Чудя си се??

  • 4 324
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 481
Не само медийните звезди и публичните личности изглеждат добре след като са родили.
Аз бих изглеждала супер и сега, само да имах малко повече воля за малко коремни преси  Mr. Green Иначе за това, че гена си има значение съм съгласна. През цялата бременост (с близнаци) качих 15 кг. Нямам нито една стрия, никаде по тялото си. Имам още да свалям малко и то не толкова като килограми, колкото до стягане и прибиране в поясната област.
А имам и други познати (съвсем обикновени жени) на които въобще не им личи че са раждали.

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да живеят добрите фотографи и Photoshop!
По късно ще ви постна доказателство!  Sunglasses

Ле ле как ме заинтригува...давай материала. Party

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да живеят добрите фотографи и Photoshop!
По късно ще ви постна доказателство!  Sunglasses
Точно Joy

# 33
  • Мнения: 7 186
На първо място си е ген. Ако имаш добър ген и структура и качиш нормални кг после няма никакъв проблем да влезеш във форма, дори и да не си супермодел. Не вярвам всички да прибягват до липосукция, освен ако не е крайно наложително. Много по- лесно е с диета и спорт. Корема се прибира, таза и той лека- полека.  За бюста също е индивидуално и си е ген. Зависи от големина, форма, еластичност на кожата. Стриите вече там няма спасение, ако се появят.
Аз също се чудех как ще се събира тоя корем, как ще се възстановявам, но ето че за 2- 3 месеца влязох във форма и то без диети и спорт. А ако се бях напънала сигурно още по- бързо щях да се възстановя.
Стига се шашкай бе! Peace

# 34
  • Мнения: 2 550
Да живеят добрите фотографи и Photoshop!
По късно ще ви постна доказателство!  Sunglasses

Мдам! Бинго!

Абе, мимка, ти буквичката "Я" на клавиатурата имаш ли я? Още като прочетох "Седа и се чуда" без да виждам кой е автора - познах. Не се заяждам, просто се чудя що не ползваш "Я"... newsm78

# 35
  • Мнения: 18 542
Май не е известна, поне не е българка, ама все пак...  Wink


# 36
  • Мнения: 5 228
Еееее, Чета, ние очаквахме тук снимка на Мара Отварачката без грим примерно, а ти - непознати чужденки....  Laughing

# 37
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Чета, дай още материал; нещо по-шокиращо Hug

# 38
  • Мнения: 27 524
Гледах един клип на Деси Слава,където така я бяха удължили,за да стане по-висока и по-слаба,че пъпът и беше поне 5 см  rotfImbo

А навремето имаше голям бум с този фотошоп,когато имаше публикувана снимка в списание на Синди Клауфорд и от зор да изчистят всички ненужни неща по корема бяха оставили Синди без пъп  #Shocked

# 39
  • Мнения: 7 640
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=40282.0 ето една чудесна стара тема на Блонди
то темата- на тези жени това им е работата - имат финансите, времето и задължението да се грижат са тялото си, с него си изкарват хляба, в крайна сметка. Как го постигат- те си знаят, с усилия някакви.
А наистина не е невъзможно да си върнеш старата форма след бременност- аз съм доволна от себе си за 2-3 месеца време, без да се тормозя с диети. Може би има малко още какво да се желае, но тогава вече трябва да се напъна.

# 40
  • Мнения: 428
Въпрос на чест. WinkАко аз трябваше 1 месец след раждането да се показвам някъде в публичното пространство и ако от това ми зависеха парите,имиджа и кариерата,нямаше да кача повече от Ирен Онтева. Laughing LaughingСлушаш си диетолога  и не качваш.Обаче ако си простосмъртна,можеш поне през бременността да му отпуснеш края,а за отслабване да мислиш по-късно. hahaha
Точно така! Naughty

# 41
  • Мнения: 18 542
Чета, дай още материал; нещо по-шокиращо Hug
Ето


# 42
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз мисля, че е най-вече въпрос на желание да изглеждаш добре.По-нататък и въпрос на възможности (за някоя и друга операцийка) и воля. Не всички имат добър ген, колкото и важен да е, но ако нямаш и желание... Sick

# 43
  • Мнения: 18 542
И още една

# 44
  • София
  • Мнения: 1 621
 Shocked Фрапиращи разлики. Много им се кефя. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт