Отговори
# 45
  • Мнения: 30 820
здравейте, тук съм, ура......нямам представа как и защо и за какво, после ще пиша, довечера, благодаря ви за всичко, до после
Hug Hug Hug Party Party Party

# 46
  • Мнения: 18 785
Павлинче  Hug

# 47
  • Мнения: 27 577
 Павлинка Hug  радвам се че  си тук

# 48
  • Мнения: 5 109
здравейте, тук съм, ура......нямам представа как и защо и за какво, после ще пиша, довечера, благодаря ви за всичко, до после

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 49
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Ирче, страхотни фемирски колажи и олд скуул комикси!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мерсаж за новата темичка!      bouquet     



Павлинка се е появила, слава богу!  Praynig Hands Thumbsup

# 50
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей ме пак... Laughing

Скрит текст:
Майкоооууу, толко е жега, че и на басейн не се седи... Crazy Crazy Crazy
Прибрах сЪ в стаята си, ся се къпем и бегам да плюскам, че след малко ше извием кат вълк на луна... Mr. Green

Ся да помучим... Mr. Green
Кат стоваряме багажа и съм прибрала ключовете от колата...ама не помним къде ooooh!
И следобед ми трябваше нещо и Радина кат кай...нема ги...я така... Shocked Shocked Shocked
Викам как ма...излизам от басейна, качвам се и ги нема... Crazy
Изровихме и двете стаи...нема и нема...никъде...леле, викам край...ся не мой подместим МеритУ ooooh! ooooh! ooooh!
Останахме си тукя....и Трайков се качва в стаята и вика...виж в задния джоб на лаптопа...и те там...а, аз патката кат съм прибирала папката с резервации, застраховки, и тн...съм ги пъхнала там и хал хабер си немам... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Да обобщя...мноооу съм проста Crossing Arms
Дъще, чичек... Flowers Bouquet lovekiss

# 51
  • Мнения: 18 785
ти кво саЛ едната си ли щерка зачиташ   Crossing Arms  ooooh!

# 52
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ти кво саЛ едната си ли щерка зачиташ   Crossing Arms  ooooh!


Нали те поздравих ма... Mr. Green още на обед...ей пак... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 53
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 428
http://instagram.com/p/sAWLH3jecf/

Чачи се люсна и той...ама не кофа а... ще ми се поливат другите с разни вазички tooth


ПП ЗизинЯ Hug  снимаш ли, снимаш ли .....

# 54
# 55
  • Мнения: 18 785
ти кво саЛ едната си ли щерка зачиташ   Crossing Arms  ooooh!


Нали те поздравих ма... Mr. Green още на обед...ей пак... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug



все едно не си  Mr. Green  Hug Hug обичам да ме поздравяват ..по 2 пъти  Mr. Green  Hug Hug

Белче бържи звънкай на 112 ще се гътне половината кокошарник  Joy Joy Joy

# 56
# 57
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
http://instagram.com/p/sAWLH3jecf/

Чачи се люсна и той...ама не кофа а... ще ми се поливат другите с разни вазички tooth


ПП ЗизинЯ Hug  снимаш ли, снимаш ли .....
Браво на Чачо...ей така се прай, ане кат Киво с вазата Peace

Снимам..даже и Трайков се заля, ама с душ, че не мой ме разберат тука за кво ми е кофа...мноу са прости...персонала хал-хабер  си нема кво е Ледена кофа...и сал мигат ... ooooh!

# 58
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Моля горещо да се въздържате от квалификации за съседния двор. Peace
Админа ме предупреди преди малко за мой пост писан по-рано този ден и  смятам да се съобразя с предупреждението.
Оставете ги, че ще има последствия накрая. Peace

# 59
  • Мнения: 16 938
Браво на Ча взел е да си връща към старото. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт