Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и екранни партньори~ Нови проекти на Еркан ~94

  • 32 434
  • 736
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 044
            Краличке, любима, чета те и ми е много интересно.

            Аз това видео съм го гледала, благодарение на вас.  Мисля си, че Айча също беше там на една голяма маса бяха, да не греша. Когато тя каза, че Еркан много й е помагал при снимките.
         
            Знаеш ли, аз сега гледам Бахарата по една сръбска телевизия, само, че субтритите са на сръбски, а  говора е техния, оригиналния.  Не мога много бързо да чета на сръбски, но пък нали си го знам наизуст.

             Честно казано - много си разтоварвам и се радвам като дете на този  филм.

# 301
  • Мнения: 7 044
Погледни колко е часа?
 И вместо да отида да се изкъпя и да лягам, аз стоя тук, защото тук е мястото за развлечение и ми е толкова хубаво, а  съм толкова изморена.

# 302
  • Мнения: 7 044



Това пък ми е сладкото от небелените сини сливи, но аз ги срязах на половинки, после, след като ги изчистих от костилките ги сложих 2 часа във варева вода, за да станат твърди и като ги сварих си останаха така на половинки, а тези са размазани.

Но...вие си ги представяйте.

Моля...с удоволствие ви каня да се почерпите от  моето сладко.
 
Да ви е сладко.



# 303
  • Мнения: 7 044
     Слънце, аз наистина ще отивам да се къпя. Много ми е приятно да си "бъбрим", но много се изморих.

     всичко  хубаво!!!  Целувки!!!....

# 304
  • Мнения: 4 381


Лека, Сиси...много е вкусно сладкото...почерпих се  Heart Eyes..до утре! Hug

# 305
  • Мнения: 7 044


Добро утро и от мен.  Приятен ден и много емоции.

Днес продължавам в същия дух.

Искам на всички да ни е хубав деня, да сме здрави и усмихнати.

Ани, прости ми, как е котьо?

# 306
  • Мнения: 36 794
Добро утро  Coffee Coffee
Прекрасна неделя с много положителни емоции
Момичета и този месец си отиде....От утре ще очакваме новини за новия сериал....да научим поне името и актьорския състав....Еркан беше казал, че това ще стане в началото на септември, но не утре....Така, че трениравката с търпението продължава.....
От два часа съм седнала пред компа, но един задграничен разговор по скайпа провали намерението ми, първа да ви кажа добро утро, но пък разговора беше много приятен.....



До по-късно.....

# 307
  • Мнения: 41 937
Добро утро! Hug   food010  bouquet

Сиси Hug много сладко правиш,като имаш много внуци! Laughing

Кралице Hug за поясненията и колажите! Hug

Ани Hug от утре има''р'' в месеца и времето ще захладнее! Ще търсим слънцето! Laughing

Дано започнат  работа по сериала Еркан и др. избрани актьори!Чакаме инфо! Peace



Приятен неделен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 308
# 309
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug



Днес малко закъснях с поздрава, но... не пропускам  Simple Smile

Скрит текст:
Трябваше да свърша нещо и то, въпреки главоболието  Mr. Green, което ме мъчи, та използвах сутрешните по-хладни часове. Но... вече съм си у дома и ще... почивам - нали е неделя  Simple Smile

Ани  Hug случва се да закъснеем с появата си тук  Wink, а когато имаме приятна причина затова...  Peace

Сиси  Hug браво на теб  smile3501, цяла консервна фабрика си била  Simple Smile

Кралице, Злати  Hug

# 310
  • Мнения: 36 794
Ей много ангажирана жена станах днес  Grinning Grinning Grinning
Сега се завърнах и първо ще ви изчета.....
Видях сладкото на Сиси и така ми се дояде....но нали не мога да хапвам нищо синьо....та мога да си позволя само от сладко...от белените сливи -една слива - не Кюстендилска, а Троянска  Naughty Grinning

Кралице благодаря за превода на видеото - чара на Еркан е в прошарените коси, още когато го видях се влюбих в този му чар....
На актьорите понякога им се налага, да се правят на кукундели, но до сега на Еркан не му се е налагало - да бъде например рус....Не знам, сигурно бих свикнала, както с рунтавия му мустак в Ойлето, но предпочитам да го гледам като в Сон бахар и Дила ханъм - да мечтая като за Юмер Асланбаш ....няма как да стане....все пак годините слагат своя отпечатък върху всички....

Злати - така е мила, ще търсим слънцето, но ще трябва да почакаме до на пролет.....
А за сериала...любопитна съм за останалите актьори.....за името, може би не чак толкова, като знаем какъв ще бъде сюжета.....

Цвети - дано вече да ти е минало главоболието, че лоша работа е....Нищо не ти свети да правиш.....

Хубав следобяд момичета  Hug



Кралице, казваш, че в хабера не пише, че Хатиджето ще играе заедно с Бурак, но на мен много ми се иска....

Снимката на Хатидже на колажа е нова, до сега не съм я виждала.....



Последна редакция: нд, 31 авг 2014, 14:14 от MAMA-AN

# 311
# 312
  • Мнения: 36 794


канал Star TV сезон 2014-2015

# 313
  • Мнения: 36 794
Star TV'de Yeni Sezonda Hangi Diziler Devam Edecek?, Yeni Başlayacak Diziler Hangileri?



видео тук


Star TV yeni yayın dönemine de iddialı yapımlarla giriyor. Star TV yeni sezon tanıtım filmi resmi siteden yayınlandı. İşte Star TV'nin 2014 yeni sezon dizileri...

# 314

Общи условия

Активация на акаунт