Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 951
  • 752
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 892
На La Roche Posay има Toleriane, аналогичен продукт, дава същия ефект - покривност но и лъщене. И на Avene съм ползвала, не бях очарована. Опитай на Буржоа Flower Perfection - дават го силно покривен и матиращ, но той пък не е медицински бранд. Макар че реално такова нещо като медицинска козметика няма.
Този на Буржоа може ли да го сравниш с Калърстей като поктивност и издръжливост без да лъсне лицето?

# 331
  • Мнения: 2 045
На La Roche Posay има Toleriane, аналогичен продукт, дава същия ефект - покривност но и лъщене. И на Avene съм ползвала, не бях очарована. Опитай на Буржоа Flower Perfection - дават го силно покривен и матиращ, но той пък не е медицински бранд. Макар че реално такова нещо като медицинска козметика няма.
Благодаря, ще го погледна. Ясно ми е за медициснката козметика, просто така е известна в обществото и по аптеките  Mr. Green  bouquet

# 332
  • София
  • Мнения: 3 926
Не съм го ползвала все още, защото имам Healthy Mix, но Flower Perfection го дават по-силно покривен и с по-матов завършек, което го прави подходящ за мазна кожа. Colorstay не ползвам откакто му промениха формулата и шишенцето, първоначалният му вариант беше отличен, но са минали повече от 7 години оттогава.

# 333
  • Мнения: 5 892
Благодаря   bouquet

# 334
  • Мнения: 36 204
Пробвах два пъти новия ФДТ на Диор Стар. Взех мостри от Сефора и от Прити Шоп.
На мен не ми хареса. Моята кожа е мазна и лъснах много бързо, след около 2 часа.
Не бих го купила. На Диор харесвам Форевър. Peace

аз си го взех в събота без проба  Crazy, вчера го носих и  чувствах точно обратното /но моята кожа не е много мазна/; първия половин час имах усещането, че лицето ми е мокро /то не беше, фдн-ът беше добре разнесен/, след това до края на деня беше леко "сочно", не съм слагала пудра отгоре

# 335
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 761
Благодаря, а да препоръчате нещо силно покривно от медицинсите брандове?

Вчера случайно попаднах на този http://www.laroche-posay.bg/products-treatments/Toleriane-Teint/ … D0%B4-p10399.aspx , флуид е и го дават за смесена кожа. Отсипаха ми в моя кутийка, защото нямаха мостра на цвета , който исках. Днес сутринта съм с него и още нямам кой знае какво впечатление, но като първо мнение мога да кажа, че наистина е доста покривен, дори повече отколкото ми се иска. Разнася се лесно и няма нужда да се слага много. Засега не съм лъснала, ще видя до довечера как ще бъде. Моят цвят е вторият light beige. Харесва ми високата слънчева защита.

Препоръчаха ми в аптеката и ББ крем пак на същата серия, но отново нямаха мостри и много се подразних.п

# 336
  • Мнения: 807
Здравейте,

къде в София мога да открия козметика на Лумене (не онлайн, а в магазин)? Искам да пробвам матиращата база за грим.

# 337
  • София
  • Мнения: 1 611
Здравейте,

къде в София мога да открия козметика на Лумене (не онлайн, а в магазин)? Искам да пробвам матиращата база за грим.

Последно съм ги виждала в Драка.

# 338
  • Мнения: 596
Аз преди съм си взимала Лумене от партера на ЦУМ, но не знам дали още ги има. Имаха една страхотна лека пудра, но смениха опаковката и пудрата развалиха...  Close

# 339
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте,

къде в София мога да открия козметика на Лумене (не онлайн, а в магазин)? Искам да пробвам матиращата база за грим.

В аптеката срещу Пирогов ( не знам как се казва, намира се в уличката зад бензиностанцията и гледа към градинката). Преди около 10-на дни я купих в промоционален пакет с ВВ крема.  Peace

# 340
  • Мнения: 774
Опитай на Буржоа Flower Perfection - дават го силно покривен и матиращ, но той пък не е медицински бранд. Макар че реално такова нещо като медицинска козметика няма.
Този на Буржоа може ли да го сравниш с Калърстей като поктивност и издръжливост без да лъсне лицето? Flower Perfection.
Ползвам ги и двата ежедневно и посягам повече към Flower Perfection. С една идея е по-малко покривен и траен от Калърстей, но и при двата може да се напласти на желаните места. Flower Perfection е по-лек, напомня ми на муса на Мейбелин и ухае на цветя. Определено стои по-добре на дневна светлина от Калърстей и матира по-добре.
Най-светлият цвят първо ми се стори тъмен за моята порцеланова кожа, но като се нанесе стои добре.
(кожата ми е светла, смесена и чувствителна, с лунички тук-там, пори и петна. Става като нова с един от двата посочени)

От медицинските бази за грим, Sébium Pore Refiner на Bioderma е лек и приятен, изглажда добре.

# 341
  • Мнения: 5 892
Много благодаря.
Най-добър ефект против лъсване досега съм имала от Калърстей+пудрата Стей Матте на Риммел  Blush

# 342
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 761
Много ми харесаха отзивите за Lancome Teint Miracle , та и аз ще взема да го пробвам. Как е откъм цветове. Като, че ли ми се иска нещо с лек розов подтон, защото забелязвам, че зимата на моето лице придава по-свеж вид, а може и да си въобразявам  Rolling Eyes Винаги съм си мислила, че жълтеникавите фдт-ни ми стоят по-добре, но една консултантка ме убеди да ми отсипи проба на Герлен в по-розовата гама и определено много ми допадна и сега се опитвам да пробвам все в тази тоналност.

Някой може ли да сподели мнение и за този Ланком - Lancome Teint Idole Ultra , пише , че е дълготраен, но се притеснявам да не е много плътен и тежък  newsm78

# 343
  • София
  • Мнения: 901
Реших да направя поръчка от Нукс и ми се иска да си взема нещо за лицето, имате ли отзиви за някоя от тези пудри:


 HD пудрата http://www.nyx.bg/litse/pudra/mineralna-pudra-nyx-hd-studio-finishing-powder

# 344
  • Мнения: 912
От Ланком Мирикъл имам втори номер и определено розовее  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт