Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 97 221
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета. Има ли някоя от вас от София? Искам да ви попитам какво мислите за гел лак за 10 лв? Дали ще е някакъв ментак? Има едно място в Младост в пазара до Окръжна болница, където гел лака е 10 лв (до колкото разбрах не е промоция, а си е такава цената). Някой ходил ли е там?

# 166
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Бихте ли ми казали този лак като е толкова евтин дали е достатъчно качествен, да издържи поне 2 седмици?   
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%936753101/% … A-15-%D0%BC%D0%BB

И какво ще кажете за тази лампа?

http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%936555547/u … D0%BE%D0%B2%D0%B0

# 167
  • Мнения: 777
Скарлет, с такъв лак ме прави една "маникюристка" - Зузи от Бургас, Меден рудник... Направи ми френски и точно на третия ден имах излющено бяло на 3 нокътя... Според мен или лака не бива, или маникюристката...  #2gunfire
Аз си взех китайски от ибей и съм доволна - изкараха си 20 дена без проблем (френски си бях направила), а вчера си направих това:

само да добавя, че не съм маникюрист, а просто любител...

# 168
  • Мнения: 202
И аз да се включа по темата за обезсмаслителите. До сега минавах със спирт, но перфектен маникюр имах за около 10 дни, след това се появяваха на места леки отчупвания, та реших да си взема обезмаслител. Не ми се чакаше пак доставки и дрън дрън, та отидох директно от Стар Нейлз и си взех техния обезмаслител. И трета седмица минава и лака не ми е мръднал, но вече е доста израстнал и ще го махам скоро. За това, който е с много мазна нокътна плочка е почти задължително да използва обезмаслител. А дали мога да използвам обезмаслителля с обикновен лак? Какво мислите? Имам готини цветове и искам някой път да се намажа, но като знам, че ми издържа по два дни и изобщо не ми се занимава.

# 169
  • Мнения: 52
И аз да се включа по темата за обезсмаслителите. До сега минавах със спирт, но перфектен маникюр имах за около 10 дни, след това се появяваха на места леки отчупвания, та реших да си взема обезмаслител. Не ми се чакаше пак доставки и дрън дрън, та отидох директно от Стар Нейлз и си взех техния обезмаслител. И трета седмица минава и лака не ми е мръднал, но вече е доста израстнал и ще го махам скоро. За това, който е с много мазна нокътна плочка е почти задължително да използва обезмаслител. А дали мога да използвам обезмаслителля с обикновен лак? Какво мислите? Имам готини цветове и искам някой път да се намажа, но като знам, че ми издържа по два дни и изобщо не ми се занимава.
Обезмаслителя на Стар Нейлз с  bluesky лакове ли го ползваш?

# 170
  • Мнения: 217
Става за всички лакове,включително и обикновени.

# 171
  • Мнения: 134
Скарлет, с такъв лак ме прави една "маникюристка" - Зузи от Бургас, Меден рудник... Направи ми френски и точно на третия ден имах излющено бяло на 3 нокътя... Според мен или лака не бива, или маникюристката...  #2gunfire
Аз си взех китайски от ибей и съм доволна - изкараха си 20 дена без проблем (френски си бях направила), а вчера си направих това:

само да добавя, че не съм маникюрист, а просто любител...

Страхотни са Simple Smile

# 172
  • Мнения: 43
Скарлет, с такъв лак ме прави една "маникюристка" - Зузи от Бургас, Меден рудник... Направи ми френски и точно на третия ден имах излющено бяло на 3 нокътя... Според мен или лака не бива, или маникюристката...  #2gunfire
Аз си взех китайски от ибей и съм доволна - изкараха си 20 дена без проблем (френски си бях направила), а вчера си направих това:

само да добавя, че не съм маникюрист, а просто любител...

Ноктите ти са перфектни!

А тези лакове също са китайски. Ти какви точно си купуваш от ибей?

# 173
  • Мнения: 639
Бихте ли ми казали този лак като е толкова евтин дали е достатъчно качествен, да издържи поне 2 седмици?   
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%936753101/% … A-15-%D0%BC%D0%BB

И какво ще кажете за тази лампа?

http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%936555547/u … D0%BE%D0%B2%D0%B0


Китайски е,не е от хубавите качества

# 174
  • Мнения: 202
И аз да се включа по темата за обезсмаслителите. До сега минавах със спирт, но перфектен маникюр имах за около 10 дни, след това се появяваха на места леки отчупвания, та реших да си взема обезмаслител. Не ми се чакаше пак доставки и дрън дрън, та отидох директно от Стар Нейлз и си взех техния обезмаслител. И трета седмица минава и лака не ми е мръднал, но вече е доста израстнал и ще го махам скоро. За това, който е с много мазна нокътна плочка е почти задължително да използва обезмаслител. А дали мога да използвам обезмаслителля с обикновен лак? Какво мислите? Имам готини цветове и искам някой път да се намажа, но като знам, че ми издържа по два дни и изобщо не ми се занимава.
Обезмаслителя на Стар Нейлз с  bluesky лакове ли го ползваш?

Да

# 175
  • Мнения: 777

Ноктите ти са перфектни!

А тези лакове също са китайски. Ти какви точно си купуваш от ибей?

Gelpolish - имитация на Гелиша е, според мен за тези пари качеството му е много добро - 20 дена си ги изкара без проблем, но вече исках промяна и го свалих. Свалянето също е много лесно - сваля се бързо за около 5 мин е готов, след като се накисне.

# 176
  • Мнения: 300
Поръчах си комплект за френски маникюр с база и топ лак Gelpolish от ebay, аз ли нещо сбърках, ама за три дни започна да се бели.

# 177
  • Мнения: 777
При мен нямаше проблем, не се олющи нито по ръба на нокътя, нито пък да се отлепи и да влезе въздух от към основата... Аз лично съм доволна и сега поръчах още няколко цвята. Направих и майка ми, тя все още е с лака (въпреки непрестанните манипулации на които го излага), но утре мисля да й го свалям, защото доста израстна. Ето моя френски, който свалих:
и маникюра на майка ми:

# 178
  • Down south
  • Мнения: 7 742
Бих искала да си сложа гел-лак в домашни условия, тук поставянето в салон е около $ 40 + тип става около $ 45.
Моля, за мнения относно този вариант, удачен ли е? Спряла съм се на този комплект



Благодаря!

# 179
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
И аз имам един въпрос - относно издържливостта на Блускай. Има ли разлика дали е само цвят или френски маникюр? С обикновен лак френският не ми издържаше много и падаше по-бързо. Crossing Arms И при гел лака ли е така или са еднакво издържливи?

Общи условия

Активация на акаунт