Лидл ::47::

  • 80 105
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 068
Звънче, благодаря за новата тема.   bouquet
Благодаря и за рецептите в старата тема.
Зайко се пече и мирише много вкусно. Скъпия каза, че няма да вкуси - само той губи.
Днес на бул. Черни връх нямаше зайци. То и няма как да има - срока им е до 22.08.

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 482
Покрай вас ще извадя заека от предишна промоция от фризера. Хареса ми рецептата въпреки, че ми е малко "зимна".
Тези, които не са купили - ще пуснат пак. Напоследък пускат през 3-4 месеца.

# 17
  • Мнения: 22 867
Дайте отзиви за машата, че ѝ се чудя.
И аз съм в чудене за машата и дебна за отзиви  Peace

В предната темичка имаше добри отзиви. Ако ги намеря, ще добавя. Утре ще тичам за сивите дънки, когато ги пуснаха им се чудих, сега да видим дали ще има останали. Няма да са ми излишни. И тая рецепта за заека в сметана Heart Eyes.........сега и заек да търся, щото и зайците подминах, като бяха във фризера.Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 6 273
От новата брошура освен ориза Басмати харесах и момчешкия анцуг комплект. Ще се разходя да го видя и евентуално да взема на бъдещия първокласник.

И аз имама един зек във фризера, който не знаех как да сготвя. Ще пробвам рецептата, дано се хареса на домочадието.

# 19
  • Мнения: 1 330
На мен малко ми простееха детските дрешки( освен бодитата). Взех едно екипче, но впоследствие го върнах. Иначе като материя са хубави - дебелички, плътни. На малкия взех бодита(от 10лв) и чорапки.
       Ща чакам следващата партида детски дрешки.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 135
Благодарности за темата.
От новата  брошура, нищо не ми привлича вниманието.

# 21
  • Мнения: 137
Дънките много ли са впити по прасеца или поне са малко широкички?  Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 1 365
Еспадрили да сте виждали някъде в София Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 4 052
Не.

# 24
  • София
  • Мнения: 966
А дали има още от течното ОМО в Младост.

# 25
  • у дома
  • Мнения: 7 151
Еспадрили да сте виждали някъде в София Rolling Eyes
В Монтана има-инфо от днес,но нямаше големи номера и въобще голям избор...

# 26
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Да взема и аз да похваля Лидл - много зарибяващ магазин! В началото много го подценявахме, а напоследък само от там пазаруваме. Преди няколко седмици бях взела едно радио за кола, което после се оказа, че няма да ни свърши работа, а бях изхвърлила касовата бележка. В крайна сметка успяхме да го върнем и ни върнаха парите без проблеми - та, много са точни в това отношение.
Има много неща, които харесваме, но само някои, за които се сещам и наистина са се доказали: планинските маратонки, които пускат вече втори път - към 30тина лева. Батито (тинейджър на 14) ги носи почти нон стоп в топло и студено и още са здрави и читави
трикото за бебета - втори път купувам, но от първия (преди седмица) всичко е много качествено и върши работа
кекс с лимон (но напоследък рядко го намирам)
памперси Toujours - не са нещо особено, но са най-ефтиното, на което сме попадали и не са по-некачествени от Памперс или Пуфис например
Топинг за брускети със сушени домати  от италианската седмица - колко бурканчета сме изпразнили .....днес си взех червено Песто на Барила и също беше много добро.
и другото е от седмиците на страните, от където изкупуваме почти всичкия асортимент и е невъзможно да изброя какво ни е впечатлило. В обобщение според мен най-успешни са били германска, скандинавска, италианска до някъде гръцка и американска. Най-зле е била френската.
И да, винаги има с какво да ме изненада. Мъжът ми пък много се впечатлява от това, колко са коректни при изпизването на състав и грамаж на етикетите им - знаеш какво и за колко го купуваш като към това прибавим и лесното и безпроблемно връщане на стоки, а и промоциите им са наистина промоции - с чувствително намаление за добри продукти.

# 27
  • Мнения: 161
Дънките много ли са впити по прасеца или поне са малко широкички?  Tired
На мен не са ми впити много, даже е леко свободно, но е най-добре да ги пробваш. И аз мислех че ще са впити, но като ги пробвах много се харесах с тях, чак и два цвята си купих  Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Отзиви за машата: днес пратих майка да ми вземе. Рано сутринта имало бройки, но две отделни жени взели по две. Пробвахме я първо на дълга до кръста, буйна, жива и гъста коса - не става много лесно, позаплитаха се краищата, хем бяха намазани със специално oleo-neoleo, което с обикновена кръгла четка и сешоар почти не се случва. Но ми се струва, че изтървахме момента и косата доста поизсъхна сама. След това я пробвах аз - мека, малко над раменете и филирана коса - перфектно се справи четката. Приставките са й хубави, духа си топъл въздух, има чантичка с ципче, в коята се съхранява всичко. Отново тази марка техника изби рибата с цена, за такова добро качество.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 611
Съседката ми донесе на внучето си анцуг, суетшърт и други дрешки от белгийски Лидл преди месец. Всички неща е взела по 3-4 евро, не повече.  Изненада се, като видя, че са пуснали същите тук, но значително по-скъпи. Анцуг - тук - 15 лв, а там - 4 евро  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт