Чиполино Он Роуд, Чиполино Каролина или Фламинго?

  • 2 227
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 246
Аз си купих миналата седмица Chipolino Prima, която се оказа невероятна! Много е лека и има легнало положение на гръбчето. Мисля, че този модел е обновената Carolina. Препоръчвам я горещо!

А откъде я купихте и какво й е цената?

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Сега видях, че Каролината е 8 кг, според мен са доста и май отиваме на варианта Фламинго-6кг, само дето не се чуват много отзиви за тази количка.

7кг дават че е Каролината на сайта им. Чесно казано се учудих ,защото ми се струва по лека. Обикалям от известно време за количка и този модел е най-леката която намерих. Недостатъка и според мен е ,че е малко по - тясна,незнам как се събира по голямо дете вътре. Освен това в модела2006г. няма никакви подобрения срвнения с миналогодишния освен десените,но затова пък цената и е вдигната с около 40-50 лв Close  Shocked
 

Последна редакция: нд, 12 мар 2006, 10:44 от Milena

# 17
  • Варна
  • Мнения: 120
Каролина  newsm10

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега видях, че Каролината е 8 кг, според мен са доста и май отиваме на варианта Фламинго-6кг, само дето не се чуват много отзиви за тази количка.Ето да я видите:
http://www.shtarkel.com/m6.html



Аз имам Каролина, не знам дали е 8кг, но определено е супер ЛЕКА,
С две ръце съм за каролина  Peace

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Прима 10.50 кг



Каролина 7кг




MAG ENGLAND ФЛАМИНГО-6 кг.



Мисля, че Каролина е добър вариант понеже е по малко кг. от Прима с по лятна материя е и с въртящи гуми в сравнение с Фламинго. А като цена ще е по евтина от Примата, а пък Фламингото хич не ми харесва, като дизаин, изобщо   Peace


# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Он Роуд -  NaughtyПисала съм мнения за тази количка, но не ми се търсят сега. Плюсовете й започват и свършват с това, че е много лека. Друго добро не мога да кажа. Още ме е яд, че си я избрах по красота и не взех друг модел.

Общи условия

Активация на акаунт