Черен списък на акушер-гинеколози Варна

  • 189 385
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
искам да изкажа и моето неодобрение от работата на Д-р Давидков. наложи ми се да отида при него.без никой да ми го е препоръчвал. Но когато отидох останах разочарована.Първо чи има деление на пациенти с направление и без направление. Второ неговата потребителска такса е 2,00 лв. при положение че навсякъде по нормативни документи тя е 1,60. но не в това ми е думата. Очаквах внимание и разбиране, а срещнах една суперлатива от негова страна. колко е велик и каква добра тенхника има но трябва да си платя и това направление което му нося не струва нищо. В крайна сметка аз отидох на преглед, а си тръгнах непрегледана, защото не му платих 15,00 лв. а бях с направление.кажете ми това хуманно ли е за Доктор, който е положил Хипократова клетва. или те са решили да забогатяват на нещастието и бедата на другите.

# 16
искам да изкажа и моето неодобрение от работата на Д-р Давидков. наложи ми се да отида при него.без никой да ми го е препоръчвал. Но когато отидох останах разочарована.Първо чи има деление на пациенти с направление и без направление. Второ неговата потребителска такса е 2,00 лв. при положение че навсякъде по нормативни документи тя е 1,60. но не в това ми е думата. Очаквах внимание и разбиране, а срещнах една суперлатива от негова страна. колко е велик и каква добра тенхника има но трябва да си платя и това направление което му нося не струва нищо. В крайна сметка аз отидох на преглед, а си тръгнах непрегледана, защото не му платих 15,00 лв. а бях с направление.кажете ми това хуманно ли е за Доктор, който е положил Хипократова клетва. или те са решили да забогатяват на нещастието и бедата на другите.
    newsm78 newsm78 newsm78 До колкото знам - не работи със здравната каса. И прегледа му е 50 лева. newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 3 010
Аз да споделя за Д-р Антонина Радева от Окръжна болница. С две думи-нямам думи! Единственото нещо, което тази жена знае да те успокоява, че си добре и да предписва лекарства "просто, за да сме спокойни" за по около 200-300лв и това на всеки следващ профилактичен преглед, без изследвания, без поставена диагноза, проста "за да е спокойна". Изводите оставям на вас!

 smile3512 newsm61

# 18
  • Мнения: 2 784
Доктор Градинаров за мен е най-безочливият, безхаберен и алчен доктор. Писала съм за него достатъчно, ако някой пробва с търсачката-90% от плюнките са мои.  Twisted Evil

# 19
Аз да споделя за Д-р Антонина Радева от Окръжна болница. С две думи-нямам думи! Единственото нещо, което тази жена знае да те успокоява, че си добре и да предписва лекарства "просто, за да сме спокойни" за по около 200-300лв и това на всеки следващ профилактичен преглед, без изследвания, без поставена диагноза, проста "за да е спокойна". Изводите оставям на вас!

Здравейте и от мен!!!
И аз искам да споделя за д-р Радева че е изключителен "специалист"
без нито едно готово изседване ми постави диагноза рак на шийката на матката,за една седмица щях да се побъркам,защото й повярвах,но благодарение на вас вече съм спокойна а й се оказа че всичко ми е ок!!!
НА КИЛОМЕТРИ ОТ НЕЯ!!!!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз да споделя за Д-р Антонина Радева от Окръжна болница. С две думи-нямам думи! Единственото нещо, което тази жена знае да те успокоява, че си добре и да предписва лекарства "просто, за да сме спокойни" за по около 200-300лв и това на всеки следващ профилактичен преглед, без изследвания, без поставена диагноза, проста "за да е спокойна". Изводите оставям на вас!
И аз съм крайно недоволна от въпросната "лекарка". Преди 6 години неориентирана и малка отидох при нея за профилактичен преглед. И познайте - раничка и се налагало спешно криодиструкция в частния кабинет, в който работеше. И аз отидох следобяда на въпросната процедура(което си е моя грешка  Embarassed), естествено платих си. Направо още като се сетя ме е яд на мене си основно. Но ТАЗИ "ЛЕКАРКА" - ДАЛЕЧ ОТ НЕЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Друг е въпроса по колко време съм чакала пред кабинета и, и колко пъти съм пила безсмислено лекарства, че да сме спокойни. Никакви изследвания не ми е пускала. Много е добра в ясновидството  smile3515.

# 21
  • Мнения: 817
И аз да се запиша.Този Градинаров и да е последния д-р на земята ще се оставя на майката природа и няма да отида при него.Бях в кабинета му в (вярно в много ранна бременност)и тои ми каза ,че това било кухо яйце и изобщо не е бременност и да отида в петък(тогава беше понеделник или вторник newsm78)да ме изчисти.Когато го попитах дали е сигурен той каза ДА.Да не ви казвам какво изживях newsm11.Аз естествено потърсих и друго мнение и след около 10 дена се видя и сърчицето на бебо.Сега съм в седмия месец......
Момичета не ходете при него!!!Абсолютен некадърник е!!!
И при Давидков съм ходила.Ако го слушаш е най-великия.Аз ходих заради 3Д.Каза ми доста неща за бебо,които на 2Д не се виждат така.Надявам се това което ми е казал да е правилно

# 22
  • Мнения: 108
Аз на няколко места вече съм споделяла за д-р Чернева. Много внимавайте с тази жена (аз не смея да я нарека лекар).

# 23
  • Мнения: 1 640
Въздържах се досега, но ще ви разкажа какД-Р ЧОЛАКОВ от АГ-Варна преди 3 год. ми внуши,че не съм бременна.Личната ми лекарка ме праща по спешност/ заради кървене във втория мес./ в консулт.център към Аг-то.Нося и направление за хоспитализация,ако се наложи да лежа за задържане.На смяна се случва ЧОЛАКОВ/около 50 год./.Преглежда ме на ехографа и заявява убедено,че МАТКАТА МИ Е ПРАЗНА,т.е.нямало никакво бебе.Сестрата пък ми обяснява,че имало случай на пациентка,която идва да ражда в 9 месец,имала дори голям корем  и се оказало,че въобще не била бременна,а само си внушавала.С гол. си желание за дете тя си развила симптоми на истинска бременност и накрая,въпреки гол. корем,нямало бебе!С др. думи казано-убедиха ме ,че си внушавам,че съм бременна.Излязох от там като попарена,бях засрамена-нали вече много роднини и колеги знаеха и се радваха за моята бременност!Почнах отново да пуша и ревах дълго.След няколко часа се поокопитих и отидох на частно при д-р САВУЛЕВА И ПРИ Д-Р ТАНЕВ.И двамата ме успокоиха,че има бременност в матката ми-8-9 гест.седмица!Можех наистина от притеснение и стрес да загубя бебето,нали и кървях.
До ден днешен се чудя как завършил и практикувал  поне 20 г. гинеколог може да не види брем-ст на 2 мес./почти на 3 мес/.Д-р Савулева не се изненада от грешката на колегата си,предположи , че е бил ПИЯН по време на прегледа.Д-р Танев не коментира колегата си от АГ-то,но и той сякаш не беше изненадан.Е,добре,защо го държат този "лекар" на работа?!Нали всички го виждат колко му е компетентността!
И моля ви ,не си мислете че си съчинявам истории,гореизложенното-колкото и невероятно,ми се случи!Сега детето ми е на 2г.4м.

# 24
  • Мнения: 4 593
и аз дълго се въздържах , но ако мога да предпазя поне 1 майка това ми стига
слагам в черния списък  д-р даниела  станева - майчин дом варна , която извади преждивременно с планово секцио моето бебе
симптомите че детето е недоносено се появиха още с раждането , и продължават да се откриват здравословни проблеми за които лекарите казват че са характерни за недоносените бебета

# 25
  • Мнения: 1 353
Аз също подкрепям lili77 за Даниела Станева.На мен ми изтъкна неособено важни причини(че съм ниска и дебела)и ,че не мога да родя нормално а трябва секцио защото и бебето било много голямо
.Термина ми беше 29.07.05 родих 04.08.05 а тя искаше да прави секциотоблизо месец преди тази дата.Малката се роди 3750.Не ми се мисли ако се бях съглазила да ми направи секцио с един месец по рано #Cussing out #Cussing out #Cussing out Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 5 500
И аз да сложа в тоя списък Д-р Жоро Георгиев от АГ-Варна. Да, да, онзи същия с катинарчето!
В 7 г.с. видя Макс като закърнял ембрион, каза ми, че ако не съм имала кървене, щяла съм да почна! И бил той станал ембрион, ама спрял да се развива и започнал да се нащърбва от едната страна! Цитирам ви точните му думи!
Ами закърнелия ми ембрион е в долната лентичка и вече на 4 месеца да е жив и здрав! Мисля си, да отида да му го покажа на д-р Георгиев!!!

# 27
Ако може и аз да кажа мнение, защото след като изчетох темата вече ми е ясно, че съм преценила правилно лекарите, които се наложи да сменям. Това са Радева и Станева. Радева още след първия преглед на мен също ми даде 2 рецепти за около 200 лева преди още да ми излезе резултата от цитонамазката. Лекарствата бяха не само за мен, но и за мъжа ми. След като казах че повече от година бебе няма. Думите й бяха същите :'' За да сме спокойни, че всичко ще стане, пийте ги и всичко ще е наред''  Joy Joy Joy Сега ми е смешно, но тогава така се бях луднала, че вместо да помисля как така рещи че трябва да пия всичките тези антибиотици без да е видяла резултата от изследванията, накупих всичките неща  Joy След като се прибрах  и ми светна какво е станало единствено отидох да си взема резултата от цитото и до там. Попитах я не трябва ли преди това да пуснем една микробиология (бях започнала да чета по темата из интернет), че тогава да пия антибиотиците, нали трябва да знаем какво лекуваме. Тя ми се сопна:''Какво съм разбирала аз, когато тя решила - тогава''.  След това се натресох на Станева в Майчин дом. Ако бях останала там още щеше да ме върти с фоликулометрии и микробиологии. Иначе и  двете са много приказливи и мили, НО.....  Joy
Аз не обичам да пиша за такива неща, защото малко излиза като измислена работа, само и само на наклепеш някой, но след като не съм еденичен случай, мисля че е добре да се каже, за да се предпазят по някакъв начин други момичета от излишно хабене на нерви и пари. Още си пазя двете рецепти за спомен  Joy, а и лекарствата така си стоят  Joy
Приятен ден, момичета и много късмет!   bouquet
Поздрави: Вени

# 28
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
И аз съм против д-р Георгиев от АГ-то .Заради него родих мъртво дете.Бебето ми е било напълно здраво без никакви малформации и напълно доносено,Просто ****** е криел че имало проблем с плацентата.И не му се е занимавало с мене.През цялата ми бременност ми повтаряше че дъщеря му имала ропжден ден на 8-ми декември и дано не съм тръгнела да раждам тогава или покрай тази дата,С две думи какъв е извода----не достатъчно обърнато внимание.
А уж много го хвалят-само пари иска да вземе тоя ******* #2gunfire #Cussing out #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 13:56 от Дивиана

# 29
  • Мнения: 5 500
Забравих да кажа, че Д-р Георгиев ме викаше на следващия ден в АГ-то да ми направи кюртаж, като не искаше пари за себе си, а само 10 лв за анестезиолога. Като си помисля в състоянието, в което бях тогава, ако се бях хванала...

Общи условия

Активация на акаунт