Кюретаж и забременяване след това - тема 54

  • 34 319
  • 712
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 232
Рабрам те за лентичката, ама щом си добре, си сложи една да сме информирани  Grinning

# 61
  • Мнения: 126
Честито на обебилите се мами! Поздравления момичета успяхте!
На бременните девойчета безпроблемна бременност до финал!

Приятно се изненадах като надникнах в темата, хубави новини! Дано да е така и занапред Simple Smile  Hug  bouquet

# 62
  • Варна
  • Мнения: 858
hixxy   Hug  как си ти, мила, как е бебчето, то вече не е бебче де  Mr. Green

# 63
  • Варна
  • Мнения: 392
Тази година такива гадости ми се случват и от от оптимист, съм станала такъв песимист и в момента съм в някаква огромна дупка. Ходих на лекар за моите болки след аборта миналата събота. Каза, че имам течност в матката (голямо възпаление). В АГ - Ямбол изрично питах дали трябва да пия антибиотик и лекаря каза, че НЕ! А сега тук във Варна лекаря се хвана за главата след моя разказ как не само не съм пила антибиотик, а ме чистеха без упойка!!! Изписа ми АБ, обезболяващи и витамини и ме прати вкъщи с идеята в Неделя да ме види и ако не се оправям да ме вземат в болницата. И както горе писах, в депресия съм, и се питам до какви усложнения води това? Ще имам ли отново дете?
Още ми канти една реплика в съзнанието, която чух на 17.01, когато видяха извънматочната ми бременност в напреднал стадий - ,,Тръбата може да се пръсне и да умреш!!!", на 22.01 се пръсна и ми се размина, на 24ти ми се напълни корема с 1 л корема и ми се размина, а сега дали ще ми се размине???
Извинявам се за ужасния пост, ама ми писна, много сериозно!!!

# 64
  • Мнения: 6 833
Нели, съжалявам, че минаш през това. Много е тежно, но се опитай да мислиш позитивно и вярвай, че един ден ще гушкаш своето бебче! За съжаление съдбата е жестока и се налага да минем през по- трудния път към това да имаме деца! Но вярвам, че след всяко лошо идва добро!!! Силни прегръдки за теб  Hug

# 65
  • Мнения: 1 232
Нели, явно сега си попаднала на свестен лекар. Слушай го и гледай да си даваш кураж, наплачи се и после напред! Пиши ни като ти е кофти. Но след всеки дъжд изгрява слънце  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 1 740
Нели  Hug Hug Hug Hugмного ти се е насъбрало и не знам какво да кажа.....ужасена съм, че не са ти изписали антибиотик или поне е трябвало да ти включат такъв на система в болницата. Ама ти като каза, че си била и без упойка вече съвсем ме шаштиса  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! това по времето на майка ми са го правили  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!т.к. тя има един аборт и знам, че са я кюретирали без упойка, но за сега ми се струва безумие.
Много е лошо така, защото и без това травмата от загуба на дете е голяма, а когато физическото възстановяване върви трудно и се проточва, психическото също се влошава. Сега се щади максимално и не го мисли ами си следвай съветите на новия лекар, че явно е по-кадърен.  Вярвам, че всичко ще е наред и ще се оправиш. Виждам, че имаш детенце, така че и заради него трябва да се стегнеш и да не се поддаваш на депресия. Много пъти съм казвала на жени с деца тук, че загубата със сигурност не е по-малко тежка за тях, но при жените без деца стой въпроса дали въобще някога ще бъдем майки.  Hug Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 126
Нели  Hug Hug Hug ти си силна жена, не губи надежда ще имаш бебче, след тази кофти поредица ще последва щастие Simple Smile   bouquet
Деси, благодаря ти добре сме, дребния пипна някакъв вирус и омазва къщата  Mr. Green Подготвяме се за кръщене и 1-я рожден ден Simple Smile
Страшно се радвам за вас момичета, голяма тръпка сте ми Simple Smile

Ако искате мога да поема следващата тема Simple Smile И без това вечер имам свободно време Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 791
Миме още веднъж Честито Щастие!

