кое провокира мъжете да пишат във форум бг-мама?

  • 6 798
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
обекта Експрес си ти така е ,радвам се ,че се разпозна bowuu

обаче като казвам ,че не съм видяла(повтарям за вече 9 месечно присъствие във форума) нито една тема в която някой мъж да пита нещо във връзка с бременноста на жена си или да се информира за състоянието и ,нямам предвид само теб а всички пишещи тук мъже.достатъчно е да се кликне на последните публикации на мъжете потребители за да се види ,че основното им участие е в клюкарника(с предпочитание към по пикантните теми).най извратените въпроси появяващи се там също са на автори мъже(за радост модераторите бързо ги трият)не на редовно пишещите ,но на мъже .
заради това трудно ще повярвам на тезата ,че тук пишат мъжете загрижени за бременноста на жените си и търсещи инфо във връзка с нея bowuu

# 16
  • Мнения: 6 155
обекта Експрес си ти така е ,радвам се ,че се разпозна bowuu

обаче като казвам ,че не съм видяла(повтарям за вече 9 месечно присъствие във форума) нито една тема в която някой мъж да пита нещо във връзка с бременноста на жена си или да се информира за състоянието и ,нямам предвид само теб а всички пишещи тук мъже...

Не съм съгласна с теб! Stop
Виждала съм няколко теми на татковци по проблемите на майчинството. Едната беше в "Бъдещи и настоящи майки" и таткото питаше как и кога да извеждат бебето навън. Друга тема съм виждала в кърмаческия със запитване относно кърменето. Имаше и още, но в момента не мога да кажа за какво бяха. Ако много държиш ще ти ги изровя  Wink

# 17
  • Мнения: 515
Аз също си спомням за един татко с новородено бебче, който питаше за това как се отразяват памперсите на момченцата.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз също си спомням за един татко с новородено бебче, който питаше за това как се отразяват памперсите на момченцата.
Дам, този и аз го помня.Аз се радвам, че тук пишат и татковци.Искам и мъжО да привлека,но отказва много упорито Rolling Eyes

# 19
"на алл и николай ще кажа-ако имам проблем-знам как да си го реша,до тях няма да опра!особено до последния....."

valari, не съм имал нищо впредвид, само една усмивка, защо реши че с нея казвам че имаш проблем?

# 20
  • Мнения: 122
не намирам за странно присъствието на мъжете във форума,просто ми е интересно кое ги мотивира да пишат!
благодаря на тези ,които са искрени и ми отговориха....
съвсем не разбирам ,защо много хора си умират да си изясняват проблемите пред публика?
алл,ако има нещо -пиши на лична!

Експрес,ти си злато и ти БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ!(ти си знаеш защо) Simple Smile  love001

# 21
  • Мнения: 843
    Реално погледнато и аз не съм мъж:-))
    Само пример:
   Едно от най- добрите мнения за детегледачки и наемането им, съм прочела от мъж.  Гейминг. да е жив и здрав , харесвам повечето от мненията му. Има други мъжки   мнения... за различни проблеми, за специалисти или не.. или просто житейско мнение. Фафорити са ми : Гейминг, Партнер, Експрес, Боко,  Дежа пере.
и доста други, единични нещица  , но на място. Чета повече, отколкото пиша  и това помага.  Мога  още да напиша...

  Прасенце, наистина си чувствителна, отдавам го на последните ти дни като бременна мама и  бъдеща  - гушнала мило бебче:-) не се впрягай пък ти:-)
  и не се притеснявай.. толкова бързо минават първите месеци...че додето се обърнем  и минали месеците:-))

# 22
Когато човек има какво да каже и желае да го каже, полът и мястото са без значение. Особенно пък ако има кой да го чуе. А защо желае, си е негова работа. Аз лично пиша само по конкретни проблеми, когато виждам, че без мъжка дума няма да се оправите Wink. На татковците стискам лапа, на мамите целувам ръка  bowuu

# 23
  • Мнения: 8
По-рано и аз съм влизал на кратко да търся по нещо, но не бях обръщал голямо внимание на форума. От скоро обаче имам повече свободно време и видях, че има и "място" за татковци и чак тогава се регистрирах. Както всяка майка , така и всеки татко е горд с детето си, и защо да не научи нещо повече за отглеждането и възпитаването му. Наздраве на всички и Честита Баба Марта !

# 24
  • Мнения: 1 427
И аз не съм татко, но да изразя възхищението си от тях се намесвам.Браво, татенца Hug
Аз пък този подфорум все го подминавах, защото си мислех, че ще ми се сарат и смъмрят, че не ми е тук мястото Embarassed

# 25
  • Мнения: 3 423
Аз също си спомням за един татко с новородено бебче, който питаше за това как се отразяват памперсите на момченцата.
Дам, този и аз го помня.Аз се радвам, че тук пишат и татковци.Искам и мъжО да привлека,но отказва много упорито Rolling Eyes

легандата за това как някой татко някога е попитал за памперсите не бях я чувала-знаете ли как звучи отстрани това "спомням си един татко..........""дам ,този и аз го помня""имаше някога един татко,който попита"
но хайде вместо да казвам ,че изключенията само потвърждават правилото ще приема,че грешката е моя ,че това питане (и другите 2 дадени за пример)не ми е направило впечатление-отивам да се срамувам Embarassed

# 26
  • Русе
  • Мнения: 197
На тази тема може да се погледне и под друг ъгъл:
Знаете, че е общо прието, че всяко правило си има изключения. Форума има около 16000 регистрирани (няма значение колко са активни). Ние тук шепичката мъже сме не повече от 0.01%-0.05% от общата маса (може и толкова да нямаме). Ние сме типичното изключение. Жени които ходят да гледат мачове, пушат, пият и псуват като каруцарки по противниковия отбор може би са също такава малка шепичка. ( нищо, ама нищо лошо не искам да кажа за никоя жена тук във форума. това е пример!).
Мисълта ми е, че нещо което се смята за нормално от голяма маса хора, и някой друг го прави точно наобратно не мисля че го прави по лош с нещо. Ами в интерес на истината има и жени в автомобилните форуми, което не ги прави по различни.

Оф, много оплетено се изразявам тази вечер. Sorry. Може и да сте разбрали какво искам да кажа.  Hug

# 27
  • Мнения: 171
Прасенце, чашата наполовина пълна ли е, или наполовина празна?
 Thinking

# 28
  • Мнения: 3 634
защо много от тях мълчат???

Защото понякога е по-добре се замълчи. Ти нещо проблемче ли имаш? Thinking

Аз имам проблемче защото от доста време те питам тебе точно защо ти пишеш в този форум (не визирам Татковци, а БГ МАММА) и ти никога не ми даваш отговор.
Както и си се включил в тази тема, но с какво? Не и с отговор към конкретния въпрос в заглавието.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
...защо един мъж би писал във форум за майки?Кое или какво го мотивира да го направи?....
информираност
загриженост
съпричастност
различна гледна точка
забавление
Ако щете, дори известна доза разкрепостеност.
Отделно, че въпреки някои твърдения, ние сме немаловажна част от целия процес на т.нар. майчинство.
Колкото до това, че пишем основно тук и в клюкарника ... ами съвсем обяснимо е - ако имаме нужда от информация я търсим в съответните подфоруми, ако не намерим - тогава питаме. А информация има много и обикновено отговорите се намират просто с четене.
Тук се "инициализираме", а в клюкарника можем спокойно да се изявяваме, както и болшинството от мамите, тъй като по построение той е за "всичко останало".
Мога доста да детайлизирам по темата, но за начало стига Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт