Перилни препарати и омекотители - 24

  • 53 950
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Хайде, и аз взех от кауфландското Омо, за първи път. Не съм го пробвала още как пере, не съм очарована от аромата, но се надявам с омекотителя да се оправят нещата.
Сега се чудя за течното Омо от Лидл Rolling Eyes

# 61
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 827
Не мисля че този аромат може да го пребори някой омекотител.  smile3503

# 62
  • София
  • Мнения: 2 296
Не мисля че този аромат може да го пребори някой омекотител.  smile3503
Да, ама се свиква  wash После дори ти липсва  tooth

Съни, течното Омо от Лидъл е за цветно. Пере добре, а на тая цена е направо муцка. Ако обичаш течните препарати, вземи си. И миризмата му е съвсем деликатна  Peace

# 63
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 827
При нас в понеделник към 6 часа вечерта беше обрано всякакъв вид Омо в Лидл.

# 64
  • Мнения: 1 073
При нас в понеделник към 6 часа вечерта беше обрано всякакъв вид Омо в Лидл.

Същата работа - исках да взема, ама не мога да ходя всеки ден да го дебна.

# 65
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не мисля че този аромат може да го пребори някой омекотител.  smile3503

Не съм съгласна - вече 2 или 3 години пера бялото с Омо и слагам омекотител - мирише си на омекотителя.

Да се оплача - уж щях да си пазарувам от магазина за паралелен внос - ами така са надигали ц:sick:  -  за пример - от тук си купих Юмош за 7,20 - там 10 лв Crossing Arms. Нищо интересно нямаше за цветно. Помирисах показания от Гес скоро жълт омекотител, хареса ми - 9  и нещо беше - Гес, на каква цена го купуваш Rolling Eyes?

# 66
  • Мнения: 5 208
Аз го купих за 7,60 лв., но гледам онзи ден, че са вдигнали концентрираните на Максима с около лев, така че бяха 8,50 или 8,60 лв.

# 67
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами значи при нас пак е по-скъпо  Crossing Arms

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 748
Guess Who , откъде взе омекотителя?  Praynig Аз жълт не съм виждала.

# 69
  • Мнения: 5 208
От магазина на „Калоян“ до Краснодар.

# 70
  • By the sea
  • Мнения: 127
Привет в новата тема  bouquet

Споменахте течното Омо от Лидл, като му беше предния път промоцията взех едно шише, доволно переше и ароматът беше свеж Peace
Отчитам се с 3 нови омекотителя, за първи път пробвам Кушелвайх, но щом ги видях в супера до нас, ги награбих и трите бутилки, бяха единствени бройки и кой знае откъде са се взели, по принцип не зареждат такива. Жълт, бял и лилав. Прекрасни аромати Heart Eyes А 4.30 лв. добре ли е за 1 л Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 5 208
Понеже тук има любители на Формил, да кажа, че другата седмица в Лидл ще има течен Формил, 66 пранета за 11,99 лв.

# 72
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 804
Вчера много се чудих на това ОМО в Кауфланд, но нямам много бели дрехи, да не кажа почти хич и не взех. Убих се да търся кутиите за прах за пране, ами нищо не видях. Търсих при пластмасовите кутии и подобни, не при праховете. Ако някой от Пловдив може да ориентира къде да търся, ще съм благодарна. Става въпрос за Кауфланд в Тракия.

# 73
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 827
Понеже тук има любители на Формил, да кажа, че другата седмица в Лидл ще има течен Формил, 66 пранета за 11,99 лв.
  bouquet Благодаря, днес го видях и съм много доволна.

# 74
  • Мнения: 176
Привет в новата тема  bouquet

Споменахте течното Омо от Лидл, като му беше предния път промоцията взех едно шише, доволно переше и ароматът беше свеж Peace
Отчитам се с 3 нови омекотителя, за първи път пробвам Кушелвайх, но щом ги видях в супера до нас, ги награбих и трите бутилки, бяха единствени бройки и кой знае откъде са се взели, по принцип не зареждат такива. Жълт, бял и лилав. Прекрасни аромати Heart Eyes А 4.30 лв. добре ли е за 1 л Rolling Eyes

мисля, че е добра цена. Последно ги гледах около 4 лв, но може и да са увеличени Peace

Общи условия

Активация на акаунт