Тази тема заредена е с късмет - скоро ще ни прати към отчет!-Тема 84

  • 20 076
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Флоритка Запис   bouquet Страхотна розова тема, дано я напълним само с хубави новини и  stork-boy stork-girl На 1-ва страница....супер  Party
Ееее пак съм с късмета .....1-ва на 2-ра страница Grinning

# 16
  • Мнения: 6 833
Привет!   bouquet

Флори, благодаря за темата, много е сладка  newsm51

Специално за тестващите:
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 17
  • Мнения: 1 571
 newsm79 newsm79 newsm79 , че имам нужда  Hug

# 18
  • Мнения: 19 715
babydust7 Късметлийско списъче babydust7
Скрит текст:
Bs/биби 30 първи ден 31.06, предполагаема дата на О 15.07., дата на М или тест 31.07fingerscrossed
Klara. първи ден 25.07, предпологаема дата на О 10.08, дата на М или тест 25.08fingerscrossed
Julcy първи ден 27.07, предполагаема дата на О 11.08, дата на М или тест 26.08fingerscrossed
y00li първи ден 30.07, предполагаема дата на О 12.08, дата на М или тест 26.08. fingerscrossed
Azira_smile първи ден 27.07, предполагаема дата на О 11.08, дата на М или тест 27.08fingerscrossed
Dzveronika първи ден 01.08, предполагаема дата на О 14.08, дата на М или тест 27.08fingerscrossed
shushulina_88 първи ден 29.07, предполагаема дата на О 09.08, дата на М или тест 28.08fingerscrossed
Ellie D първи ден 31.07, предполагаема дата на О 14.08, дата на М или тест 29.08fingerscrossed
Sarah Lou първи ден 31.07, предполагаема дата на О 15.08, дата на М или тест 29.08fingerscrossed
Niana първи ден 03.08, предполагаема дата на О 16/17.08, дата на М или тест 29.08fingerscrossed
Atlanta_85 първи ден 01.08, предполагаема дата на О 15.08, дата на М или тест 30.08.
shinzou първи ден 02.08, предполагаема дата на О 16.08, дата на М или тест 31.08.
tedi1993bs първи ден 02.08, предполагаема дата на О 13.08, дата на М или тест 01.09.
vili_t0 първи ден 03.08, предполагаема дата на О 19.08, дата на М или тест 01.09.
Goldengirl първи ден 04.08, предполагаема дата на О 17.08, дата на М или тест 01.09.
Nektarina първи ден 03.08, предполагаема дата на О 20.08, дата на М или тест 02.09
*mel* първи ден 07.08, предполагаема дата на О 21.08, дата на М или тест 03.09
Sweety ஜ първи ден 03.08, предполагаема дата на О 18.08, дата на М или тест 04.09
Danito:) първи ден 03.08, предполагаема дата на О 18/19.08, дата на М или тест 05.09
splendichka първи ден 07.08, предполагаема дата на О 24.08 , дата на М или тест 07.09
Maya_the_bee първи ден 10.08, предполагаема дата на О 24.08, дата на М или тест 07.09
Merita първи ден 10.08, предполагаема дата на О 25.08, дата на М или тест 08.09
vitaminka първи ден 12.08, предполагаема дата на О 26.08, дата на М или тест 09.09
Mañana първи ден 17.08, предполагаема дата на О 27.08, дата на М или тест 10.09
fl0ri7a първи ден 14.08, предполагаема дата на О 27.08, дата на М или тест 11.09
Кофеин Simple Smile първи ден 12.08, предполагаема дата на О 29/30.08, дата на М или тест 12.09
Solace първи ден 16.08, предполагаема дата на О 30.08, дата на М или тест 13.09
Ransun първи ден 18.08, предполагаема дата на О 31.08, дата на М или тест 14.09
Cristi първи ден 23.08, предпологаема дата на О 04.09, дата на М или тест 16.09
МечтичкаД първи ден 16.08, предполагаема дата на О ...., дата на М или тест 17.09
Нения първи ден 25.08, предполагаема дата на О 05.09, дата на М или тест 18.09
Зла овца първи ден 25.08, предполагаема дата на О 08.09, дата на М или тест 22.09
Estlar първи ден 27.08, предполагаема дата на О ...., дата на М или тест ....
Алия първи ден 28.07, предполагаема дата на О ...., дата на М или тест ....
Vanesita първи ден ...., предполагаема дата на О ...., дата на М или тест ....



pregnant Нашите успели момичета pregnant


Декември                                       Януари
@Daniella@ - на 12.12 EFP          megi_zdr - на 03.01 EFP
ZorniZZa - на 13.12 EFP             Каая - на 06.01 EFP   
Maqqq91 - на 16.12 EFP             matsutka - на 06.01   EFP
Паулина1-   на 17.12 EFP           VV - на 09.01 EFP
Lunno momiche - на 24.12 EFP     valpetga - на 11.01 EFP
                                                  molina_bohemi - на 15.01 EFP
                                                  presi1974 - 17.01  EFP
                                                  sugarpup - 20.01 EFP
                                                  desss9011 - 20.01 EFP
                                                  shantall - 23.01  EFP
                                                  Ан - 25.01  EFP
                                                  Shakazul - 31.01 EFP
                                                  Elenna - 31.01 EFP

Февруари                                       Март
Klarheit - 05.02 EFP                    Ellie_bg 04.03 EFP
Snow Queen - 10.02 EFP             адинка 05.03 EFP
Roki81 - 15.02 EFP                     Irene 08.03 EFP

Април                                              Май
darkangel-Ели - 01.04 EFP           iggiberry - 10.05 EFP
NikoStorm - 06.04 EFP                 bgzvezdi4ka - 10.05 EFP
baby83 - 07.04 EFP                     M0ni7o_ - 16.05 EFP
4erna pantera - 07.04 EFP          _Стаси_ - 18.05 EFP
vili123 - 09.04 EFP                      Mademoiselle Chocolate - 23.05 EFP     
vl81 - 10.04 EFP                         La Jolla - 26.05 EFP
                                                  koricimu - 28.05 EFP
                                                  June101 - 29.05 EFP
                                                  @Sunny@ - 29.05 EFP
                                                  AMARIA - 29.05 EFP
                                                 ˙Веси˙ - 31.05 EFP
                                                 
Юни                                                Юли       
dotiraz - 01.06 EFP                     Nikol3108 - 01.07 EFP           
Kristina1989 - 15.06 EFP             Dеsɣ - 20.07 EFP
sindi_87 - 15.06 EFP                   amy_lee - 27.07 EFP
Котаранка - 19.06 EFP               maceto85 - 28.07 EFP
slunchogleda - 30.06 EFP           

Август
*карамел* - 20.08 EFP
Christians Mum - 22.08 EFP
In love with life - 25.08 EFP

# 19
  • Мнения: 1 234
Сега прочетох новините  Flutter
Голди хайде мила повличай крак....усещам, че се надига цунамито от  EFP Дано имаш по-ясно чертичка утре сутрин и да я снимаш задължително...може и 3D  hahaha
Бъни добре дошла и да не се задържаш много тук   bouquet
Кой каза пица.....мятам и аз една  Whistling
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 Деси мерси за прашеца  Heart Eyes
Мелче хайде и ти след някой друг ден "да има какво да снимаш"  Praynig
Естлар сори за лелката  Hug Напий си се поне...ей го Септември е тук   bouquet
Моята бременна приятелка ходи най-накрая на хубав лекар...и й казали пола на детето  stork-boy  Heart Eyes
Шоко я си кажи адреса....да прасна една командировка....само пижама и тоалетни принадлежности ли да си взема или само едно кафенце стига с теб  Joy  Hug Усещаш ли вече грахе?
Аз спах следобед...и сънувах една колежка дето и те имат проблеми, операции и т.н. бременна.....дано се сбъдне съня, защото много го искат а вече 4 години го няма...  Cry .........Да ви кажа, че ще се боря с Шоко за пророк....сънувах сестра ми бременна и забременя, сънувах моята приятелка и тя по съшият начин.....само за мен още не познавам ама...дано ММ ме сънува пък  hahaha

# 20
  • Мнения: 777
Флорита темата е приказна!   bouquet Hug
Дано на всички Нечакащи донесе много късмет, а на вече бременните - пуФкави прекрасни бебета на финала!  Heart Eyes
Голди  Praynig Praynig Praynig Hug
Ин лове бъди много силна, мила!  Heart Eyes Hug
Шоко да се "вдигна" и аз от Русе-то да пием кафе ли?...  newsm78 Crazy  bouquet

Аз само се записвам на бързо  Heart Eyes
Предполагам, че чакам лелка... може би до седмица трябва да дойде - а до тогава "гърмя" останалите тестове  Crazy Mr. Green
Гуш на всички!

# 21
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Цоп в новата тема,

Голди, стискам палци, на ръце, на крака ... утре и аз ще метна едно престо!

Бъни, добре дошла!

Естлар, сори за лелката, насладете се на виното Simple Smile

Шоко, кога пак си на преглед?  Mr. Green

Фло, темата е страхотна Simple Smile   bouquet

ПС гледам списъчето и си мисля че ни очаква лавина от двучертичкови тестове! Няма как, време е  Hug Hug Hug

Лека вечер от мен, отивам да пека шишчета и пилешки пържоли на скарата Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 11 784
Едно заплесче от мен  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 497
Куцук-куцук - и аз съм тук Mr. Green Прекрасна тема,  Фло  bouquet Дано наистина е късметлийска Flowers Four Leaf Clover
Връщам се от док със следните данни от 10-ти ден от Ц:
Ендометриум - тип М, 5,4мм (тънка според док, но още има шанс да надебелее)
В ляв Я - един доминантен фоликул 15,6мм
Скрит текст:
Поговорихме си този път, че нямаше след мен чакащи и хем се обнадеждих, че имаме някакъв план, хем се притесних, че минем ли срока от 6м., който си дадохме за естествено забременяване (започнат отсега, отчитайки неуспешния опит като нулев месец) ще трябва да започнем със сериозните изследвания, а за тях си трябват пари Confused Но ще го мисля по пътя към целта, ако нещо се налага междувременно ще се налага да скалъпваме някак нещата ooooh! Ще ходя на фоликулометрия, разбрахме се да си разпечатвам БТ графиките, ама тоя месец с тая болест графиката е провалена Sad Вдругиден пак съм там да види как се движи г-н Доминантен, както и МЛ и остава само да се надявам, че ще се получи спонтанно и да се моля този път всичко да е наред Praynig  И с ММ си поговорих (тъй като док ме попита докъде ще стигнем и дали това ни е приоритета, а аз не бях сигурна какво да му отговоря) - оказа се, че категоричните му мачовски заявления, че няма да ходи по изследвания щото вече се бил доказал са всъщност моите притеснения, но прикрити под големи приказки - и той милия се шашка за парите ooooh!
Дори не знам защо изписвам цялата тази скучнотия, ама така си я систематизирам в празната в момента кратуна, дето не знае с какво по-напред да се захване да оправя Banghead Извинете ме, ако сте го изчели докрай Embarassed
Та ще гоним Ицето от 29-ти до 1-ви (вдругиден ще знам точно предполагам) и съм предупредила ММ да се готви за маратон, за да не ходим по клиники Mr. Green Малко заплахи не вредят, нали Thinking Ама то не пречи да тренира и преди това, че нещо на мързел сме го ударили, пък аз след неуспешния опит някак си не изпитвам обичайното желание да го тормозя Blush

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 3 390
Beauty иначе съм чувала, че болките при овулация може да са винаги от едната страна независимо, че срещуположният яйчник овулира, но знам ли дали е вярно  Thinking
newsm78 Хм, много интересно...
Само стискайте палци.

Peace
Бюти радвам се много за резултатите на ТМ  Hug Сега трябва да се види как да се спомогне Овуто и да става бебока...а относно това,че те боли само от ляво.....аз бях същата.....и се оказа че точни левият Я ми е по-уголеменият от двата и затова ме боляло само от ляво.....това, че не те боли отдясно не значи че не ти функционира....даже напротив....трябва да те радва   bouquet Е не ми приемай съветите като чиста монета, все пак лекар трябва да се произнесе!   bouquet
Мечтичке, всъщност тези изследвания бяха моите, но няма значение. Да, за яйчника, може и така да е-може би едно от следващите неща е проследняване на УЗ.Ама като знам колко пари струва... Rolling Eyes
А ти недей да отлагаш правенето на зъби, че с отлагане там само се задълбочават нещата...
Витаминка, Т трябва да се покачи до  5 дни след О.
Що се отнася до подмятанията, мисля си, че забременяващите трябва да са малко по-искрени с хората около тях-това лекува подмятанията им. Съвсем нормално е един човек да прояви любопитство "какво чакате", след като примерно знае, че сте двойка от няколко години, приближавате 30-те или сте в тях, имате работа и т.н. Освен това в момента много хора излизат с изказвания от сорта "не сме готови", "нямаме стабилна работа", "нямаме дом" и т.н. Всичко това кара хората около нас да се втурнат да ни обясняват, че ако чакаме всичко да се нареди, няма да имаме скоро дете и ще загубим много. Говоря и от собствен опит....Затова, според мен, е добре да се каже "ние всъщност искаме дете и вече правим опити" и да се приключи с темата.... newsm78

# 26
  • Мнения: 657
Хайде и от мен записче да ни е честита новата тема и да донесе много EFP.Момичета аз си чакам лелката към 4 и като ми свърши отивам на док да видим има ли проблем няма ли?Силно се надявам да няма както ме увериха че след мисед няма проблем да се забременее.Хайде успех на всички ни  Hug

# 27
  • Мнения: 21 299
Флорита,благодаря за прекрасната тема и поздравления за положеният труд   bouquet

# 28
  • Мнения: 699
Simple Smile аз малко не съм на това мение, според хората около мен и тяхното подмятане- не съм длъжна да обяснявам на всеки,-трудно е да имаме дете , имаме проблем, ходиме в Клиника по асистирана репродукция, миналата съм през това, онова. Това са си за мен лични неща.Най-много родители знаят.  А какво чакам ли- когато съм с неуспешни бременности и сега и ин витро ще правя, какво мога да чакам.  Казвам , че малко трудно става детето, а те ми предлагат да ми бъдат сурогатна майка. Или след спонтания аборт се изцепват  , че не мога да имам деца.... А , когато кажеш на кой ли не- "искаме и опитваме" и си минава година и повече, а те :" хайде де, не можете ли нещо, какво става? Виж колко лесно става-те аз или един кой си... " Аз се научих предварително да се предпазвам от натоварване - емоционално. За мое добро е. И наистина смятам , че за някой неща си има граница и са си лични- като за бебеправене, семейни отношение- кога си правил секс , кога не си правил, дали си пред развод и т.н. Но това е мое мнение и аз така съм ибрала да правя Simple Smile Важното е да се чувстваме добре. Simple Smile
 Хайде хубава вечер.

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 21:54 от krasima84

# 29
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Записвам се бързо в новата тема да не отида на предпоследна страница  Laughing Флорита, страхотна е  Много се надявам да ми е късметлийска. Дано я напълним само с двучертичкови сбъднати мечти.
Естлар, съжалявам за леляла. Пийни едно и за мен, че много уважавам аз мелнишкото вино Simple Smile
Инлов, много съжалвам. Не знам какво друго да ти кажа  Hug
Голди, ще чакам с нетърпение утре да се похвалиш с ясна втора чертичка.  Hug
Аз ще се тествам в събота. Тогава ще ми е 12-ти ден от предполагаемата О. Възлагам големи надежди, че същата вечер ще излизаме по женски, дано да имам повод да се въздържам от пиене.
Връщам се да ви дочета, че малко ви поизпуснах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт