Чудя си се??

  • 4 307
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Еми аз пък познавам и доста обикновени момичета, на които също не им личи да са раждали - изглеждат точно както и преди да забременеят.Според мен е ген, плюс воля.Друго няма...Дали си публична личност не е определящо за това дали държиш на външния си вид.

Така е. За публичните личности външния вид е доста важен и са да кажем по-мотивирани бързо да влязат във форма. За целта използват всякакви начини - диети, спорт, медикаменти, операции....
НЕ всички успяват. Фолкпевчаката Рени си е дебела и преди и след раждането. Цеци КРасимирова и Юлияна Дончева свалиха  по над 35 кила. Анели също пребори 20-тина кг.
А Ирен Онтева и Ивайла Бакалова нямаха нищо за сваляне....

Не е илюзия простосмъртна жена да изглежда добре след като е родила, нито въпрос на много средства и пластична хирургия. Но може да е оправдание за някои.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
но кожата отпускането, стриите разширения таз с това какво да права??
Митове и легенди!Всичко е толкова индивидуално...Тазът ми след раждането не само се сви, ами и стана по-тесен с 2 см. отпреди/от 90 на 88 Flutter/, стрия нямам ни една от бременността, а кожата ми е по-отпусната само на бюста, защото постоянно се разпъва/свива от пълненето на гърдите с мляко.Считам, че с доброто подхранване, което й давам всеки ден,  след като спра да кърмя нещата ще са все същите като преди.

Няма да се даваме, ааа-ма-ха Sunglasses

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моя позната, когато забременя, тръгна при един "доктор" (известен във фолк, манекенските и мутренски среди). Той не й даваше да яде, а й биеше инжекции, както той й казвал, с витамини.  Shocked
Не съм виждала детенцето й, надявам се, че е добре и няма проблеми.  Praynig
Вярно е, момичето не напълня изобщо - имаше само корем. Скоро след раждането я видях, беше много слабичка.  Но на такава цена - не, благодаря. Naughty
Най-добре е хранителен режим, който да е полезен за бебето, и за майката.  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 934
Познавам много майка, които преди и след забременяването изглеждат страхотно.
Не е само до ген, до воля е и до желание след това бързо да влезеш във форма независимо на каква цена.
Е аз съм от тези мами единствената разлика е няколко малки стрии ниско долу на корема.Въобще не е ген а много усилия и много желание.

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
     Иначе съм забелязала, че в колкото по-ранна възраст родиш, толкова по-малко следи остават (лично мнение)..
   
Зависи. Аз родих на 29, пък нямам нито една стрия (не съм се мазала с нищо специално), тазът ми не се разшири, гърдите ми са същите. Само талията ми е по-широка с около сантиметър,  hahaha но ще го преживея.
Промени имам само в положителни насоки - бях страшен нервак, сега не мога да се позная. Като биволът в народните приказки - не можеш да го мръднеш.  Joy

# 20
  • Мнения: 6 164
Разбира се, че си правят операции! Че една съученичка си направи липосукция, дето не се показва по телевизията, нито пък е моделка или каквото и да било там, а какво остава тогава за тия дето хляба им зависи от това да изглеждат добре!.......
Това съвсем не означава, че не може да се постигне същото и без операции. Гените си казват думата, годинките, колко си качила през бременността........ Една приятелка роди януари, коремът й е залепен за гърба, аз и преди я бях дала за пример. Ама момичето не качи нито кило, освен съдържанието на тумбака, тъй че само трябваше да се свие корема, и за късмет кожата й се оказа супер еластична - сви се без следи, без нищо.  Shocked

...Тазът ми след раждането не само се сви, ами и стана по-тесен с 2 см. отпреди/от 90 на 88 Flutter/...

Е това вече е приказка! Ако ми се случи и на мен, ще се побъркам от радост! Crazy

# 21
  • Мнения: 27 524
Да живеят добрите фотографи и Photoshop!

и умелите гримьори!

Аз пеех преди години и имам снимки,на които и майка ми няма да ме познае!  Grinning Познавам и повечето певици и от една страна нямат нищо общо,с това,което бяха едно време,от друга,че на живо и без грим могат да те уплашат(някои от тях).Но е факт и че се ограничават и внимават.В договорите на всяка има клауза за 10 000 долара (така беше преди,сега е в евро сигурно) неустойка при качени над 2 кг,подстригване на косата без да е питала,сватба или бременност без разрешение.А и трябва да поддържат форма,но определено не са в действителност това,което се вижда на екрана.Коси,цици,устни,очи,всичко е флаш.Просто си мисля след няколко години как направо ще се разпаднат.  Mr. Green Но изкарват много пари,без проблем си позволяват много глезотии и процедури.И ние с много пари и с по-малко мозък в главата можем да се докараме без проблем като тях,но нямаме чак толкова стимул за това,предполагам.

# 22
  • Мнения: 60
Всичко е въпрос на желание и естествено на силна воля...
Аз също познавам много жени,които не са известни и изглеждат перфектно след раждането...
Аз лично не мога да се оплача от стрии,отпусната кожа и разширен таз,но това при мен е така,защото винаги съм спортувала, даже в момента съм по-слаба,отколкота преди да забременея...

# 23
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз родих и на 23 и на 30, възстанових се за еднакво време и след двете бременности. моя опит показва, че няма разлика Simple Smile

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
10 000 лв. глоба е един много, много  добър стимул за отслабване.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 843


Така е. За публичните личности външния вид е доста важен и са да кажем по-мотивирани бързо да влязат във форма. За целта използват всякакви начини - диети, спорт, медикаменти, операции....
НЕ всички успяват. Фолкпевчаката Рени си е дебела и преди и след раждането. Цеци КРасимирова и Юлияна Дончева свалиха  по над 35 кила. Анели също пребори 20-тина кг.
А Ирен Онтева и Ивайла Бакалова нямаха нищо за сваляне....

Не е илюзия простосмъртна жена да изглежда добре след като е родила, нито въпрос на много средства и пластична хирургия. Но може да е оправдание за някои.  Laughing

     Не мога да не се съглася. Hug Когато вадиш хляба си с визията си.. намират се хиляди  начини  за влезеш във форма. Понякога месец.. понякога шест.
    А  ние квоо? Скъпият нежно ми шушне в ухото " Бе, не се измъчвай, аз И така те харесвам"   И ние си набиваме домашните банички и сладки:-))
   Да живее зелевата ми супа..( #Cussing out #Cussing out)

# 26
  • Мнения: 27 524
Цитат
     Не мога да не се съглася. Hug Когато вадиш хляба си с визията си.. намират се хиляди  начини  за влезеш във форма. Понякога месец.. понякога шест.
    А  ние квоо? Скъпият нежно ми шушне в ухото " Бе, не се измъчвай, аз И така те харесвам"   И ние си набиваме домашните банички и сладки:-))
   
Цитат

 smile3501

# 27
  • Мнения: 3 760
Че при някои е ген-ген е, но при други са си операции и зверски диети. През време на бременността трябва да се качат няколко кг /освен съдържанието на тумбака/, но не много. Аз качих почти 30. Е много е!

# 28
  • Мнения: 1 934
Познавам много майка, които преди и след забременяването изглеждат страхотно.
Не е само до ген, до воля е и до желание след това бързо да влезеш във форма независимо на каква цена.
Е аз съм от тези мами единствената разлика е няколко малки стрии ниско долу на корема.Въобще не е ген а много усилия и много желание.
Е аз качих 20 кг. а вече съм -24 кг.

# 29
  • Мнения: 2 047
   Според мен те и по време на бременността се поддържат - масажи, специален хранителен режим, плуване и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт