Рак на гърдата? Това на мен не може да се случи...

  • 5 390
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
Стреснахте ме! Замислих се. Благодаря!  bouquet
Никога досега не съм се преглеждала, не ми остана време да помисля за себе си покрай хилядите здравословни проблеми на хората около мен.

П.П. Трябва ли направление от личен лекар за Раковата болница специално? Peace

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Василиске - направо щях да превъртя, докато ми се отвори Темата ти  Crazy
Така се радвам, че си добре и че алармата ти ще се чуе навред.

 Аз се срамувам  Blush... от години не съм се гледала за тази коварна болест, която хваната навреме е със 100% благоприятен изход. Ще си взема бележа  Thinking

П.П: Сподели имената на д-рите, при които се гледа, плз!

# 17
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Хубаво е че е само възпаление.

Аз не съм ходила на преглед от преди 3 години EmbarassedМинавам с номера нямам време.Но майе по-добре да намеря.
Знаете и дали мога да се прегледам като кърмя?Или трябва да изчакам докато спра?

# 18
  • Мнения: 1 077
и аз все се каня... че ме и боля, ама нали ми мина. Rolling Eyes Thinking

# 19
  • Мнения: 4 068
Василиске, изплеши ме бе моме. Радвам се, че всичко е наред и само възпаление се е оказало.

Аз вече ходя редовно на мамолог. Тоест откак съм родила съм ходила два пъти. Още с идването на кърмата забелязах, че ми е леко деформирана едната гърда и беж на доФтор. Е за моя радос имам фибролипом, който е доброкачествен принципно. Не е задължително да го оперирам и аз още се чудя. Но и баба ми и леля ми са оперирани от рак на гърдата и затова съм сериозна в това отношение.

# 20
  • Мнения: 5 468
Ей, изкара ми акъла с това заглавие Василисе Прекрасная:)).
Радвам се, че всичко е било "бял кахър" дет се вика....
А аз се стягам от както родих да ходя на мамограф, ама несериозна работа... Не знам, къде се ходи, а джипито ми каза, че гинеколог трябвал да ми даде направление..., да ама аз нямам гинеколог ooooh!

# 21
  • Мнения: 3 091
Ей, изкара ми акъла с това заглавие Василисе Прекрасная:)).
Радвам се, че всичко е било "бял кахър" дет се вика....
А аз се стягам от както родих да ходя на мамограф, ама несериозна работа... Не знам, къде се ходи, а джипито ми каза, че гинеколог трябвал да ми даде направление..., да ама аз нямам гинеколог ooooh!
ню - уби ме направо!!!

# 22
  • Мнения: 5 468
Ей, изкара ми акъла с това заглавие Василисе Прекрасная:)).
Радвам се, че всичко е било "бял кахър" дет се вика....
А аз се стягам от както родих да ходя на мамограф, ама несериозна работа... Не знам, къде се ходи, а джипито ми каза, че гинеколог трябвал да ми даде направление..., да ама аз нямам гинеколог ooooh!
ню - уби ме направо!!!
Ми докато си избера такъв и сигурно ще вляза в климактериума Blush...

# 23
  • Мнения: 3 091
Ей, изкара ми акъла с това заглавие Василисе Прекрасная:)).
Радвам се, че всичко е било "бял кахър" дет се вика....
А аз се стягам от както родих да ходя на мамограф, ама несериозна работа... Не знам, къде се ходи, а джипито ми каза, че гинеколог трябвал да ми даде направление..., да ама аз нямам гинеколог ooooh!
ню - уби ме направо!!!
Ми докато си избера такъв и сигурно ще вляза в климактериума Blush...
Joy hahaha Joy hahaha
Много са ти особени критериите явно! търсиш да прилича на Брат Пит ли? ще ти намерим нещо подобно...
Амбицира ме - ще те водя, ако не знаеш, тази седмица на гинеколог!!! няма не искам! Hug

# 24
  • Мнения: 5 468
Амбицира ме - ще те водя, ако не знаеш, тази седмица на гинеколог!!! няма не искам! Hug
Ми може... тъкмо отрочето ми го няма и ако сега не ида, няма да е... Само да не е 60 лв. прегледа и да ми е удобен, няма да ти откажа... ще се прежаля.
Ако има други кандидатки за преглед, моля да се обадят Ламята да ни води вкупом Mr. Green

# 25
  • Мнения: 152
Здравейте !  smile3525 Аз съм нова ,но темата ми хареса и реших да се включа. Майка ми е оперирана преди 10 години от рак на гърдата. Всичко ми е до болка познато. Слава Богу ,че и го откриха на време !!!!! В противен случай вече можеше да нямам майка?! След като детенцето ми стана на 2 години започнах и аз да ходя на лекар - нали съм фамилно обременена. Откриха ми само някакви уплатнения , но трябва да ходя на всеки 6-8 месеца. Понякога правя по голям интервал улисана в задължения , но все пак ходя . Ходете и вие  newsm10.  Възрастта е без значение . При нас във Варна не се изисква направление. Видеозона обаче се плаща!

# 26
  • Мнения: 2 125
Амбицира ме - ще те водя, ако не знаеш, тази седмица на гинеколог!!! няма не искам! Hug
Ми може... тъкмо отрочето ми го няма и ако сега не ида, няма да е... Само да не е 60 лв. прегледа и да ми е удобен, няма да ти откажа... ще се прежаля.
Ако има други кандидатки за преглед, моля да се обадят Ламята да ни води вкупом Mr. Green

АЗ!

# 27
  • Мнения: 3 091
Амбицира ме - ще те водя, ако не знаеш, тази седмица на гинеколог!!! няма не искам! Hug
Ми може... тъкмо отрочето ми го няма и ако сега не ида, няма да е... Само да не е 60 лв. прегледа и да ми е удобен, няма да ти откажа... ще се прежаля.
Ако има други кандидатки за преглед, моля да се обадят Ламята да ни води вкупом Mr. Green

АЗ!
Ама аз съм сериозна - да не ме преметнете? вземете си направление от личния за гинеколог - аз ще уговоря да ви прегледа и да ви пусне направление за мамолог!
Имате една седмица! че направленията свършват бързо!

# 28
  • Мнения: 2 125
Във връзка с горния ти постинг Ламьо Wink (за да не стават хиляди цитати), прегледа при гинеколога формален или не #Crazy ще бъде? newsm78
Май, зададох тъп въпрос Embarassed!

# 29
  • Мнения: 429
Ей, Василисо, направо ме ужаси, но слава Богу, че всичко е наред. радвам се за теб и да си жива и здрава да си гледаш детенце.

Общи условия

Активация на акаунт