Север-Юг - тема 25

  • 34 303
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Наде, ами тя май е в Рим  newsm78
Чакам с нетърпение коя ще е Мурка ... и изобщо втория сезон!
Скрит текст:
Вярно бееееее, doh бях чела, че е там заради сериала Kara Para Ask.
Нищо де, да пусне някоя снимчица и от Рим. Laughing
Сигурно заради започващите съвсем скоро снимки на КСШ Киво не е отишъл и той, че колко му е да прескочи и до Рим. Joy
Вай бе, тези цаки съм ги изпуснала Laughing и не съм ги виждала досега.

Последна редакция: вт, 12 авг 2014, 13:52 от Neidjal

# 31
# 32
  • Мнения: 18 573
от Терзи  Heart Eyes

толкова младичък изглежда на тази снимка ... той си е млад, де ...

Последна редакция: вт, 12 авг 2014, 15:56 от queen_fenka

# 33
  • Мнения: 21 201
Туй мъниче да не е племеникът му, newsm78 че на него ми прилича?!
Гъркините са големи фенки на Къванч, не пропускат негови снимки които да не качат. #Crazy И откъде ги намират, не ми е ясно?! Ще каже човек, че им се отчита къде, кога и с кого ходи насам-натам. Joy

# 34
  • Мнения: 18 573
Наде, може и племенник да му е ... нали каза, че много му е домъчняло за семейството, може би са заедно  newsm78 А за гъркините си абсолютно права  Joy Joy Joy Joy Joy ненадминати са, наред с арабките  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 634
Здравейте в жегата!
И моята „агенция” не заслужава много доверие, но разбрах, че в неделя Мерве се е оженила. А тук (може би) ни информират (за да сме в час), че е и бременна???
[/b]
http://televizyongazetesi.com/Foto-Galeri-Detay/merve-bolugurun- … alse#.U-odB2PF81k
За любителите на турски дизита може би ще е интересна една официална информация на министъра на здравеопазването, че един от всеки пет брака в Турция е между роднини. Тук се дават и някои съвети за първата брачна нощ и за сексуалното поведение. 
http://www.hurriyetdailynews.com/turkish-health-ministry-avoid-m … amp;NewsCatID=338
Ромина, благодаря за уточнението от вчера за записа на гласовете. След като получих отговора се сетих, че този въпрос вече го бях задавала и получих тогава същия отговор. Съжалявам, че питах отново.

# 36
  • Мнения: 18 645
Ваня Hug wavey на твоята агенция май по-може да се вярва Grinning А тази статия как министъра на здравеопазването дава съвети за ПБН ме втрещи Shocked

На снимката Киво май е със сина на Мелиса newsm78

И една нова снимка на Ойкю, тоя път наистина е нова Joy
обаче не ми  харесва много новата й прическа



Обаче Марги от доста време я няма newsm78 предполагам, че почива някъде

# 37
  • Мнения: 9 124
от Терзи  Heart Eyes

толкова младичък изглежда на тази снимка ... той си е млад, де ...
Хлапенцетоми прилича на Мелиса. Ма лимбата видяхте ли яяяя,лимбата ,така се е навила  tooth tooth tooth toothнаистина има детски вид тук,иначе с брадата по-трудно му се отдава да изглежда по детски,по-сериозен и по-възрастен изглежда с нея,ама пак хубааааав,сладура ми той Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А добър вечер мацки ,да ви гушнем Hug само и отлитам при Бехлюл,че той ме чака,а не е много от търпеливите Joy Joy Joy Joy
Поздрав с любим клип и песен  Laughing

# 38
  • Мнения: 18 645
ОО Ванче Heart Eyes бая си се заБехлюлила, щом и с таквиз клипчета ни поздравяваш  Joy Joy(цуни гуни Mr. Green)
Айде отивай при Бехлюл, ща вземе да ти избяга Grinning
А песента е много хубава да Peace
На мен с брада Киво не ми изглежда младичък, предпочитам го без нея, или да е тридневна Mr. Green

# 39
# 40
  • Мнения: 5 109
Ку кууу
Мараба от мен  Hug Hug Hug Hug
Чей се изфукам кво си имам в двора
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 1 012
Мацкии!  Hug

Инче, да ти е честит, това значи, че имаш и такива:  Mr. Green

Скрит текст:

# 42
  • Мнения: 18 573
Инче , Роминче  Heart Eyes  Hug wavey
Инкеее, много е готин! Ама дали верно немаш и змии, та се е появил  newsm78

# 43
  • Мнения: 1 012
Мама имаше на вилата една с няколко малки, ама после видели и смок, затова направих връзка  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 5 109
Не знам дали има  newsm78
Много хора се оплакват, но са далече от нас
Знам, че е хубаво да имаш таралежко и се кефя пък ако има и вредители, тамън ще разчисти  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт