Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-201 тема

  • 38 395
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 022


Я по едно следобедно сокче от мен Hug Grinning
Ваня, благодаря за фрагмана! Grinning Peace
Почва да става интересно в темата за КПА, и аз включих код "Оранжева щипка" / една оранжева щипка за пране защипвам на монитора, която ми напомня, че имам тава във фурната Embarassed/, за да чета спокойно, де Joy Joy


Надин  Hug направо си новатор!  Laughing По-добре да изтренираш кучето да ти алармира!  Laughing



Кой не беше виждал Туба с диоптрични очила?  newsm78

И нещо забавно за любителите на шоколад!  Laughing
Как да си вземаме по малко от шоколада, а той да не се свършва!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

https://www.facebook.com/video.php?v=10204018791299046

Ай Япим ни молят да се абонираме, ама за какво, не зная..  newsm78



Разбрах, че има и втори фрагман, но още го няма в страницата на Ай Япим

# 496
  • Мнения: 41 832
Здравейте! Hug

Днес от гледане и разходка с  внучката  сега ми остана време да мина през темата!Като,че ли предчувствах,че има фрагман и минах през др. тема!И каква изненада,не един а два фрагмана! newsm10 Очаква ни интересна сряда! Peace



# 497
# 498
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет отново!  Hug


Надин  Wink каква е тази снимка, опитах се да я увелича, ама...  ooooh! защо не ми е позната, от къде е?  newsm78

# 499
  • Мнения: 4 535
Привет отново!  Hug


Надин  Wink каква е тази снимка, опитах се да я увелича, ама...  ooooh! защо не ми е позната, от къде е?  newsm78

Ами сутрин правя една обиколка в нета с името на Туба, и се набутах в някаква арабска страничка. Имаше колекция от снимки на актриси познати и непознати, във вид на булки и принцеси Wink Та снимката си кротуваше между тях в този размер Rolling Eyes И за мен е непозната, затова я сложих в темата.

И това е интересно за колекцията на Баги:



Щафетата с внучето и кучето е предадена успешно, и сега спокойно ще си изгледам новите преведени епизода на Tyrant/ Тиранин Сериалът е от летните в САЩ, минали са осем епизода и на мен ми харесва много.

Скрит текст:
Слагам ви да видите трейлъра

# 500
  • Русе
  • Мнения: 6 503
НадинWink като нямаше кой бързо да ми отговори за снимката, пък и не я виждах добре, та... питах Гугъл за нея и...  ooooh! видях е увеличена -  Sad не е Туба и на всичко отгоре е в някакъв арабски клип  ooooh!

Та... ''язък за барута'',  hahaha фалшива тревога  Joy Joy Joy

# 501
  • Мнения: 117


С такива очила съм виждала не само Туба, ами и Хазал Кая.
Обясняваха, че това са специални очила за отмора на очите от прожекторите.

# 502
  • Мнения: 10 022
Анелия Донева  Hug убедена съм, че си права!  Peace
Досега не съм те хванала в грешка!   bouquet



Мечти, мечти...



# 503
# 504
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 505
  • Мнения: 4 535
Анелия Донева  Hug убедена съм, че си права!  Peace
Досега не съм те хванала в грешка!   bouquet


Ама мен ме хванахте с фалшивата Туба Joy Joy Joy Не е честно, снимката беше малка Mr. Green



Гледам Хулия на тази снимка, пак си е класика в облекло и стойка Wink Това нов сериал ли е?

# 506
  • Мнения: 10 022
Надин  Hug аз не знам, ама си я харесвам!  Hug





# 507
  • Мнения: 10 022
Добро неделно утро!  Hug



За кафето ще почакате Цвети  Hug

От мен материал "Сценариите се сбъдват"

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/senaryolar-gercege-donustu?p=3



 google Tuba Büyüküstün - Onur Saylak, с Onur Saylak , Gönülçelen те играха заедно на снимачната площадка, тя даде бе избит в сърцата и умовете. Двойката сключила брак в Париж,  и сега е на 2 години близнаци на име Мая и Топрак. Büyüküstün и Saylк, двойката е показан като пример за света  на изкуството.

 Simple Smile

Има и обширно интервю в Сабах за ЕА

http://www.sabah.com.tr/Pazar/2014/08/31/istanbul-geleni-birakmi … beni-de-birakmadi

Желая ви приятен ден!  Hug

Последна редакция: нд, 31 авг 2014, 08:48 от Lina_4

# 508
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Линка  Hug

Надин  Wink не се притеснявай, че си се подвела със снимката,  hahaha то и аз се хванах и дори реших, че е нова снимка и  Wink нещо от КПА  Joy Joy Joy, затова я проучвах - за подробности  Laughing

Е, а днес нали ще има интервю на Енгин -  Wink да видим ще разкрие ли той нещо за филма, а и на обед да припомня - по АТВ в дизи-предаването ще видим нещо за нашите, ама какво ли...?  newsm78







Хубава неделя на всички!  Hug

# 509
  • Мнения: 4 535
Хубава неделя и от мен! Grinning Hug



А тук някой пообъркал Елиф с Хасрет, но пак е хубавo щом е Туба Wink

Общи условия

Активация на акаунт