Отговори
# 30
  • Мнения: 69


ОЗЕТ(краткое содержание) 7 СЕРИИ!

После возвращения с отдыха Аяз увидит, что Ойкю огорчена. Для того, чтобы сделать ее счастливой, он организует ей прекрасный день. Ойкю будет стараться избегать Аяза. Но каждый раз находит себя рядом с ним. Онем ищет себе нового ассистента. В Доме моды между Ойкю и Шеймой начнется соперничество. Кто станет новым ассистентом Онем? Время, которое Аяз дал Шейме, истекает. Аяз встречается с Мете, чтобы рассказать о Рызе.




ОЗЕТ :

След завръщането си от почивката,Аяз ще види,че Ойкю е разтроена . За да я направи щастлива ,той организира един хубав ден .Ойкю се опитва да избягва Аяз , но всеки път се оказва до него. Онем (?) си  търси нов помощник . В модната къща между Ойкю и Шейма започва съперничество. Кой ще бъде новият помощник на Онем (?). Времето ,което Аяз даде на Шейма изтича .Аяз се среща с Мете,за да разкаже за  Рызе (?)


Привет на всички познати и не познати от другите теми лица  Hug

Сега попаднах на темата и още не се ориентирам с имената,така че не съм сигурна дали съм ги превела правилно,за което много се извинявам. Хареса ми каста и ще загледам сериалчето. До колко съм разбрала от 5 стр. на предишната тема е леко и разтоварващо. Надявам се да се задържи така  Wink

# 31
  • Мнения: 180
Мона привет. Simple SmileМери,благодаря Предполагам часът остава същия. newsm78
Ваня  bouquetза озета,а на Мона за превода му  bouquet

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 12:54 от megi7

# 32
  • Мнения: 2 449
   _Мона_ благодаря за превода
  Ваняза за озета

 и сега кво  newsm78 newsm78 драмичка явно ни гласят  Mr. Green
  Меги,Меги .. Heart Eyes Grinning с тУй оплакнено Учо ще си останем  ooooh!  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 180
   _Мона_ благодаря за превода
  Ваняза за озета

 и сега кво  newsm78 newsm78 драмичка явно ни гласят  Mr. Green
  Меги,Меги .. Heart Eyes Grinning с тУй оплакнено Учо ще си останем  ooooh!  Crossing Arms
Даааа Laughing

# 34
# 35
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 36
  • Мнения: 16 938
Да се запиша в темата и дано приемате нови че гледах 1 епизод и тез двамата ми станаха много забавни но предполагам че ще има драма няма начин.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 2 449




 хехе..имат еднакви кецки Hug Hug Hug



 много са ми хубави като екип  Hug Hug Hug

 аз изгледах серията с руски субове + озета Hug
  Крайно време е Ойкю да прозре каква е Шейма спрямо нея  newsm78 А ми се струва,че печелившия за асистент ще е Шейма.Да Шейма е хитра ,находчива,комбинативна,според моето скромно мнение не много работлива Mr. Green и ще ми е интересно дали това, ще е достатъчно да се справи с работата на подобен пост newsm78
  А и маман Онем никак не хареса жеста на Ойкю, като си сложи ръката върху тази на Аяз  Joy Joy Joy :35
  Някое от момичетата  Heart Eyesписа,че Мете не се смята достоен за Ойкю и затова предложи на Шейма ooooh!Според вас и Аяз ли същото си мисли ?  newsm78 newsm78 newsm78

# 38
  • Мнения: 8 548
Привет, черешки. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ваня, мерси за озета.    bouquet

Мона, добре дошла и благодаря за превода.    bouquet

Галя, добре дошла.    bouquet

Мариолка,  Heart Eyes на първата снимка, този, по средата, кой е?

От седми епизод ли излъчването се мести в събота или ще изчакат старта на "Карагюл"?  newsm78

# 39
  • Мнения: 2 449
Галя-ВИП Сеир  Hug темата е за всички,които гледат и харесват сериала Hug Просто ние вече сме на 6 серия и чакаме с нетърпение 7   Hug Hug приятни минути с догонването-забавно е

# 40
  • Мнения: 2 449
  Снежи и мен нещо ме издразни в смисъл,че мутрата ми е позната newsm78 newsm78 newsm78 но не се сещам ooooh!
 За новия ден на излъчване си мисля,че ще е за 3 септември ooooh!За тогава бяха обявили старна на Карагюла и тогава проверих,че е събота ooooh! Mr. GreenАко спазят толкова ранен старт на Черната роза...да очакваме промените тогава ooooh! #2gunfire #2gunfire
 Аз гледах и снимки на Серкан с Мерт Видини Mr. Green

# 41
  • Мнения: 16 938
Аз бързо наваксвам. Hug

# 42
  • Мнения: 180
Галя,привет Simple Smile
Значи ли,че няма да променят и часа на излъчване на сериала?
И аз успях да изгледам серията с руски суб  Laughing

# 43
  • Мнения: 2 449
  Меги Heart Eyes Heart Eyes мисля си,че няма причина да си променят програмната политика за часа на излъчване..Серияла е за тийн публика и за тези,които искат да се разтоварят от драми newsm78 newsm78Преди бях срещала мнения на форумки,че петък е най-подходящия ден за тийн сериали,защото хлапетата в събота не са на училище,но това важи и за събота newsm78
 Ако Старт тв запазят деня на излъчване на По-петък ,става титанична борба за рейтинг в една и съща възрастова група ooooh!А Карагюла в петък си водеше по рейтинг пред ПО.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Галя-ВИП Сеир  Hug темата е за всички,които гледат и харесват сериала Hug Просто ние вече сме на 6 серия и чакаме с нетърпение 7   Hug Hug приятни минути с догонването-забавно е
Аз чакам 6-та на руски.

Общи условия

Активация на акаунт