Консултант на Орифлейм

  • 1 225
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте!  Simple Smile Понеже утре ще ставам консултант на Орифлейм.. Ако някой знае, може да ми кажете някои неща..    Mr. Green Значи присъединявам се към групата на една жена, която срещнах днес.. Та въпроса ми е след като аз на практика работя за нея.. Мога да си намирам хора, които да поръчват и да им поръчвам нещата чрез нея, след като запиша поръчката или?  Rolling Eyes И мога ли и как по-точно мога да стана и аз ''лидер'' на моя група по-късно?  Mr. Green Ще печеля ли ако намирам хора, които да поръчат или всичко отива при нея? Благодаря предварително  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте!  Simple Smile Понеже утре ще ставам консултант на Орифлейм.. Ако някой знае, може да ми кажете някои неща..    Mr. Green Значи присъединявам се към групата на една жена, която срещнах днес.. Та въпроса ми е след като аз на практика работя за нея.. Мога да си намирам хора, които да поръчват и да им поръчвам нещата чрез нея, след като запиша поръчката или?  Rolling Eyes И мога ли и как по-точно мога да стана и аз ''лидер'' на моя група по-късно?  Mr. Green Ще печеля ли ако намирам хора, които да поръчат или всичко отива при нея? Благодаря предварително  Simple Smile


А тя не ти ли обясни? Би трябвало поръчките да са си твои, т.е. да вземаш процент от твоите продажби. Тя каквото взема от това да е отделно. Ако решиш да си събираш хора е друго, това не пречи на нейната група.

# 2
  • Мнения: 11
Здравейте!  Simple Smile Понеже утре ще ставам консултант на Орифлейм.. Ако някой знае, може да ми кажете някои неща..    Mr. Green Значи присъединявам се към групата на една жена, която срещнах днес.. Та въпроса ми е след като аз на практика работя за нея.. Мога да си намирам хора, които да поръчват и да им поръчвам нещата чрез нея, след като запиша поръчката или?  Rolling Eyes И мога ли и как по-точно мога да стана и аз ''лидер'' на моя група по-късно?  Mr. Green Ще печеля ли ако намирам хора, които да поръчат или всичко отива при нея? Благодаря предварително  Simple Smile


А тя не ти ли обясни? Би трябвало поръчките да са си твои, т.е. да вземаш процент от твоите продажби. Тя каквото взема от това да е отделно. Ако решиш да си събираш хора е друго, това не пречи на нейната група.

Всъщност, бегло се спомена това днес, ще говорим утре. И да.. И аз искам да разбера повече преди да правя каквото и да е

# 3
  • София
  • Мнения: 4 578
Ами ще разбереш, утре, може би.
Не мога да помогна, дано се включи някой дистрибутор!

# 4
  • Мнения: 7 009
Можеш веднага щом получиш кода си да започнеш да организираш собствена група.
Поръчките на клиентите ги правиш и получаваш ти през твоя код.
Ако смяташ сериозно да се занимаваш, има семинари, в които те учат на тънкостите на занаята.
Аз лично ползвам за себе си само някои неща, не мога да се пречупя да предлагам, камо ли да правя групи. Като цяло не е лош вариант за бизнес, има 2 момичета около мен, които се издържат от Орифлейм, значи на някои им се получава  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт