Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 316
  • 712
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 10 856
Гиговче, да ти е жив и здрав мъжът! Много да се слушате взаимно и много а се обичате  Hug

А тортата е цялата за мен  Crazy Страхотна е  Heart Eyes

# 256
  • София
  • Мнения: 12 327
Гиговче, да ти е жив и здрав   bouquet
За мен едно малко с ледче, тортата оставям на Вивиан  Hug

Вив, за тези въшки мисля, че съм чела да се третират с веров разтвор  Rolling Eyes
Хубаво да се измие цветето. Но нека по-вещите да кажат...
Аз до сега съм имала само веднъж такова чудо, на едно каланхое. Не успях да го оправя и отиде в кофата ...   33uu
Изолирай заразените цветя, за да не пламнат всички ...

# 257
  • София
  • Мнения: 1 501
Добро утро, ама то станало добър ден  ooooh!

Няма такава крива седмица  ooooh!  Хайде да се маха, че.... #Cussing out #Cussing out


Честит имен ден, на празнуващете и на техните близки. Бъдете живи и здрави.

Гигова, да ти е жив и здрав твоя мъж. Много за те обича и да те слуша.

МАриета, страготна торта и сладки. Катознам как се правят тези воланчета..... newsm20

НОВИНА:Нестинарка на Кармен Мишу, ще се президава към 15 септемви, така са казали от издателството. Дано да е вярно.

Хубав и спорен ден.   bouquet

# 258
  • Мнения: 2 849
Гигич, да е жив и здрав ТМ! И моят е лъв  Sunglasses

А тортата е цялата за мен  Crazy Страхотна е  Heart Eyes

А Виви, да ги нямаме такива! Crossing Arms И Мариетка с нейните торти...
Мислите ли как се чувствам  Mr. Green

Нели, честито за новината, и аз ще си я купя  Heart Eyes

# 259
  • София
  • Мнения: 5 252
Петя, страхотна новина!
И аз ще си я купя със сигурност.

Гиговче, да е жив и здрав ТМ! И много да те слуша.

# 260
  • София
  • Мнения: 6 225
Честит празник на всички, които имате повод за радост днес  Hug!
Желая ви здраве и много поводи за усмивки!


Много работа имам на компа, а все надничам тук и подозирам, че нищо няма да свърша  ooooh!.

# 261
  • София
  • Мнения: 12 327
Гигова, да ти е жив и здрав твоя мъж. Много за те обича и да те слуша.

М на Гиговчето си я слуша,  само по заведения я води нея, клетата  домошарка ...  Mr. Green  Hug

Аз да ви кажа да се посмеете - ММ ми звъни току що. "Какво правиш?" - викам му - "нищо, а ти?" - "Гледам да ти купя подарък" - аз веднага "О, милото ми! Какъв подарък?"  4470 И очаквам да чуя я парфюм, я бижу някакво... "Камера за подводни снимки", моля ви се  Rolling Eyes
Аз не мога да плувам, той щял да "ми" купува камера за под вода ...  ooooh! ясно за кого гледа за подарък  Laughing Laughing Laughing
А да не ви кажа как преди няколко дни беше забравил, че е женен. Говори за някакви негови бивши колеги, които били "също" неженени  Shocked
Така съм се смяла  Joy

# 262
  • Мнения: 5 405
А тортата е цялата за мен  Crazy Страхотна е  Heart Eyes
Да, да. Ще ти се. И аз съм тук!  Naughty Laughing Laughing Laughing

Деси ми върна Дневникът на Ане Франк и ми е сложила един шоколад  Hug ометох го целия Grinning така че се чувствам почерпена за всички празнуващи в темата Grinning

Гигова, да ти е жив и здрав мъжът и да те слуша повече  Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 6 225
А да не ви кажа как преди няколко дни беше забравил, че е женен. Говори за някакви негови бивши колеги, които били "също" неженени Shocked
hahaha
Мижи, м'че ти си една свободна жена  Joy Hug!

# 264
  • София
  • Мнения: 12 327
Ама моля ти се,  кой като мен?  #Silly
И без това се жалва, че откакто качи 7-8 кг. след спирането на цигарите, халката нещо го почнала да го стяга, а преди му се въртеше ....  Whistling
Образ ми е той  Heart Eyes

# 265
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Юхууууу, Петенце, направи ми деня красив! Дори и само новина да е за "Нестинарка", засега ми стига. Аз ще си купя две, или поне една, но няма да я давам на никого, ще ми е като ценен сувенир. Лелеее, на колко хора мелих на главите за тази книга. Сигурно Господ чу молбите ми.  Praynig Благодаря за тази новина!!!   bouquet

 Мижжж
, твоят мъж е за номинация, душа. Нежененият, това му е титлата вече.  hahaha

 Гиговче
, от сутринта си мислех наред с поздравите към празнуващите именици, да поздравя и твоя рожденик. Но като мисля за много неща, забравям част от тях.  ooooh!

 Да ти е жив и здрав, зло да го забрави, един курник кокошки да го наакат за късмет. Амин!  Hug
 Предай благословията ми.  Simple Smile

Вивка, откъсни едно листо и беж с него в агроаптека. Като го видят, знаят какво да ти дадат да ги пребориш гадовете. Че те много, бе. Ако искаш, първо поизчисти ръчно, но то няма спасение така. Трябва си и химия.

 Запалих свещички за здраве, мислих с добро за вас, за цялата група и за някои момичета индивидуално. Те имат нужда от благословията на Божията майка точно на този ден. Зори, Точи,  Hug Hug!

# 266
  • Мнения: 1 601
Честит имен ден на всички празнуващи днес , да сте живи и здрави , много обичани и щастливи   bouquet
Честит рожден ден на мъжо на Гиговчето , да ти е жив и здрав , Гиговче , много щастие и много успехи му желая   bouquet

Аййй , наистина ли ще я преиздадат тази книга . Нели , сигурно си удари дупето в тавана като научи  Hug Hug Нека да я преиздадат , задължително ще си я купим след като Нели толкова много я е споменавала , знам че ще си заслужава книгата.

Казвате , че има хора по балкона ли , ами да има , на нас не ни пука  Whistling Важното е ние да си пишем, охххх ама никой още не е сложил списък , аз май ще видя довечера какво има в тефтера и ще го спретна моя вече , че то половината месец замина вече , не че бързам ама....  Laughing

Мариетка , този мехлем бил по рецепта , довечера ще я взема , утре ще я сканирам и ще ти пиша къде да ти я пратя . С тази рецепта се прави в билкова аптека , дано не те бавя много  Embarassed

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 12:25 от nara86

# 267
  • София
  • Мнения: 5 729
Гигова! Жив и здрав да бъде! Пожелавам семейно щастие и любов!
Днес рожден ден има и на сестра ми бившо гадже! Много готин тип.

# 268
  • Мнения: 2 174
Заспива скромната ми душица, но нямаше как да не се включа да ви напрегръщам.

Нелко благодаря ти за молитвата  Hug Чиста душа си ти, ще стигне където е изпратена  Praynig Hug   bouquet

Благодаря на всички, които са обърнали внимание и на моята сестричка. Да ми е жива и здрава  Heart Eyes От нея имам прекрасен дар   Kissing Heart Пожелавам й да й го върна  Praynig   loveuuu

Честит имен ден на всички именнички тук и на всички наши близки, които празнуват. Да са живи и здрави, щастливи, с много късмет и само слънце и усмивки да ги обгръщат   bouquet

Гиговче честит ти рожденник  Hug Да ти е жив и здрав, че да те гледа и глези още дъъъъъъъъъъъълги години Hug   bouquet

# 269
  • Мнения: 1 232
Честит  имен ден на всички именници днес!
Да сте живи и здрави.

"Нестинарка" на  Кармен  Мишу  виждам доста хора я препоръчвате. "Тангра и неговият  син " беше прекрасна.

Mijjka  на мен така  ми купуват ножчета. Зададе се празник и се почва, жена искаш ли ножче, ама защо не искаш, то било много хубаво. Мъже.

Общи условия

Активация на акаунт