Алергия или вирус?!?

  • 1 007
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
Дъщеря ми е на година и половина и от известно време вечер диша шумно а сутрин кашля... Сякаш нещо и дразни на гърлото... Водих я при педиатърката,тя и пусна изследвания кръв и урина прегледа я ...оказа се че всичко и е наред. Седмица по-късно получи обрив по ръцете и краката. Този път педиатърката каза че е от домашен прах и ни изписа Aerius сироп. 4 дни по-късно обривите изчезна,но кашлицата сутрин и шумното дишане вечер останаха. Странното е че след две седмици и минава и после пак се появява. Някакви идеи алергия ли е и към какво може да е тя?

# 1
  • Мнения: 1 129
Кашлицата и обрива може да не са свързани. Дъщеря ми имаше хрипчета заради въздуха в стаята. Трябва да премериш дали е сух или влажен и съответно да вземеш пароуловител или овлажнител за въздух. Може да е от това, но само предполагам. Също така проветрявай по-често и се старай да няма около нея неща, кото събират повече прах като плючени играчки например.

# 2
  • Мнения: 3
Кашлицата и обрива може да не са свързани. Дъщеря ми имаше хрипчета заради въздуха в стаята. Трябва да премериш дали е сух или влажен и съответно да вземеш пароуловител или овлажнител за въздух. Може да е от това, но само предполагам. Също така проветрявай по-често и се старай да няма около нея неща, кото събират повече прах като плючени играчки например.

А с какво мериш влажноста на въздуха?

# 3
  • Мнения: 1 129
А с какво мериш влажноста на въздуха?

С Влагомер. Има ги в интернет, а и в някои аптеки.

Можеш да погледнеш тук

Общи условия

Активация на акаунт