"За и против" алтернативното лечение на Рака

  • 26 643
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 42
г голямо съалемие съобщавам че баща ми  почина на 30.10  към 8 : 00- 8 :30 часа вечерта просто ГАДОВЕТЕ НА ОСНОВНИЯ ГАД БЯХА МНОГО Sad
Искренно съжалявам. Моите съболезнования.

# 106
  • Мнения: 197
г голямо съалемие съобщавам че баща ми  почина на 30.10  към 8 : 00- 8 :30 часа вечерта просто ГАДОВЕТЕ НА ОСНОВНИЯ ГАД БЯХА МНОГО Sad

Мнооого съжалявам Sad МОИТЕ ИСКРЕНИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ Sad   

# 107
  • Мнения: 42
 Пчелният прополис притежава естествени свойства за унищожаване на патогените и още от древността е употребяван като средство за лечение на рани. Изследванията показват, че той предотвратява множество заболявания, като атакува активно бактериите, вирусите и другите микроорганизми, които са причинители на инфекцията.
Прополисът би могъл да играе важна роля в борбата срещу някои видове рак. Според проучване, публикувано в САЩ (в Американски журнал по биохимия и биотехнологии), екстрактът от прополис има свойства да унищожава раковите клетки и да подтиска по-нататъшния растеж на туморите. Резултатите показват, че екстракт от прополис подтиска развитието на злокачествените клетки при рак на простатата и рак на дебелото черво.
Тук, в България, българските учени също се занимават с изучаване на полезните свойства на прополиса. Проф. д-р Вася Банкова твърди, че 30 капки прополис дневно в чаша с хладка вода предпазват от рак.
Според проф. д-р Людмил Пейчев, ръководител на Катедрата по фармакология и лекарствена токсикология, който изучава лечебните качества на българския прополис над 30 години, прополисът трябва да се приема в периода преди и след химио-и лъчетерапия, тъй като засилва имунната система. След химиотерапия трябва да се приемат капки от прополис, разтворени в чаша с вода минимум половин година.

# 108
  • Мнения: 191
Пчелният прополис притежава естествени свойства за унищожаване на патогените и още от древността е употребяван като средство за лечение на рани. Изследванията показват, че той предотвратява множество заболявания, като атакува активно бактериите, вирусите и другите микроорганизми, които са причинители на инфекцията.
Прополисът би могъл да играе важна роля в борбата срещу някои видове рак. Според проучване, публикувано в САЩ (в Американски журнал по биохимия и биотехнологии), екстрактът от прополис има свойства да унищожава раковите клетки и да подтиска по-нататъшния растеж на туморите. Резултатите показват, че екстракт от прополис подтиска развитието на злокачествените клетки при рак на простатата и рак на дебелото черво.
Тук, в България, българските учени също се занимават с изучаване на полезните свойства на прополиса. Проф. д-р Вася Банкова твърди, че 30 капки прополис дневно в чаша с хладка вода предпазват от рак.и
Според проф. д-р Людмил Пейчев, ръководител на Катедрата по фармакология и лекарствена токсикология, който изучава лечебните качества на българския прополис над 30 години, прополисът трябва да се приема в периода преди и след химио-и лъчетерапия, тъй като засилва имунната система. След химиотерапия трябва да се приемат капки от прополис, разтворени в чаша с вода минимум половин година.
Peace
Понеже е почти нетоксичен и с ниска метаболизация може да се приема и в по-големи количества . Има доказани ползи като съпътстваща терапия при лечение на язвена болест и чревни инфекции . Не повишава киселинността на стомаха и устната , кухина като в същото време унищожава ефективно поти всички патогени .

Ако целта е да действа и зад стомаха , се правят около 3-5 милиметрови топчета от прополис обвити максимално тънко в пчелен восък .

Само не трябва да се забравя , че рядко , но е възможно да сте алергични към конкретната партида . Проверявайте я , като размесено топче се търкаля 20-30 секунди по вътрешната част на лакътя.

Последна редакция: чт, 06 ное 2014, 00:22 от Георгиева Magi

# 109
  • София
  • Мнения: 136
На далеч по-сериозни изследвания се е 'радвал' въпросния природен продукт, векове наред!
Цели родове са посветили живота си на това дело.
И е безкрайно жалко, че целият онзи труд бива така арогантно неглижиран от съвременните 'професори'!
Фактът, че не са описали на елементарно химични и физично ниво съотвените процеси, въздействия и прочие изобщо не е основание за подобно отношение. Лошото е че отново от борбата с дивата алчност, като резултат от тази умишлена и брутална дезинформация страдат милиони хора по света!

# 110
  • Мнения: 191
На далеч по-сериозни изследвания се е 'радвал' въпросния природен продукт, векове наред!
Цели родове са посветили живота си на това дело.
И е безкрайно жалко, че целият онзи труд бива така арогантно неглижиран от съвременните 'професори'!
Фактът, че не са описали на елементарно химични и физично ниво съотвените процеси, въздействия и прочие изобщо не е основание за подобно отношение. Лошото е че отново от борбата с дивата алчност, като резултат от тази умишлена и брутална дезинформация страдат милиони хора по света!

Ти конкретно как предлагаш да се направи това? - Да се вземе една проба от Германия от Баден Баден от 34-я кошер на Шулц и с магическа пръчка да се размножи на 2 милиарда проби ли ?

Просто от кошер до съседния има огромна разлика а в един кошер може да има и сто сорта .

Вчера си си разтворил партида от личния кошер и си си оправил язвата - утре пчеличката кацнала на грешното цвете и ти докарала алергичен шок.

Недей да търсиш и тук конспирация ами по-добре измисли методика , как да го селектираш.

# 111
  • Мнения: 1 273
Веднъж бях чела че пчеларите не боледуват от рак. Това се обяснявало с факта, че продавали меда, а дояждали утайката на кошера - смес от мед, клей, восък, прашец и частици от насекоми.

# 112
  • София
  • Мнения: 136
На далеч по-сериозни изследвания се е 'радвал' въпросния природен продукт, векове наред!
Цели родове са посветили живота си на това дело.
И е безкрайно жалко, че целият онзи труд бива така арогантно неглижиран от съвременните 'професори'!
Фактът, че не са описали на елементарно химични и физично ниво съотвените процеси, въздействия и прочие изобщо не е основание за подобно отношение. Лошото е че отново от борбата с дивата алчност, като резултат от тази умишлена и брутална дезинформация страдат милиони хора по света!
Ти конкретно как предлагаш да се направи това? - Да се вземе една проба от Германия от Баден Баден от 34-я кошер на Шулц и с магическа пръчка да се размножи на 2 милиарда проби ли ?
Просто от кошер до съседния има огромна разлика а в един кошер може да има и сто сорта .
Вчера си си разтворил партида от личния кошер и си си оправил язвата - утре пчеличката кацнала на грешното цвете и ти докарала алергичен шок.
Недей да търсиш и тук конспирация ами по-добре измисли методика , как да го селектираш.
Злоба ли се усеща, приятелю ?!
За тази разлика ли искаш да говорим, между кошерите ?!
И на мен ми е писнало от това, колко са различни хората .... И колкото и да са различни, всички се разболяват, остаряват и т.н. А някой дето се брой за безкрайно различен, като го 'помоля' да направи нещо много различно и се размрънква до небето. Разлики има, но са в някакви обозрими толеранси. А както има разлики, така има правилни, достатъчно ясни и обесопасяващо напътствия - как да с еориентираме при дозирането на едно или друго лечение, приложение, .....

# 113
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Много се извинявам, че така нахлувам във темата ви, но искам да ви попитам нещо.
Има ли начин да се поръча имунофан някакси от България и как става това?

# 114
  • Мнения: 191
Много се извинявам, че така нахлувам във темата ви, но искам да ви попитам нещо.
Има ли начин да се поръча имунофан някакси от България и как става това?

Стига реклами де Sad

Мога ли да те попитам дали мога да си поръчам аспирин някъде от България?

Чиста измама е имунофан Sad Прополиса вдига имунитета 100 пъти по-добре , само че не струва 120 лева  hahaha

# 115
  • Мнения: 191
Злоба ли се усеща, приятелю ?!
За тази разлика ли искаш да говорим, между кошерите ?!
И на мен ми е писнало от това, колко са различни хората .... И колкото и да са различни, всички се разболяват, остаряват и т.н. А някой дето се брой за безкрайно различен, като го 'помоля' да направи нещо много различно и се размрънква до небето. Разлики има, но са в някакви обозрими толеранси. А както има разлики, така има правилни, достатъчно ясни и обесопасяващо напътствия - как да с еориентираме при дозирането на едно или друго лечение, приложение, .....

Няма злоба , просто казвам защо е невъзможно да бъде регламентиран като лекарство .

Иначе няма лекар , който да ти каже недей да го пиеш , освен в случай на алергии и автоимунни заболявания , защото наистина се знае , че усилва имунитета.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Стига реклами де Sad

Мога ли да те попитам дали мога да си поръчам аспирин някъде от България?

Чиста измама е имунофан Sad Прополиса вдига имунитета 100 пъти по-добре , само че не струва 120 лева  hahaha

 Shocked В никакъв случай не съм искала да прозвучи като реклама. Аз нямам ни най малка представа какво е това лекарство и за какво служи. Приятелка ме помоли да потърся информация във форума, защото преди време съм й помагала по този начин със съвети за проблемна бременност на дъщеря й. Просто написах името в търсачката на форума и излезе тази тема...
Ще й предам съвета за прополиса.
Желая много здраве на всички ви!   bouquet

# 117
  • Мнения: 191
Shocked В никакъв случай не съм искала да прозвучи като реклама. Аз нямам ни най малка представа какво е това лекарство и за какво служи. Приятелка ме помоли да потърся информация във форума, защото преди време съм й помагала по този начин със съвети за проблемна бременност на дъщеря й. Просто написах името в търсачката на форума и излезе тази тема...
Ще й предам съвета за прополиса.
Желая много здраве на всички ви!   bouquet

Извинявай ! Помислих , че е поредния пропагандатор сори  Peace
За продукта- имат си сайт и си го продават легално в България като хранителна добавка.
За действието - Твърди се , че подобрява отговора на организма към конвенционалните лекарства.
От към доказателства за действието - не е подлаган на тестове поради желанието на авторите да се разпространява като хранителна добавка а не като лекарство.
От към безопасност - съдържа микроколичества от популярни хранителни добавки , които в такива дози са безвредни.
Цена - около 10000 пъти по-скъп отколкото да си купите добавките , които съдържа и да си ги пиете по отделно.



# 118
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Благодаря!
Копирах този пост и го изпратих по Скайп на приятелката ми.

# 119
  • Мнения: 42
Маги,защо все си опозиция и си мислиш, че някой прави реклама. Някаква параноя те тресе, май?

Общи условия

Активация на акаунт