Черен списък на акушер-гинеколози Варна

  • 190 932
  • 331
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 13 979
Вив
съжалявам за случилото се с теб, кураж миличка.
Относно мнението ти подкепям го 100%, забелязвам тази тенденция с МД от доста време. Ще има отлива и от там. Така потребителя "наказва" по своему тези от които не е доволен.

да, защото търсенето на отговорност от българските лекари е мираж ooooh!


Мираж е за наше огромно съжаление.
Вив не мога никой да ти препоръчам от гинеколозите. Те всички са добри докато не се появи проблем. Стискам палци да се оправиш.
Дръж ни в течение.
Успех

# 121
  • Мнения: 73
ок Simple Smile само се моля всичко да се оправи ..и то колкото се може по - скоро

Ами до колкото си спомням имаше случай на починало момиче след цезарово в Майчин дом. Дали и въпросната лекарка не й беше замесено името ...незнам ..неискам да говоря така по неясна памет. Че те не успяват да се преборят с тях та какво остава за случай като моя.

Лекарите са като евреите - не се обичат мн мн помежду си ама стане ли проблем всички са сплотени и се защитават както могат...а иди докажи и имай свидетели за нещо случило се между теб лекаря и анестезиолога... а и в момента вниманието ми е насочено към възстановяване на здравето си  ooooh!
Просто "майчин дом" вече ще го заобикалям както дявол бяга от тамян

# 122
  • Мнения: 2 768
Отлив от МД определено има, поне между моите познати.

Аз сканирах снимката под която доцентката написа "Blight ovum" (кухо яйце). И неспециалист може да види, че плодния сак не е празен.
Въпросителният знак да не ви подвежда, беше абсолютно категорична, че няколко дена след прегледа й ще започна да кървя (в момента съм в средата на 4я месец)

ето я: http://etaiveta.multiply.com/photos/hi-res/120/11?xurl=http://et … /My_Baby_Boy%2311

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 22:53 от eta

# 123
  • Мнения: 1 572
Отлив от МД определено има, поне между моите познати.

Аз сканирах снимката под която доцентката написа "Blight ovum" (кухо яйце). И неспециалист може да види, че плодния сак не е празен.
Въпросителният знак да не ви подвежда, беше абсолютно категорична, че няколко дена след прегледа й ще започна да кърва (в момента съм в средата на 4я месец)

ето я: http://etaiveta.multiply.com/photos/hi-res/120/11?xurl=http://et … /My_Baby_Boy%2311
Направо изтръпнах , не за друго ами защото точно там и на мен преди 2 години ми казаха че си въобразявам че съм бременна и ми изписаха хормони да ми предизвикат цикъла , добре че не ги пих защото сега нямаше да тичам след един здрав юнак на 1 г и 5месеца , ами щях да се чудя защо не мога да забременея  ooooh!
Нямам думи
Ета лека бременност  Hug

# 124
  • Мнения: 335
Отлив от МД определено има, поне между моите познати.

Аз сканирах снимката под която доцентката написа "Blight ovum" (кухо яйце). И неспециалист може да види, че плодния сак не е празен.
Въпросителният знак да не ви подвежда, беше абсолютно категорична, че няколко дена след прегледа й ще започна да кървя (в момента съм в средата на 4я месец)

ето я: http://etaiveta.multiply.com/photos/hi-res/120/11?xurl=http://et … /My_Baby_Boy%2311

Потресаваща история.
Лека бременост и от мен!  Hug

# 125
  • Мнения: 898
Отлив от МД определено има, поне между моите познати.

Аз сканирах снимката под която доцентката написа "Blight ovum" (кухо яйце). И неспециалист може да види, че плодния сак не е празен.
Въпросителният знак да не ви подвежда, беше абсолютно категорична, че няколко дена след прегледа й ще започна да кървя (в момента съм в средата на 4я месец)

ето я: http://etaiveta.multiply.com/photos/hi-res/120/11?xurl=http://et … /My_Baby_Boy%2311

А коя е доцентката????

# 126
  • Мнения: 2 768


доц.Янева, за която е писала и zuerich по-нагоре.


Благодаря за милите пожелания! Simple Smile

# 127
  • Мнения: 13 979
Eta миличка лека бременност
дано всичко мине по мед и масло.
А на доц. Янева и е мястото в черния списък. Лекарите за забравили какво е човещина.

# 128
  • Мнения: 2 259
Eta миличка лека бременност
дано всичко мине по мед и масло.
А на доц. Янева и е мястото в черния списък. Лекарите за забравили какво е човещина.
То нейното вече е и от годините.
Време е да се спре.
На времето наистина е била много кадърна и е помогнала  на много хора,но медицината се развива,а тя вече не.

# 129
  • Мнения: 13 979
Eta миличка лека бременност
дано всичко мине по мед и масло.
А на доц. Янева и е мястото в черния списък. Лекарите за забравили какво е човещина.
То нейното вече е и от годините.
Време е да се спре.
На времето наистина е била много кадърна и е помогнала  на много хора,но медицината се развива,а тя вече не.



Вали
нима учителя не трупа опит със стаж, нима инженера става по лош с годините, примери около нас бол - всяко нещо се подобрява с времето...
Не мога да си отговоря защо само при лекарите с времето човешкия образ започва да се загубва. Дали просто привикват с човешката мъка, болка и тя  не ги трогва - необяснимо е това...

# 130
  • Мнения: 2 768
Най-малко абсурдно е да се поставя категорична диагноза в такъв малък срок на бременността (6г.с.)

Ако не бях се запънала, че ще чакам други симптоми и междувременно не бях потърсила второ мнение ...
Въпреки, че думите й бяха "Абе както искаш, чакай си, но бременноста е куха, имам добър апарат и съм на 100% сигурна, че няма ембрион. Другата седмица най-късно трябва да те изчистя."

# 131
  • Мнения: 13 979
И как може така категорично да определи и заяви мнението си като миродавно, та тя не ти е лекуващ лекар от години, нито е наясно с предисториятя нито с овулацията ти, нито с индивидуалните особенности ... ами остави малко възможност за грешка пък, все пак си лекар. Мен до 12 седмица все ме оглеждаха с надеждата че кухото яйце няма да се окаже кухо...

# 132
  • Мнения: 2 259
Лично на мен ми каза ,че нямам яйчник.
А имах правена операция 3 месеца по-рано за фенестрация и знам ,че си имам два.
 Shocked Shocked Shocked
В този момент стария Корновски и вика :
"Ей там горе е ".
А тя :
"А да бе.Тук си е".
Вярно е ,че с опит и години се задобрява.Но медицината търпи много буйно развитие ,а лекари от Варна са малко ,които работят по въпроса.

# 133
С моя опит на 33г. жена родена в Варна,майка на две деца бих искала и аз да споделя моето мнение за няколко гинеколози.В доста от историите виждам свои преживявания и това именно ме амбицира и аз да пиша.Перипетиите ми започнаха преди 6г.,когато на 10.01.2003г.имах кървене, а бях бременна в 5г.с.С направление от личния лекар обезпокоена отивам при др.Валентин Марков,който без вътрешен видиозон установявя кухо яйце и ми казва ти си млада пак ще имаш деца,този плод е мъртъв.Пише ми документ за хоспитализация и ми казва,че трябва да си избера болница(не че и при него не можело да легна,но леглодена му бил 50 и няколко лв. не помня точно)и да постъпя възможно най-бързо да не ми се случило нещо всеки момент.При тези думи аз едва намирам сили да го питам колко % е сигурен и оттам идва и най-голямата му грешка,като ми отговаря-90%.Документите му още ги пазя,добре,че не легнах при него да ми прави аборт,по скоро бих му отишла на гости заедно с 6г. си син.Съгласна съм,че стават грешки,но как може като не си сигурен да казваш на човека 90%.Ако е в чужбина с тези документи може да го осъдиш за психологическа травма.Може да има и доволни от него,но това е самата истина.

# 134
  • Мнения: 16
Момичета,моето мнение,че не трябва да се залага само на големите светила,защото като млади специалисти може би са се старали да се докажат,после с годините им писва и мислят само за пари,а не да ти помогнат.Типичен пример е известното светило др.Яков от майчин дом(дъртия).Отивам да говоря с него за стволови клетки защото е представител на CREWSAVE за Варна,ми той се нагушил вече,мързи го да говори,никакво отношение,просто не иска да ти вземе парите.За моя досегашен опит с гинеколозите от Варна(вчера писах,че съм майка на две деца),всички като се наядат стават такива.Има някой изкл.и за мен те са:на първо място човека,който изроди и двете ми деца,дори и стволови клетки ми взема ДР.АЛФРЕД ЯКУБ от окръжна,имам много добри впечатления и от ДР.ТАНЕВ от АГ.В момента посещавам ДР.СИЛВИЯ ИВАНОВА от АГ и съм много доволна-специалист е,делова,много добре обяснява,смятам да си ходя само при нея вече на профилактични. 

Общи условия

Активация на акаунт