Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 601
  • 752
  •   1
Отговори
# 270
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
ето http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m5 … test&_sacat=0
то аз не откривам топлата вода, в други теми от години споделяме с момичетата как тези, евтините тестове са най-чувствителни и показват на 8-9-ти ден.

# 271
  • Мнения: 451
И аз се включвам към темата. Вчера имах ЗЕТ на 2 5 дневни ембриончета и от снощи имам леки болки в корема и от време на време в яйчниците,но ги отдавам на лекарствата и друсането по пътя. А днес сутринта още със събуждането бях ужасно гладна и цял ден хапвам и се излежавам.

# 272
  • София
  • Мнения: 3 272
Момичета,  днес ми е 7- ми ден след трансфера,  но нямам зацапване. Освен от време на време придърпване в яйчниците нямам никакъв симптом.
Аз съм върла оптимистка и знам, че е станало, ама понякога една гадна малка негативна мисъл се промъква...

# 273
  • Мнения: 1 205
Мagnollia като я усетиш да се промъква, веднага я гони с голяма широка усмивка Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 3 272
Мagnollia като я усетиш да се промъква, веднага я гони с голяма широка усмивка Hug

Изгоних я вече,plqsmlqs  Joy
Мисля си, че всичко е наред. Даже отскочих контрабандно до темичката за юнските бебоци 2015  Embarassed Много е приветлива, да знаеш. Нямам търпение да се гмурна в нея.  Joy
Може би, защото и аз съм била юнско бебе, но имам вяра, че ще бъда и юнска мама Simple Smile

Успех ти пожелавам  newsm51 newsm10

# 275
  • Мнения: 155
Магнолия спокойно мила!Зацапването не е задължително.Радвай се че се чустваш добре.И аз нямах никакви симптоми.На 10 ден вечерта имах бледо кафеникаво петънце и леки болки,а теста е +.Така,че не губи надежда в никакъв случай!Успех ти желая!

# 276
  • Мнения: 87
Момичета....не съм си въобразявала....днес сутринта(9ден) си направих тест....втората черта е бледичка,но я има....не смея да се зарадвам...в неделя ми е кръвния тест,дано да се е покучило,дано мойто бебче си е останало при мен...успех на всички....Wink

# 277
  • Мнения: 724
ето http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m5 … test&_sacat=0
то аз не откривам топлата вода, в други теми от години споделяме с момичетата как тези, евтините тестове са най-чувствителни и показват на 8-9-ти ден.
Ще поръчам. Но за да ти отчете уринен, имаш ли съпоставка колко е в кръвта?
На едно момиче й е отчел кръвния на 3 ден след ЕТ на 5 ден, но нейното е екстремно. Аз лично пускам ранни кръвни - 5-7 ден след ЕТ на 5 ден и показват вярно, така че е логично на 9 ден и уринния да отчете.

# 278
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ами аз писах вече - отчете ми на 9-ти ден при 3-дневни ембриони. На 11-ти ден ми беше първият кръвен - ЧХГ 46.00. Значи, пикливия тест е показал още на около 20.
Това е от миналата година. Сега такъв не съм правила, искаше ми се до 11-тия ден да живея с мисълта, че съм бременна.
Аз съм вече с 6-дневно закъснение и грам симптом нямам.

# 279
  • Мнения: 266
Здравейте, момичета, на 9ти ден от трансфера съм с относително постоянна болка в яйчниците. Тя започна още на втория ден след трансфера, усещането е сякаш всеки момент ще ми дойде цикъла. Решила съм да не бързам с тестове,тъй като предния път бях с резултат 8, който ме побърка, а и сега съм с 2 прегила-след трансфера и на 5тия ден. Но тази болка започва истински да ме притеснява...

# 280
  • Мнения: 39
Бях на преглед,мамчета!
Нали 2 ембита ми върнаха,винаги съм вярвала и съм си представяла,че ще са 2 бебчета. Но,отсякоха,а и с очите си видях само 1 плоден сак. Ами да сме живи и здрави,бебчо също. Сякаш малко се разочаровах-знам,може да ви звуча неблагодарно. Ще свикна аз,просто всичко е на псих.основа и ще ми трябва малко време да се отърся от мисълта за близначета. Дори и сърчице видяхме. Казаха,че всичко се развива прекрасно за сега.
Лека на всички  Hug

# 281
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Нямаш представа колко щастлива е тази новина  Hug Особено, ако си била бременна и никога не сте чули сърчице  Naughty
Честито  Peace

# 282
  • Мнения: 155
Съни честито сърчице!Едно, едно дано всичко върви вае така добре!
Гергана и на теб честито,сега се успокой и мисли за хубави неща и всичко ще е наред.
Ние в понеделник сме на преглед за сакче.Зацапването ми спря но сега бърша малки кафяви парцалчета!?На вас случвало ли ви се е?

# 283
  • Мнения: 451
Днес ми е 3-и ден от трансфера и си ме понаболявят яйчниците и корема. А и апетита ми е голям,а аз принципно не съм от ящните. Незнам дали лекарствата оказнат влияние на това.

# 284
  • Мнения: 87
Момичета,днес 11 ден след трансфера уринарният тест ми показа по наситена втора черта....вече нямам търпение да дойде неделя за да си направя и кръвен тест...стискайте палци : )

Общи условия

Активация на акаунт