Нумерология

  • 81 195
  • 423
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Много, много благодаря  bouquet
Прочетох тълкуванията за мен и с доста неща не съм съгласна  Cry

Последна редакция: нд, 13 сеп 2015, 08:37 от missNoir

# 241
  • Мнения: 3 269
Здравейте, момичета.
Скоро ми направиха нумерологичен хороскоп, но доста се разочаровах. Първо, не само, че беше в дългосрочен план и то само лоши неща от рода как съдбата не желае да сме със съпруга ми и как връзката ни е със срок на годност, как няма да оженя дъщеря си и няма да гледам внуци, защото няма да е при мен, как ще ме уволнят, защото в настоящата си работата разчиствам кармични връзки. И второ все едно беше от Гугъл преводач, с много лош изказ, почти неразбираем. Оказа се, че уж е смятала детето ми с грешна година на раждане и шефа ми също с грешен месец.  Пише такива неща за половинката ми, които поне засега не отговарят на истината. Пише ми, че сме имали ситуация за раздяла миналото лято и това лято, но не ми е минавало подобно нещо наум, откакто сме заедно. Въпреки че ми се строи неадекватно, честно да си призная цял ден ми беше доста кофти. А уж името ми било благословено, всичко ми се случвало с помощ отгоре и т.нат. А семейство няма да имам, детето ми няма да е при мен и ще ме уволнят? newsm78
Ако може някой от вас да ми каже нещо различно за мен, ще се радвам. Родена съм на 16.02.1984 г.

# 242
  • Мнения: 342
Мисля да направя нещо като допитване, со всички, които са си изчислире циклите, и биха имали желание да споделят, който не желае в темата може и на ЛС.
Благодаря. Сега пиша от телефона, но по късто ще го систематизирам:
1. Цикъл под 1-промени ли се коренно живота ви? Ако е бил в 1 период, чувствах те ли се неготови за семейство и обнързване? Цилъл под знака на 1 във втори и трети период доведе ли до развод/нов бизнес/ нещо коренно различно?
Благодаря на отговорилите. Ще има още въпроси
път на живота 2.
36-2=34
Първи жизнен цикъл до 34г под знака на 2 - въпрос до 34г вкл. ли? Защото има голямо значение! Досега ми твърдяха че навършвайки 34  влизам в 1 година от втори цикъл .. днес тук четейки назад оставам с впечатление че на 35г като навърша влизам в единицата..моля да кажеш Ани   bouquet
В предишни разговори си ми казала че при втори цикъл под знак на 1 не е трябвало да сключвам брак преди 34г възраст защото е обречен. Не е имало как да зная. Втори цикъл под едно бил за са ти даде втори шанс да поправиш гр
ешките..затова много неща губиш за да се освободи място за подходящите. Разбирам го като нещо хубаво ..макар с висока цена. Трябвало е да се оженя след 34г и щяло да е траен брак..да разбирам ли че като не съм изпълнила насоките на съдбата..сега няма изгледи за брак..един вид..взела съм грешно решение..и си понасям последиците?
Като отговориш ще мога да коментирам събитията и емоциите в цикъла ..по конкретно ключовите в края на единия началото на другия..но да зная от кога е това начало..за да не сгреша.

# 243
  • Мнения: 1 862
В момента нямам възможност да изчета цялата тема и не знам дали е качван този линк с автоматично изчисляване и тълкуване, вместо запис  Peace

http://horoskop.rozali.com/numerologia.php

# 244
  • Мнения: 202
Можете ли да ми кажете нещо за числото 24? Не е рождена дата. Последните 3 месеца на това число ми се случиха случки с един човек (нищо уау, но за мен е важно) и ми е интересно, дали това число носи някаква енергия. В нета ми излиза информация за родените на тази дата, а не това търся.

# 245
  • Мнения: 342
Цитат на: aniramлично виждане [/quote
...Според Алена 22 не трябвало да се избира за дата за секцио /кармична разплата/......
aniram***, може ли на лични да ми дадеш координати на добър нумеролог/астролог за консултация ..   bouquet



Може ли някой да ми обясни какво означава това? На 22 ако си роден - кармична разплата ?
Близнаците са родени на 22, да разбирам ли, че живота им хич няма да е лесен, а изпълнен с уроци..

Последна редакция: пт, 11 дек 2015, 16:23 от katia13

# 246
  • Мнения: 111
Здравейте,
Много интересна тема, може ли помощ родена съм на 21.01.1978 не разбрах за циклите може ли да ми обясните? Благодаря!

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 4 065
път 6 съм, в началото на следващата година започвам 3-тата година от 3-тия цикъл, нещо добро очертава ли ми се,че тази година ми бе страшно каръшка

Последна редакция: нд, 27 дек 2015, 19:42 от asya02

# 248
  • Мнения: 111
Момичета,  поръчах книгата Нумерология Енциклопедия стъпка по стъпка, някой може ли да даде мнение за книгата. Благодаря!

# 249
  • Мнения: 137
Някой може ли да ми каже нещо за числото 3? Родена съм на 30.03.1986 г. в 21.30, много тройки...

# 250
  • Мнения: 177
10.07.1983. Кое е моито число , от няколко години , не ми е цветен живота.

# 251
  • Мнения: 11
Включвам се по темата въпреки ,че съм писала в другата тема за Карти-амулети за впечатленията ми от една книжка ''Чашата на познанито ,, тя е сбор и от нумерология и астрология Там също циклите са в 4 групи до 9 лични години И 12 лични месеца.рожденната дата е в дом и зодия и значението на картата е като характера на човека и личната година е в определен дом имам я по скоро но си смятах на зад и е вярно

# 252
  • Мнения: 5 215
10.07.1983. Кое е моито число , от няколко години , не ми е цветен живота.
Елементарна математика:

Път на живота:
1+7+1+9+8+3=29
2+9=11
1+1=2

Пътят на живота е 2!

Лична година:
1+7+2+0+1+6=17
1+7=8

Личната година е 8!

# 253
  • Мнения: 177
Много ти благодаря, жива и здрава все така помагащта на хората baby_neutral

# 254
  • Мнения: 23
Как се изчисляват тези жизнени цикли?Успях да си изчисля само числото според дата,месец и година на раждане и е 5, но това с жизнените цикли и годините не разбирам как се смята и какво значение имат.
Някой ако може да помогне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт