Отговори
# 45
  • Мнения: 8 533
че кой каза,че е друго...всички игри играем само Thinking Mr. Green аз например постоятно джиткам Fruit Ninja vs Skittles много зарибено Mr. Green
ти например просто ми се подиграваш Mr. Green Mr. Green ...

в такъв случей...щом това е дейността основна, все следващата версия на айфон която няма да закъснее...трябва да се казва Lovelyphone 8 и да е с розов панел

# 46
  • Мнения: 8 533
на някой случайно да му струва на забавен каданс бг мамата Thinking Thinking само при мен ли да е Thinking

# 47
  • Мнения: 2 690
на някой случайно да му струва на забавен каданс бг мамата Thinking Thinking само при мен ли да е Thinking
при мен е същото Mr. Greenатски изнервящо,но мислех,че моя интернет се е прецакал нещо,защото няколко дена не съм влизала Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 474
и при мен е бавно..но или е търпимо-бавно или аз съм си увеличила прага на търпение hahaha не знам...от бг мамата ще е...както винаги Mr. Green

# 49
  • Мнения: 7 538


аа със тези телефони наистина аз не мога да разбера защо ви е така странно..може игри да си играе човек Thinking Thinking

Защото и Химена не го маха от ръцете си ...на каквото и да е събитие,...на което няма как да си играе игрички... Wink


# 50
# 51
  • Мнения: 7 538
 thumbsup

Retweeted by Chucky G.
 Michel Pesquera @MichelPesquera  ·  Oct 2
El cerebro es el órgano más importante. Funciona durante 24 horas, 365 días, desde su nacimiento hasta que se enamora...

# 52
# 53
  • Мнения: 2 519
Привет! Grinning

много кофти ден...нищо към края сме вече Mr. Green

аа принципно е подозрително все с телефони..макар,че химе скоро не сме я виждали на позиция...а уилям той достатъчно четиво има в туитър.. Mr. Green  hahaha че и да си препрочита трябва...а нали той твърди че постоянно си чете феновете...тези 2 милиона изчитат ли се... та те пишат с такава скорост hahaha нормално е да се вижда с телефон...но винаги съществува и по приятната опция... Mr. Green

мозъка е много прецакана работа,развиваш го...развиваш го...за да се прецака после от раз Mr. Green но то не е за смях,трагично е Mr. Green

# 54
  • Мнения: 7 538
Reina Rojas ‏@reirojas  40m
Pensando a que isla me voy con el jovenazo @willylevy29 para que la poli @Segura_Jessica no nos consiga @Papas_Sabritas😁 sera mi isla  😄😄😄

Reina Rojas ‏@reirojas  24m
Pa cual isla nos vamos mi jovenazo @willylevy29 @Papas_Sabritas, sera Margarita,San Andres, Capri, Marbella, Isla de mujeres donde @DivesEd

# 55
  • Мнения: 7 538
   william levy ‏@willylevy29  5s
Mi gente próximamente estaremos grabando nuevo comercial de @Papas_Sabritas en una Isla. Donde y como quieres q sea el comercial ??

 Wink Наваретко, ти си!

# 56
# 57
  • Мнения: 7 538
Поздрав за всички,които преминават през темата..вчерашния поздрав към Химена....Jencarlos Canela - "Búscame":





Jencarlos Canela - Buscame (потърси ме) *превод*

http://vbox7.com/play:52eb2709f7

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 23:12 от iss0o

# 58
# 59
  • Мнения: 7 538
 hahaha thumbsup

"@DjokerNole: Proud to be part of #ALSIceBucketChallenge. " Ice Ice Baby ROFL

Последна редакция: ср, 20 авг 2014, 00:57 от iss0o

Общи условия

Активация на акаунт