преди 2 дни ми донесоха едни спортни обувчици подходящи за тичане след прохождащото ми бебе....ето тези
http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/87462.html

# 77
  • Мнения: 7 430
4акам доставка в понеделник на това модел4е какво ще кажете http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/8784.html

Страхотни са Peace Каква им е цената, че нещо ми изписва само 4 ...?
Аз - въпреки, че съм нисичка, все такива нисички ми хващат окото - и като тръгнем някъде с татито сме като крачул и малчо Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 2 045
Ето такива обувки обичам Wink

# 79
  • Мнения: 1 616
......Ето такива обувки обичам Wink

И аз, и аз!!!!  smile3521 smile3521 smile3521

# 80
  • София
  • Мнения: 2 045
В Македония има едно супер яко магазинче,там имаше подобни обувки.Като влезнах незнаех кои да премера по напред,всичките бяха ментета на много яки фирми,но такива имитации ,че много трудно ще ги познаеш.Цените им бяха от 60 евро до 150 200 най-скъпите.Взех си 9 чифта и цяло лято не съм си купувала други,преди това си взех от Shoe art ,едни за 300лв.,но не можеха да се сравняват с тези от Македония.Тая година мисля пак да ходя там за обувки,няма просто такива тука Crazy

# 81
  • Мнения: 215
Много хубави неща има в сайта, който е дала Светла Бо    http://www.shoes-bg.com/top_ladies_shoes/8797.html Този модел ми хареса най-много

# 82
  • Мнения: 179
Ле-ле,тия червените са невероятни!Какво ли ми има,че не харесвам обувки  с висок ток newsm78

# 83
  • на Север
  • Мнения: 503



аз пък искам тези Sad защо да не мога да си поръчам от www.shoes.com
колко ще ми излезе доставката?

# 84
  • София
  • Мнения: 3 328
Ох, и от чужбинския сайт си харесах обувчици - много са семпли на въшен вид, но само на когото се е налагало да прекосява нашир и надлъж широкия център на София пеша в рамкит на час-два, само той знае каква е ползата от такъв модел. Имаше го и тук пред няколко години, аз още износвам едни кафяви обувки с подобна линия...
Тези също ми допадат, някак "добродушни" изглеждат:

# 85
  • Мнения: 655
Аз съм фен ей на тези и с подобни  си търчах миналото лято Laughing

Biby, много са хубави обувките и са удобни, нищо че са с токче. И аз миналото лято носих подобни, но се скъсаха  Cry.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 10 804


Аз нещо подобно си харесах за ежедневието.

# 87
  • Мнения: 5 647
Аз бих обула и тези, ама пак не стават за тичане след бебо, да не говорим, че трябва да продам мама и тати, за да си ги купя... Sad



Еее, тези са много шик, но не са за всеки ден. Още повече както ти казваш за тичане след бебо. Наистина ми останаха очите в тях.

# 88
  • Мнения: 588
ЕЕЕЕЕЕЕЕ момичета страхотни обувки направо ми се зави свят  Crazy

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ето такива обувки обичам Wink
   Не обичам, а ОБОЖАВАМ!!! Евала слънце, еднакъв вкус!Свирни къде има такива или подобни, че сега ще се побъркам!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт