Вълци, вампири, ловци-мокри кокошки бродират! - тема 39

  • 28 064
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 219
Йо, кажи на баба ти, че ше се обичат младите накрая, ако много се притеснява.
Няма да го оженят!


Оф, сетих се - няма да се обичат. Всъщност ше се обичат, ама мацките ше пукнат и двете.

# 691
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз оспамих с книгите. Чете ми се нещо хубаво вампирско, ама той май няма. Прецених, че тук е по-добре да питам по темата отколкото в литературния, там ще питам като ми дойде музата за Книжарничката на острова или Парижкият апартамент.
Тук май не пишете много-много, повече мъже гледате. Напълнихте ми окото.

# 692
  • Мнения: 2 911
Баба ми гледа някакъф индийски и веднъж си говорим, тя гледа и поглеждам и аз. Сцена 1 - някакъв е в болница и трябва да му бият инжекция. Половин час, ама буквално, се дърпа и се прави на уплашен, а някаква мацка го успокоява. Сцена 2- на една врата звъни един, отваря една стара и боже - драматична музика от около 15 мин, в която се гледат в очите, а музиката свири ли, свири.
И не знам защо ви ги разправям тези неща, отивам си зяпам Константин.

Един индийски вчера гледах, девойка паднала в коридор, младеж надвесен над нея, вятър му духа перчема 10 мин. (нищо друго не се вее) После тоя занесе девойката на ръце в спалнята, тя се скри под едно одеало, него пак го духа вятър? Много забавно  Mr. Green

Ама това за мацките верно ли бе, Ване? Сега докато го търсих тоя го прочетох, що такава драма...

# 693
  • София
  • Мнения: 6 219
Тук май не пишете много-много, повече мъже гледате. Напълнихте ми окото.

Ъхъ!
Аз почнах Книжарничката вчера. След Крадеца на книги исках нещо без мъртъвци, а то... кво се оказа - мъртвец на 15-16та страница. Simple Smile))



Ама това за мацките верно ли бе, Ване? Сега докато го търсих тоя го прочетох, що такава драма...

Индийските са мега-тъпи! По-тъпи са от латинките, в които поне мъжовете са мускулести и голи през повечето време.
Съвсем вярно. Прецакана се чувствах и супер много се радвам, че го изгледах на вентилатор без да чакам сериите по БосфорТВ. И само като си помисля, че се вързах заради Юзгю Намал, която харесах тук http://www.imdb.com/title/tt0978649/?ref_=nv_sr_1

# 694
  • София
  • Мнения: 3 581
И такаааа... изчерпихме квотата за турските и индийски бози, да се върнем на темата.


Видяхте ли това? http://www.imdb.com/title/tt1740299/?=fn_al_tt_1

# 695
  • Мнения: 245
Тук май не пишете много-много, повече мъже гледате. Напълнихте ми окото.

Ъхъ!


И жени, и жени  Wink

# 696
  • София
  • Мнения: 6 219
Ооооо, пак труп!  newsm45

# 697
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
В какъв стил е тази книга? Една позната ми каза за нея, останах с впечатлението , че е романтична  Crazy

# 698
  • Мнения: 245
Ване, не рЕви, де!  Sad

Абе, аз казах ли ви, че преоткрих Джош Холоуей. Май не съм. Сега го зяпам по НТв.

# 699
  • София
  • Мнения: 6 219
В какъв стил е тази книга? Една позната ми каза за нея, останах с впечатлението , че е романтична  Crazy

Бозица е някаква.
Купих си я на Панаира на книгата, защото случайно се спрях на щанда на издателството и ми направиха страхотно представяне на книгите си. Търсех подарък за рожден ден и купих подаръка и нея, защото се колебаех. Снищи прелистих първите 30ина страници и ми допада. Има препратки към най-различни книги, защото главния герой е книжар и така... След Крадеца ми идва идеална.

Под бозица нямам предвид, че е лоша де.

# 700
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

Ко гледаш пак? Стана ми интересно като чух за трупове.  Mr. Green

# 701
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Може да я погледна, звучи ми идеална за плаж

# 702
  • София
  • Мнения: 3 581


Абе, аз казах ли ви, че преоткрих Джош Холоуей. Май не съм. Сега го зяпам по НТв.

Преди го откривахме с Бебето, ся съм сама на клона. hahaha

# 703
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884


Абе, аз казах ли ви, че преоткрих Джош Холоуей. Май не съм. Сега го зяпам по НТв.

Преди го откривахме с Бебето, ся съм сама на клона. hahaha

Аз ще заместя Беб. Crazy

# 704
  • София
  • Мнения: 6 219

Ко гледаш пак? Стана ми интересно като чух за трупове.  Mr. Green

Нищо не гледам. Работих тия дни. Нали четох Крадеца на книги, та още ми държи влага и го мисля. А преди това Синовете...


Може да я погледна, звучи ми идеална за плаж


Да, оставам с впечатлението, че повечето книги на Кръгозор са точно такива.

Общи условия

Активация на акаунт