Нели
леле, при какви лекари си попаднала в Ямбол! Не ходи повече там,без да те плаша, но като бях Б с дъщеря ми, се носеха меко казано неприятни слухове за АГ-тата в този град-преди 5 години!

Аз май открих потенциалната причина за неуспехите ни, сега отново е мой ред за действие, стискайте палци и с милиметър да напреднем в борбата! Над нормата процент некачествено ДНК в СГ.

# 69
  • Мнения: 1 232
Нели, и аз да ти кажа съм била на ръба за най-лошото след кръвоизлив, не ми казаха нищо лекарите, ама като ме закара линейката и като видях колко лекари се събраха около мен, ми стана ясно Sad 1-вата вечер в болницате ме беше страх да заспя, мислех че няма да се събудя и да реагирам ако ми стане нещо, а вече бях стабилизирана Sad Така, че гледай напред! И твоето щастие ще дойде, просто трябва да си силна и да го чакаш  Hug
Джули, това със Сг добре ли е, не съм много наясно  newsm78
Хикси, и ти ми даваш надежда, че всичко може да се нареди положително  Hug А това, че вечер си свободна значи, че мъника ти спинка спокойно, бравоо  Hug

Да ви кажа ( Деси пак ще ми се кара), че за момент се върнах към ужасната вечер с болките като стана белята, много ме заболя сега корема, като тогава и се изплаших, но полежах и ми мина. За малко се стресирах този път, не ми се карайте   bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 791
Светле лошата новина е, че не са добри резултатите, хубавата е че го ЗНАМ

# 71
  • Мнения: 2 063
Giuli избрахте ли си андролог?На моя мъж съшо не му излезе хубава спермограмата ама прекали с въздържанието , аз не съм разбрала , че е точно межуду 3 и5  дни ,а мислех , че е мин 5 дни  та за по сигурно го държах на сухо цели 10 дни Joy Joy.Та като видя андролога резултатите и като му казахме въздържанието , той му каза , че тази спермограма не е реална  .Ама не я повторихме, което си беше грешка де, защото после пак мисед.
Дано това е вашата причина за неуспех - лекува се според мен най-лесно и безболезнено!!

# 72
  • Мнения: 470
Здравейте момичета и ти Astined радвам се че те откривам.Ти много ме успокояваше в една друга много по-тежка тема Hug, но няма сега да я споменавам. Записвам се и аз в тази темичка. Моят кюретаж беше на 26.08 нямам никакви оплаквания с болки  Слава Богу от петък вече нямам никакво кръвотечение, но имама гъбички неизлекувани от бременността и сега незнам какво да правя, много некомфортно се чувствам а преглед имам чак за 28.08 няма по-ранене час  Sad  Дано всичко да е наред при мен сега вече трябва да чакам естествен цикъл, но кога??? Стискам палци на всички мами, очкващи най-прекрасното събитие на света и ylinfant и се радвам за всички, които вече бременеят. Моля се и аз скоро да се радвам като вас.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 740
Здравей и тук  Hug Hug Hug Hug темата тук е много по-активна, но то е и нормално де....много жени минават пред кюретаж по една или друга причина.

Цикъл чакаш около 40 дена след кюретажа, но е доста индивидуално, така че не го мисли, но си е събитие. За гъбите, то сигурно са ти изписали и антибиотик и той още повече влошава положението. На мен лекаря ми беше казал да пия Б-комплекст заедно с антибиотика. На някой момичета тук са им изписвали противогъбични заедно с антибиотика, но те ще кажат ако се сещат. Мога да ти препоръчам за облекчаване на дискомфорта промивки външни със отвара от смрадлика. Общо взето си се води панацея за тези неща и аз сега ще си взимам за след раждането да имам.

 Хайде това от мен за сега.... Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 6 833
Sisi,  съжалявам, че се записваш тук! Желая ти всичко да е наред и скоро да се радваш на бременност! Hug

Асти, всеки път като видя, че си писала и чакам радостна новина  Flutter Hug

Общи условия

Активация на акаунт