За растежа на косата?

  • 3 838
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Милост моля ви .newsm17Аз от няколко години сама си подрязвам косата. newsm10

newsm10 newsm03
И аз така, последния път като отидох на фризьор беше точно преди бала ми , т.е. преди 8 години. Отидох за подрязване и се озовах с коса до раменете, а беше до средата на гърба.... newsm45
 Оттогава благодаря, но не.. Справям се чудесно и сама. Така поне не се сърдя на никой,. Успях да си възвърна дължината, но .. за 8 години, но не се отчайвам.. Grinning

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Също така можеш да пиеш и дражетата "Мерц"; от познати знам, че има ефект.
Но и тр. да се храниш здравословно, освен всички мазила и т.н., изброени по-горе Peace

# 17
Май-не се храня много здравословно общо взето каквото има.А за шампоаните например не мога да ползвам такива с балсам защото косата ми е мека а от тях ми ста ва  още по-мека и не стои хубаво.Какъв шампоан ще е добър за мен? newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз съм много доволна от комбинацията  Мерц+ бадемовото масло или стимуланта на Икаров Peace

# 19
  • Мнения: 5 103
Мойта коса е с такава структура, че трудно почва да цъфти, та аз я постригвам на 4 месеца само да я изръвна, а за разтеж зависило пак от самата коса и аз невярвам, че се ускорява разтежа като се мажеш с нещо и да се ускорява е минимално.

# 20
  • Мнения: 614
Моят фризьор ми е казал, че е по- добре косата да се подстригва на 2 месеца (ако искаш да порасне), защото средно тя расте по 1 см на месец, и така единия се реже другият остава.  Wink

# 21
  • Мнения: 302
Подкрепям мненията за Хининова вода, Себорал форте и маслото на Икаров

# 22
  • Мнения: 182
А по темата ти-обърни внимание и на това с какво се храниш,мазилата са само допълнение.При мен обикновено расте по 2-2.5см на месец и мисля ,че е достатъчно.
DIDIK моля те намали малко сантиметрите!И най-бързорастящите коси растат с 1-1,2 см. на месец.Така,че 2-2,5см. ми идват малко в повече.

# 23
  • Мнения: 6 164
И още нещо...намирам за вредно сама да се подстригваш, ако нямаш нужната квалификация. Не за друго, но нито ръката знае как и къде да пипне, нито ножицата ти е професионална! Rolling Eyes

Мдаммм Thinking, това с ножицата е ключов елемент... Домашните ножици са така изтъпени, че с едно "клъц" косъмчето ще се разцепи на 2-3 части и после иди оправяй толкова цъфтежи... Sick

# 24
  • Мнения: 521
ммм по въпроса за растежа на косата-една коса расте когато е добре подържана,когато и правиш маски,грижиш се за нея.пробвах с хининова вода и себорал форте но от бързия растеж косата ми взе да цъвти страшно много.спрях и започнах да си правя маски и да се грижа за нея.сега расте със същата бързина,но не цъвти толкова и е мн мека и здрава Party

# 25
  • Мнения: 1 564
Аз използвам себорал форте и на мен ми ускорява растежа. newsm68

# 26
  • Мнения: 3 248
Мойта коса е с такава структура, че трудно почва да цъфти, та аз я постригвам на 4 месеца само да я изръвна, а за разтеж зависило пак от самата коса и аз невярвам, че се ускорява разтежа като се мажеш с нещо и да се ускорява е минимално.


Мимка, ускорява се растежът, и още как! Flutter

# 27
Момичета моля newsm17 кажете с какъв шампоан да си мия косата за да не ми става мека и фърчащаааа.

# 28
  • Мнения: 2 274
Растежът на косата зависи от фазите на луната.
Когато косата се подстриже при нарастваща луна, расте по-бързо и обратно.
Изпробвано!

# 29
  • Мнения: 18 542
Растежът на косата зависи от фазите на луната.
Когато косата се подстриже при нарастваща луна, расте по-бързо и обратно.
Изпробвано!
Бе това за подстригването в някакво определено време според мен са измислици прмислици. Каква е логиката? Все едно да кажеш, че като си отрежеш ноктите пир нарастваща луна, ще започнат да ти растат по-бързо  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт