Бременна и пътуване с кола

  • 3 781
  • 24
  •   2
Отговори
# 15
Татяна,
за съжаление и аз не изключвам варианта да ми стане зле,въпреки предпазните мерки които ще взема и въпреки желанието ми за пътешествие и оптимизма ми  Simple Smile
Просто адски ми се ходи до БГ и въобще ми се пътува нанякаде и ще бъда мнооого разочарована ако не го направя Cry
За това и чета тази тема за да видя опита на други и да се подготвя предварително за някои неща.

# 16
  • Мнения: 7 605
Раzбирам те, Ноа  Sad  А със самолет не можеШ ли да пътуваШ? Аz така направих, пак между Франция и Германия, няма директни полети между съответните градове и пак се иzморих, но по скоро zаЩото на отиване иzлитахме в 6 4аса сутринта  Crazy  и беШе лудница, то4но преди Коледните праzници, а на връЩане бях сама, поради снега си иzпуснах втория полет, трябваШе да ми уредят друг полет та пътувах по късно, после багажите ми бяха иzгубени, а бе пълна програма  Wink  Но въпреки приклю4ениета беШе по добре отколкото с кола  Wink

# 17
Големи премеждия си имала Wink
Ами аз по принцип си пътувам със самолет,но това ми коства много стрес + психически и физически дискомфорт Sad Поради силен страх от летене по време на полета ми става и много зле-гади ми се,главоболие,вися в тоалетната....абе ужас,изтърпявам го ама с мнооого нерви.С кола,влак или дори автобус нямам никакви проблеми. Та ето затова искам с кола и естествено искам да пообиколя Унгария и евент.Австрия Wink
Иначе ако имаш някакви tips за пътуването-сподели!Напр.какво е добре да си взема за из път,лекарства някакви и ваобще ей такива неща.Ще ми бъде от полза ако тръгна  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 222
Noah, и аз като теб имам огромното желание да си отида до бг, тук ве4е се побърквам и искам да видя майка ми колкото и детско да зву4и Embarassed.А дори и аз да не трагна мъжът ми 6те си ходи и аз оставам съвсем сама и 6те се побъркам изцяло, ноември месец бях сама за 1 седмица и 6тях да лудна , добре 4е бе6е сестра ми да ми дойде на гости, ама сега и тя е в бг...
За лекарствата аз 6те пия магнезий и 6те си взема съ6то но6па, за всеки слу4ай, една възглавница под дупето и това е ние сме до бг за около 12-15 4аса ъависи от карането и колко 4ести са ни по4ивките.

# 19
  • Мнения: 293
bebence,
според мен няма от какво да се притесняваш. Аз си спомням цяла бременност не се спрях. Та къде ли не пътувахме, та къде ли не ходихме.

# 20
  • Мнения: 7 605
Ноа,

ако реШиШ да пътуваШ с кола, продават едни колани zа бременни, като тоzи   според мен няма да е zле да си го купиШ.

Ако пък реШиШ да пътуваШ със самолет (което, както виждам, съЩо не е идеален вариант zа теб  Sad  ) вzеми си от аптеката едни гривни против пътни4еската болест, те са като акупресура (така ли се каzва?  newsm78 ) и zа това не вредят нито на теб, нито на мъни4кото. Да ли оба4е помагат, е друг въпрос  Confused  Успех  Peace

# 21
  • Мнения: 7 803
 bebence все пак си лежа в болница с кървене помисли добре преди да тръгнеш
успех  Hug

# 22
Bebence,
пожелавам ти безпроблемно и приятно пътуване! Като се прибереш непременно разкажи как е минало.Ще чакам  Wink

# 23
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Зависи кои как се чувства. Аз в 30-та седмица ходих на ски в Анодра (2 часа полет + 4 часа трансфер от летището с автобус в планински чукари.Е,нищо не ми стана...

# 24
  • Мнения: 159
Здравейте,
да попитам и за моя случай. В 27седмица съм  /7 месец/ и трябва да ходя в командировка до София. Това са близо 1000 километра отиване и връщане по нашите разбити пътища. По принцип се чуствам добре, но незнам, дали не е рисковано. До 4 месец от бременността доста пътувах до Русе и София, но сега се чудя, дали няма да има проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт