Грижи за косата-Тема 95

  • 56 078
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 799
Фрея,чудесна коса... Heart Eyesпоздравления за грижите които полагаш.
И косъма е много плътен и лъскав,красота ...  bouquet

и от мен  Peace  Flutter

+1  Peace   страхотна коса  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 59
Ето какво ми харесва, първото е свежарско и лолитско, а второто ми е любимо, намирам го за адски шик и секси и си го нося с кеф, само че по-дълго:
Скрит текст:


Скрит текст:




# 17
  • Мнения: X
Да се запиша в темата.

Купих си спрея на AVON за обем - доволна съм, не знам дали е към "грижите", но определено изглежда добре. Иначе редовно ползвам аграновото масло на Nashi след всяко миене на косата, само по дължините.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 714
Моята сега почти е изравнена, има пластове на последните 5-7см от дължината. По принцип си е гладка и права и  пълен абсурд да има обем от корена, много тежи и е прекалено дълга вече. И има разлика между пластове и пластове. Те могат да варират страшно много в зависимост откъде започват. Може да започват от височината на ушите, може и от под раменете, може на пластове да бъде само края на косата (както в моя случай) само за да не стои краят дебел и плътен и да се запазва правата форма,а не да става като каска/покривче както коментирахме.
Фрея, браво за косата! Невероятна е. Heart Eyes

in.out, първата снимка не я виждам.
Не на всеки отива такава прическа като на 2-та снимка.
Свеки си носи така косата. Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 6 833
Здравейте!

Извинявам се предварително, ако вече е коментирано. Няколко пъти си правих маска с жълтък, най- често смесвам със стмуланта на Икаров. Въпреки, че измивам хубаво с шампоан, слагам маски и балсами с отмиване и без, кристали, парфюм - пак се усеща миризмата на жълтък. Има ли някаква тайна как да не мирише или трябва да чакам до следващото измиване?

# 21
  • София
  • Мнения: 4 714
in.out, благодаря! Hug
Desy, за пръв път чувам подобно нещо. Като дете ми миеха косата само с жълтък.
Не си спомням да е имало някаква миризма.
Сега пак почнах да си права домашни маски, но миризма на жълтък не долавям, след като сложа ш-на. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 18 562
И аз нямам миризма на жълткък, а скоро си правих маска.
Цитат
Като дете ми миеха косата само с жълтък

Любопитно ми е с каква цел са ти мили косата с жълтък? Защото съм го чувала това и другаде.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 714
И аз нямам миризма на жълткък, а скоро си правих маска.
 
Любопитно ми е с каква цел са ти мили косата с жълтък? Защото съм го чувала това и другаде.
С цел да не я премият с ш-ните за възрастни. Wink

# 24
  • Мнения: X
Благодаря, момичета  Hug наистина полагам много грижи за нея. Генът си е ген, но в сравнение преди беше просто здрава коса, изглеждаща безжизнена без блясък и вечно суха, лесно цъфтяща. Грижата си казва думата.
Dеsɣ, пробвай с майонеза. Не мирише на яйца и по-добре се разнася. Освен това жълтъка е разбит, което спомага за по-доброто му проникване в косъма.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 140
Само аз ли изпуснах да видя косата на Фрея... Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, в търсене на гриза за косата съм. Спрях се на реконструктура на Фиджи плюс маска. Но съм в чуденка за маската - Лореал, но коя? Keratin Refill, Liss Unlimited или Intense Repair?  Praynig А, и за термо защита се колебая между Лореал и Матрикс?  Rolling Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Момичета, в търсене на гриза за косата съм. Спрях се на реконструктура на Фиджи плюс маска. Но съм в чуденка за маската - Лореал, но коя? Keratin Refill, Liss Unlimited или Intense Repair?  Praynig А, и за термо защита се колебая между Лореал и Матрикс?  Rolling Eyes
Опиши каква е косата ти, за да ти кажат, кои са правилните продукти за теб Peace

# 28
  • Мнения: 18 562
Момичета какво е мнението ви за Фитовал шампоан? Четох толкова положителни мнения за него. Искам да си го купя най-вече за стимулиране растежа на косата и заздравяване. Доста суперлативи изчетох. Това, което ме притеснява е, че съм с много чувствителен скалп, както неведнъж съм ви споделяла, а в опътването пише, че предизвиква по-бързо обновяване на клетките или нещо такова, което за мен не е оферта, защото точно поради това отвреме-навреме ми се образувя нещо като себорея и дерматолога точно така ми обясни, че ми се обновяват по-бързо клетките. Абе как го обясних и аз  Mr. Green
Та мисълта ми е заслужава ли си? Много се притеснявам да не ми подейства зле, а пък искам и да го пробвам.

# 29
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Купих си хининов шампоан на Sara. Някой да го е ползвал?
Ии най-после поръчах биотин на Now. Дано забележа ефект от него. Приготвила съм си и Б-комплекс, който приемам редовно.

Общи условия

Активация на акаунт