Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 101 664
  • 758
  •   1
Отговори
# 375
  • На плажа
  • Мнения: 1 178
Ради цветенцата от последния маникюр рисувани ли са?

# 376
  • Мнения: 556
Ради цветенцата от последния маникюр рисувани ли са?
Да, с акрилни бои. Peace

tara1991 благодаря!   bouquet

# 377
  • Мнения: 4
здравейте отново мами, препоръчайте ми от къде мога да си купя крем за кутикули на snb ili cnd (cuticle eraser) ? ако може линк от сайта или адрес на магазин в Русе

# 378
  • Мнения: 6
Здравейте! И аз се включвам в темата!   bouquet Ползвам гел лакове на Bluesky и съм изключително доволна! Трайни, покривни, голяма гама от цветове... супер са! На Арена на красотата гледах имаше доста марки гел лакове, но някак не мога да се доверя да ги пробвам.Единствено повече ми спряха погледа гел лаковете на China Glaze. Нямам идея как са като качество и трайност, но и те имат интересни цветове, та може и да ги пробвам. Simple Smile

# 379
  • Мнения: 556
Кети, добре дошла! Hug

Един френч от мен с черното на Блускай 518 и 504 за основа -

# 380
  • Мнения: 556
И още един, но този път с Блускай 536 за основа

# 381
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 694
аз да задам един малко тъп въпрос - мажете ли с нещо кожичките в случай ,че излезете от очертанията на нокътя , та да не залепва гел лака  newsm78 аз понеже все бързам и винаги имам излязло ,колкото и да се опитвам да го почистя все остава , и стои с дни след изпичането  .. едвам го изтрайвам  Rolling Eyes

# 382
  • Мнения: 639
аз да задам един малко тъп въпрос - мажете ли с нещо кожичките в случай ,че излезете от очертанията на нокътя , та да не залепва гел лака  newsm78 аз понеже все бързам и винаги имам излязло ,колкото и да се опитвам да го почистя все остава , и стои с дни след изпичането  .. едвам го изтрайвам  Rolling Eyes
Не се маже с нищо.

# 383
  • София
  • Мнения: 784
аз да задам един малко тъп въпрос - мажете ли с нещо кожичките в случай ,че излезете от очертанията на нокътя , та да не залепва гел лака  newsm78 аз понеже все бързам и винаги имам излязло ,колкото и да се опитвам да го почистя все остава , и стои с дни след изпичането  .. едвам го изтрайвам  Rolling Eyes


Не се маже с нищо. Просто го изчистваш, преди да го изпечеш. Peace

# 384
  • Мнения: 51
Здравейте, ще ми препоръчате ли гелова боя / тази дето отгоре и лепвате фолио/ от къде мога да се сдобия и как се работи с нея , а също и как правите "камъчетата" в средата Simple Smile  Благодаря

# 385
  • Мнения: 1 131
Здравейте, ще ми препоръчате ли гелова боя / тази дето отгоре и лепвате фолио/ от къде мога да се сдобия и как се работи с нея , а също и как правите "камъчетата" в средата Simple Smile  Благодаря

Гелова боя от тук: http://www.nails.bg/?t=%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8+%D0%BF%D1%80%D0% … D0%B1%D0%BE%D0%B8

А ето и как се правят златна отливка и течни камъни Simple Smile https://www.youtube.com/watch?v=dC9Gp6kNLo8

# 386
  • Мнения: 51
Благодаря, една такава опаковка за колко време стига, понеже и цената е добра Simple Smile

# 387
  • Мнения: 217
С всеки един черен гел може да се направи,само да има добър лепкав слой,за да залепи фолиото. Повече от 20лв ако ще се дават,по добре иди в салон да ти го направят,че така камъка златен ще ти излезе Thinking

# 388
  • Мнения: 51
Аз имам на Стар нейлз лепило за фолио , дали с него ще се получи същия ефект и издръжливост? Simple Smile

# 389
  • Мнения: 217
Пробвай го предварително на изкуствен нокът и ще видиш дали става

Общи условия

Активация на акаунт