ОТ КЪДЕ ДА КУПЯ КАШОНИ ЗА ПРЕМЕСТВАНЕ?

  • 6 030
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте, предстои ми преместване и се оказа, че нямам кашони от типа на онези, в които преди се продаваха телевизорите /малко тъпо го обясних, но се надявам някой все пак де е разбрал какво търся/ Въпросът ми е откъде да си купя кашони? Мисля, че преди продаваха в Офис 1, но вече няма. Сега живея в Люлин /ако някои има идея къде на Кооперативния може да има такива кашони/ Благодаря и лек ден Grinning

# 1
  • Мнения: 11 567
Приятели скоро се местиха и си купиха от Метро.

# 2
  • Мнения: 4 199
Ами аз при едно местене точно отидох на пазара и им се примолих да ми дадат от неразопакованите. Даже пари не ми искаха. А щом си до кооперативния си до Рая на кашоните Simple Smile Не вярвам поне един да не се съгласи, особено ако му предложиш и заплащане.

# 3
  • Мнения: 63
Благодаря, златни сте Hug

# 4
  • Мнения: 581
За даване на добра воля, не разчитай много. Преди време ми се наложи да се местя, всичко бях прибрала в чували, но ми трябваха два-три малки кашона, за стъкларии. Обиколих целия квартал, в който живеех, всички будки и магазинчета, на които иначе бях редовен клиент години. Е, никъде не намерих три кашончета, голям дефицит, голямо нещо.

# 5
  • Мнения: 5 386
За купуване не зная откъде, но ако имаш позната - представителка/дистрибуторка на козметика/Ейвън и Орифлейм/, попитай нея. От мен колежки са взимали всякакви малки и големи кашони за изпращане на колети до чужбина. По тази причина не изхвърлям кашони,пазя си ги ,за да ги давам при нужда. Но и нашите не са кой знае колко големи,де.
Според мен, истината е в просенето по кварталните магазини.
Майка ми така си намери големи кашони  от банани за преместването си от едно жилище в друго.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Преди време бях чела тук, във форума, в една стара тема, че свободни кашони (без да ги заплащаш) можеш да намериш от задната страна на големите магазини, тип Метро, но не знам доколко е вярно. Thinking Ако някой има актуална информация дали все още е така, нека сподели и ме поправи, ако греша. Peace

# 7
  • Мнения: 4 199
Да, но ще да са разгънати и носенето ще им е по-трудно. Щом е в Люлин до Кооперативния, може да види тогава и в Билла и Фантастико, които са в близост до пазара, но според мен на пазара ще намери каквото трябва.

# 8
  • София
  • Мнения: 592
Продават и в Баумакс, но не си заслужава да се дават пари за такова нещо (а и не са евтини)

# 9
  • Мнения: 483
В аптеките!  Naughty
Най-редовно получават стока в големи кашони, които после ги изхвърлят. Става въпрос за големите аптеки. Виж в Марешки, Санита, Ремедиум и други тип вериги.
Аз от там съм си намирала и са много хубави и удобни и до сега си ги използвам в мазето да си подреждам празните буркани. Wink

# 10
  • Мнения: 63
За големите магазини - Фантастико, Била и т.н. не смея и да си помисля да ходя, защото редовно сутрин наблюдавам борбата за кашони между люлинските клошари - направо е страшно! Но за аптека не бях се сетила - до нас има голяма аптека, ще се пробвам там да се помоля.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт