Пазаруване от Aliexpress.com 35

  • 45 590
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 787
Момичета, да ви питам. Имам една пратка, която не мога да проследя, минаха 10 дни. Писах на китаеца и той ми пише следното : Good day!
Thank you for informing us. As we check in our system, we could no longer locate your parcel for unknown reason. Is it okay if we will resend your item? Please confirm. Thank you
Иска нещо да потвърдя, но какво точно? Който е с английски, да помага?

# 751
  • София
  • Мнения: 2 817
Пита дали си съгласна да ти изпрати отново стоката.

# 752
  • Мнения: 27
Момичета, моля за активен линк към черното кожено яке на Зара.
Въртеше се из темата...

# 753
  • Русе
  • Мнения: 20
Запис   bouquet

# 754
  • Мнения: 1 121
Момичета, моля за активен линк към черното кожено яке на Зара.
Въртеше се из темата...
    ETO активен линк към якето, аз си го взех преди 2 дни. много е хубаво макар, че С ми е малко голямо

# 755
  • Видин
  • Мнения: 117
Здравейте! Преди време споделих проблема си, но от тогава никакво развитие. Та, на 25.07 поръчах някои неща от Алито, но продавачът беше блокиран. Парите ми бяха изтеглени, разбира се, и до там. До ден днешен, нито ми е изпратено нещо, нито са ми възстановили парите. Какво да направя, за да си върна парите?
Какво ти пише като статус на поръчката? Защото и при мен се случи нещо подобно два пъти, и двата пъти поради подозрителен продавач поръчките ми бяха приключени от сайта със  статус "Closed" и ми върнаха парите след около 1-2 седмици, даже едната след няколко дни. Първо ми изпратиха имейл, че разследват продавачите, и след това ме уведомиха, че ще ми върнат парите от 3-10 работни дни. Даже за едната не бях сигурна, че са ми ги върнали, та добре че имам интернет банкиране и там всичко се пази, че за малко да побеснея и аз! Та провери си картата, може да са ти ги върнали и да не си разбрала  Hug

На статус пише Closed. Аз също съм с онлайн банкиране и съм сигурна, че не са ми възстановили парите. Много ми е криво. То не че са кой знае колко пари, но са си мои в края на краищата. Вече и не вярвам, че ще ми ги върнат...  smile3515

# 756
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604


  Основно вечер влизам,но изпуснах темата последните дни, ето и новата

Общи условия

Активация на акаунт