Сполучливи имитации на маркови парфюми - 5

  • 135 644
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Дъщеря ми има едни на ФМ, ей.....адски траен.
Имате ли линк с техните имитации?

Нейният е от серията с феромоните, дали и другите са така трайни?

ФМ Груп е на принципа на Ейвън и Орифлейм, т.е. с каталози и мостри.
Аз имах 2 имитации - Еуфорията на К. Клейн и на Ескада Signature. Вторият и в оригинал е доста лек, затова не го харесах и майка ми изпръска. Еуфорорията обаче мирише страшно. Майка се пръска сутрин в 7 преди да тръгне за работа и вечерта в 8 като се прибера се усеща още. Shocked
Поръчвали са ми Ябълката на Дона Карън, много сполучлива и шлейфова е тя.
Аз имам от детските плодовите - Круша и Манго, имах и Малината преди, както и един ягодов във флакон от 20 мл и те бяха ужасно наситени.

# 676
  • София
  • Мнения: 4 485
Дъщеря ми има едни на ФМ, ей.....адски траен.
Имате ли линк с техните имитации?

Нейният е от серията с феромоните, дали и другите са така трайни?
raja_nikol, преди няколко години имах три техни парфюма без феромони. Единият беше Еуфория на К. Клайн, другият на Парис Хилтън и третият не си спомням имитация на кой беше.  Embarassed Спомням си, че имаше много лек аромат на ягоди. И трите бяха много трайни, особено този на Парис Хилтън - нямаше измирисване.  Mr. Green
Наскоро търсих актуален списък, но не успях да намеря. Ако някой друг може да помогне по този въпрос.  Hug

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 17:25 от magicjo

# 677
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Дъщеря ми има едни на ФМ, ей.....адски траен.
Имате ли линк с техните имитации?

Нейният е от серията с феромоните, дали и другите са така трайни?
raja_nikol, преди няколко години имах три техни парфюма без феромони. Единият беше Еуфория на К. Клайн, другият на Парис Хилтън и третият не си спомням имитация на кой беше.  Embarassed Спомням си, че имаше много лек аромат на ягоди. И трите бяха много трайни, особено този на Парис Хилтън - нямаше измирисване.  Mr. Green
Наскоро търсих актуален списък, но не успях да намеря. Ако някой друг може да помогне по този въпрос.  Hug

Тук провери ли?
http://fmgroup.bg/index.php?dzid=57&did=250

# 678
  • София
  • Мнения: 4 485
Аз проверих, но списък не открих. Просто ароматите са описани - лек, свеж, цитрусов и т.н. Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз проверих, но списък не открих. Просто ароматите са описани - лек, свеж, цитрусов и т.н. Simple Smile
И аз така, никъде не пише кой аромат се имитира.

# 680
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Понеже си пазя флакона и кутията от К.Клейн - номер 171 е, написах в гуугъл и гледам сега този сайт. В настоящия каталог обаче доста от номерата сякаш ги няма. Според мен представителите имат актуални списъци. Peace

http://fmparfumi.weebly.com/104410721084108910821080-10871072108 … 110210841080.html

Имам позната, която се занимаваше преди време с поръчки от ФМ. Ще я питам дали може да намери. Peace

# 681
  • Мнения: 18 051
Мерси, Ивче   bouquet
На мен по ми допадат от Рефан май

# 682
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Мерси, Ивче   bouquet
На мен по ми допадат от Рефан май

Няма я онази спиртна нотка в началото сякаш и са по пипнати, но може и на мен така да ми се струва. Имат хубави неща, предполагам и Луксозните издания са добри, но при цена 50-60 лв не бих пробвала.
Ето и фейсбук страницата им, точно за 171 са писали, че е много търсен. Crazy
https://www.facebook.com/pages/FM-GROUP/148988621923197

Edit: Това не е официалната страница, а тази мисля
https://www.facebook.com/IziCreditNoviIskar?fref=ts

Намерих и списък
http://fm-parfumi.alle.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D … %D0%BB%D0%B8hbpx/

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 20:29 от iv4enceto_91

# 683
  • София
  • Мнения: 4 485
Ивче, благодаря.   bouquet
Като разгледах списъка се сетих, че имах и CHANEL - Coco Madmoiselle, също много траен и много добра имитация на оригинала.

# 684
  • Мнения: 202
Едно ново-старо питане-Hypnotic Poison-Dior-къде сред имитациите да погледна-предполагам доста от тях имат, но коя е най ooooh! Whistling newsm78 newsm78 newsm78  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 685
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Според мен на Сансиро най-много се доближава до оригинала.

# 686
  • Мнения: 813
Едно ново-старо питане-Hypnotic Poison-Dior-къде сред имитациите да погледна-предполагам доста от тях имат, но коя е най ooooh! Whistling newsm78 newsm78 newsm78  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Понеже хич не харесвам оригинала  като подуших този на Сан Сиро не ми хареса по същия начин Simple Smileмного докаран ми се видя. Може и на Баргело да потърсиш за тест. Не съм го пробвала , но ако съдя по Среднощната отрова може би и този е сполучлив. Абе твоя нос трябва да каже PeaceПредполагам D&P също го имат.

# 687
  • BG-DE
  • Мнения: 5 115
Много ви моля, помагайте, мъжът на братовчедка ми утре си заминава ( не живеят в Б-я) и тя иска по него да и пратя някоя имитация на Ла ви е бел, а аз съм с жестока хрема и не бих могла да преценя. Според вас коя е най-сполучливата, на Заг, на Рефан или някоя друга  newsm78

# 688
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Много ви моля, помагайте, мъжът на братовчедка ми утре си заминава ( не живеят в Б-я) и тя иска по него да и пратя някоя имитация на Ла ви е бел, а аз съм с жестока хрема и не бих могла да преценя. Според вас коя е най-сполучливата, на Заг, на Рефан или някоя друга  newsm78

Пролетта, ако не се лъжа някой спомена, че си е взел Рефанската. Дамата беше ходила на детски рожден ден, напръскана с него, а там друга жена е била с оригинала, имитацията била по-силна. Crazy

# 689
  • Мнения: 2 622
На Заг също е доста силна, на ДиП ми се видя по-слабичка. Аз имам тази на Заг, ужасно трайна е.

Общи условия

Активация на акаунт